
Następny mecz
Indian Super League
Chennaiyin
07.11.2026

East Bengal
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Indian Super League
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.36
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.36
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
100%
Bardzo dobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
100%
Bardzo dobraBTTS
Obie drużyny strzelą
50%
DobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
52%
Bardzo dobraCzyste konta
50% meczów
50%
Bardzo dobraStrzały
Na mecz
23.50
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
7.50
Bardzo dobraBez gola
Bez strzelenia gola
0%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
1.00
Bardzo złaKartki dla
Na mecz
1.50
ZłaStatystyki drużyny
2026/2027 • Indian Super League
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
East Bengal Attacking
2026/27
Legends
East Bengal Defending
2026/27
Legends
East Bengal — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.36
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
East Bengal — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.36
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy East Bengal strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 9.60

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.80

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.80
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.36

Kartki dla
Śr. ligi 1.68

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.68
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 29.40

Śr. strzały celne
Śr. ligi 9.88

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 33.61
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki East Bengal 2026/2027 — Indian Super League
East Bengal zajmuje obecnie 5th w Indian Super League z 6 punktami w 2 meczach (2W 0D 0L). East Bengal strzelił 9 goli i stracił 1 — różnica bramek +8. Średnia 3 pkt na mecz plasuje zespół na 1st w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy East Bengal na SmartBet.
Statystyki goli East Bengal 2026/2027
East Bengal średnio strzela 4.50 i traci 0.50 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 0.00 strzelonych · 0.00 straconych. Na wyjeździe: 4.50 strzelonych · 0.50 straconych.
Typy i value bety East Bengal 2026/2027
SmartBet generuje typy East Bengal na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (50%) oraz gol East Bengal (100%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 100%. Zobacz wszystkie typy Indian Super League.
Statystyki BTTS i czystych kont East Bengal 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 50% meczów East Bengal. Czyste konta w 50% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 50%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy East Bengal 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów East Bengal. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 100% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 50%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Indian Super League.
Forma East Bengal 2026/2027
Aktualna forma: WW — 2W 0D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 0L w 0 meczach. Na wyjeździe: 2W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Indian Super League.
Najczęściej zadawane pytania - East Bengal 2026/2027
Ile goli strzelił East Bengal w sezonie 2026/2027?
East Bengal strzelił 9 goli w 2 meczach — średnio 4.50 na mecz. Stracił 1 (0.50 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Indian Super League.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli East Bengal w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 100% meczów East Bengal — 2 z 2 spotkań w Indian Super League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy East Bengal gra następny mecz?
Następny mecz East Bengal to Chennaiyin 07.11.2026 o 14:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze East Bengal i terminarz Indian Super League.
Jaki jest wskaźnik BTTS East Bengal w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 50% meczów East Bengal (1 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Indian Super League.
Jaki jest bilans East Bengal u siebie w sezonie 2026/2027?
East Bengal wygrał 0 z 0 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 0. Średnio strzela 0.00 i traci 0.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze East Bengal?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz East Bengal — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Indian Super League
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | 3 | 2 | 0 | +6 | 11 | |
2 | 4 | 3 | 0 | 1 | +2 | 9 | |
3 | 3 | 2 | 1 | 0 | +3 | 7 | |
4 | 4 | 2 | 1 | 1 | +1 | 7 | |
5 | 2 | 2 | 0 | 0 | +8 | 6 | |
6 | 3 | 1 | 2 | 0 | +1 | 5 | |
7 | 4 | 1 | 2 | 1 | -1 | 5 | |
8 | 4 | 1 | 1 | 2 | -1 | 4 | |
9 | 4 | 1 | 0 | 3 | -6 | 3 | |
10 | 3 | 0 | 2 | 1 | -1 | 2 | |
11 | 4 | 0 | 2 | 2 | -2 | 2 | |
12 | 4 | 0 | 2 | 2 | -3 | 2 | |
13 | 4 | 0 | 1 | 3 | -7 | 1 |
Informacje o East Bengal
Oficjalna nazwa klubu
East Bengal
Skrót
EB
Kraj
India
Aktualny trener
Antonio López Habas
Rok założenia
1920
Stadion
Vivekananda Yuba Bharati Krirangan Stadium
Adres stadionu
Eastern Metropolitan Bypass, Bidhannagar
Pojemność stadionu
85000
Inne drużyny Indian Super League
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027











