Ellistown & Ibstock Utd.

Ellistown & Ibstock Utd.

LLWWW

Podsumowanie sezonu

2014/2015 • FA Cup

Gole strzelone

/ Mecz
1.75
x

Śr. ligi 1.61

Średnia

Gole stracone

/ Mecz
2.25
x

Śr. ligi 1.61

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

75%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

50%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

50%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

0%

Bardzo zła

Czyste konta

50% meczów

50%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Strzały celne

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Kartki dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Ellistown & Ibstock Utd. Attacking

2026/27

Legends

Ellistown & Ibstock Utd.
League average

Ellistown & Ibstock Utd. Defending

2026/27

Legends

Ellistown & Ibstock Utd.
League average

Ellistown & Ibstock Utd. — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.75
x

Śr. ligi 1.61

Średnia

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
51 min
0 min
51 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
0%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
50%
0%
50%
Powyżej 2.5 goli drużyny
25%
0%
25%
Bez gola
0%
0%
0%

Ellistown & Ibstock Utd. — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
2.25
x

Śr. ligi 1.61

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
40 min
0 min
40 min
Powyżej 0.5 straconych
50%
0%
50%
Powyżej 1.5 straconych
50%
0%
50%
Powyżej 2.5 straconych
25%
0%
25%
Czyste konto
50%
0%
50%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Ellistown & Ibstock Utd. strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
0%
100%
Powyżej 1.5
75%
0%
75%
Powyżej 2.5
50%
0%
50%
Powyżej 3.5
50%
0%
50%
Powyżej 4.5
50%
0%
50%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
50%
0%
50%
Oba zespoły nie strzelą
50%
100%
50%

Statystyki rzutów rożnych

Ellistown & Ibstock Utd.

Śr. łączne rzuty rożne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.46

Bardzo zła

Ellistown & Ibstock Utd.

Rzuty rożne dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.23

Bardzo zła

Ellistown & Ibstock Utd.

Rzuty rożne przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.23

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Ellistown & Ibstock Utd.

Śr. łączne kartki

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.53

Bardzo zła

Ellistown & Ibstock Utd.

Kartki dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.27

Bardzo zła

Ellistown & Ibstock Utd.

Kartki przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.27

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Ellistown & Ibstock Utd.

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.01

Bardzo zła

Ellistown & Ibstock Utd.

Śr. strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.46

Bardzo zła

Ellistown & Ibstock Utd.

Śr. skuteczność strzałów

0%/ Mecz
x

Śr. ligi 100.00

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
0%
0%
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Ellistown & Ibstock Utd.

Statystyki Ellistown & Ibstock Utd. 2014/2015 — FA Cup

Ellistown & Ibstock Utd. zajmuje obecnie {position}{suffix} w FA Cup z 0 punktami w 4 meczach (3W 0D 1L). Ellistown & Ibstock Utd. strzelił 7 goli i stracił 9 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Ellistown & Ibstock Utd. na SmartBet.

Statystyki goli Ellistown & Ibstock Utd. 2014/2015

Ellistown & Ibstock Utd. średnio strzela 1.75 i traci 2.25 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 1.75 strzelonych · 2.25 straconych. Na wyjeździe: 0.00 strzelonych · 0.00 straconych.

Typy i value bety Ellistown & Ibstock Utd. 2014/2015

SmartBet generuje typy Ellistown & Ibstock Utd. na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (50%) oraz gol Ellistown & Ibstock Utd. (100%). Skuteczność u siebie: 75% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy FA Cup.

Statystyki BTTS i czystych kont Ellistown & Ibstock Utd. 2014/2015

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Ellistown & Ibstock Utd.. Czyste konta w 50% spotkań (u siebie 50% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Ellistown & Ibstock Utd. 2014/2015

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 0% meczów Ellistown & Ibstock Utd.. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy FA Cup.

Forma Ellistown & Ibstock Utd. 2014/2015

Aktualna forma: LLWWW — 3W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 0D 1L w 4 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy FA Cup.

Najczęściej zadawane pytania - Ellistown & Ibstock Utd. 2014/2015

Ile goli strzelił Ellistown & Ibstock Utd. w sezonie 2014/2015?

Ellistown & Ibstock Utd. strzelił 7 goli w 4 meczach — średnio 1.75 na mecz. Stracił 9 (2.25 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli FA Cup.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Ellistown & Ibstock Utd. w sezonie 2014/2015?

Over 2.5 goli pada w 50% meczów Ellistown & Ibstock Utd. — 2 z 4 spotkań w FA Cup. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Ellistown & Ibstock Utd. gra następny mecz?

Następny mecz Ellistown & Ibstock Utd. to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Ellistown & Ibstock Utd. i terminarz FA Cup.

Jaki jest wskaźnik BTTS Ellistown & Ibstock Utd. w sezonie 2014/2015?

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Ellistown & Ibstock Utd. (2 z 4 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS FA Cup.

Jaki jest bilans Ellistown & Ibstock Utd. u siebie w sezonie 2014/2015?

Ellistown & Ibstock Utd. wygrał 3 z 4 meczów u siebie (75%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 1.75 i traci 2.25 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Ellistown & Ibstock Utd.?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Ellistown & Ibstock Utd. — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Informacje o Ellistown & Ibstock Utd.

Oficjalna nazwa klubu

Ellistown & Ibstock Utd.

Skrót

EIU

Kraj

England

Aktualny trener

-

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator