Epsom & Ewell FC

Epsom & Ewell FC

LWLWW

Następny mecz

FA CupFA Cup
Epsom & Ewell FC

Epsom & Ewell FC

03.08.2024

Phoenix Sports

Phoenix Sports

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • FA Cup

Gole strzelone

/ Mecz
0.50
x

Śr. ligi 1.66

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 1.66

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

50%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

50%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

0%

Bardzo zła

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

0%

Bardzo zła

Czyste konta

50% meczów

50%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Strzały celne

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

50%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Kartki dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Epsom & Ewell FC Attacking

2026/27

Legends

Epsom & Ewell FC
League average

Epsom & Ewell FC Defending

2026/27

Legends

Epsom & Ewell FC
League average

Epsom & Ewell FC — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
0.50
x

Śr. ligi 1.66

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
180 min
0 min
180 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
50%
0%
50%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
50%
0%
50%

Epsom & Ewell FC — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 1.66

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
60 min
0 min
60 min
Powyżej 0.5 straconych
50%
0%
50%
Powyżej 1.5 straconych
50%
0%
50%
Powyżej 2.5 straconych
50%
0%
50%
Czyste konto
50%
0%
50%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Epsom & Ewell FC strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
0%
100%
Powyżej 1.5
50%
0%
50%
Powyżej 2.5
50%
0%
50%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
0%
0%
0%
Oba zespoły nie strzelą
100%
100%
100%

Statystyki rzutów rożnych

Epsom & Ewell FC

Śr. łączne rzuty rożne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.43

Bardzo zła

Epsom & Ewell FC

Rzuty rożne dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.22

Bardzo zła

Epsom & Ewell FC

Rzuty rożne przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.22

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Epsom & Ewell FC

Śr. łączne kartki

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Epsom & Ewell FC

Kartki dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Epsom & Ewell FC

Kartki przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Epsom & Ewell FC

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.48

Bardzo zła

Epsom & Ewell FC

Śr. strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.21

Bardzo zła

Epsom & Ewell FC

Śr. skuteczność strzałów

0%/ Mecz
x

Śr. ligi 43.75

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
0%
0%
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Epsom & Ewell FC

Statystyki Epsom & Ewell FC 2026/2027 — FA Cup

Epsom & Ewell FC zajmuje obecnie {position}{suffix} w FA Cup z 0 punktami w 2 meczach (1W 0D 1L). Epsom & Ewell FC strzelił 1 goli i stracił 3 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Epsom & Ewell FC na SmartBet.

Statystyki goli Epsom & Ewell FC 2026/2027

Epsom & Ewell FC średnio strzela 0.50 i traci 1.50 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 0% spotkań. U siebie: 0.50 strzelonych · 1.50 straconych. Na wyjeździe: 0.00 strzelonych · 0.00 straconych.

Typy i value bety Epsom & Ewell FC 2026/2027

SmartBet generuje typy Epsom & Ewell FC na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (0%) oraz gol Epsom & Ewell FC (50%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy FA Cup.

Statystyki BTTS i czystych kont Epsom & Ewell FC 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 0% meczów Epsom & Ewell FC. Czyste konta w 50% spotkań (u siebie 50% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Epsom & Ewell FC 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 0% meczów Epsom & Ewell FC. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy FA Cup.

Forma Epsom & Ewell FC 2026/2027

Aktualna forma: LWLWW — 3W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 0D 1L w 2 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy FA Cup.

Najczęściej zadawane pytania - Epsom & Ewell FC 2026/2027

Ile goli strzelił Epsom & Ewell FC w sezonie 2026/2027?

Epsom & Ewell FC strzelił 1 goli w 2 meczach — średnio 0.50 na mecz. Stracił 3 (1.50 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli FA Cup.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Epsom & Ewell FC w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 50% meczów Epsom & Ewell FC — 1 z 2 spotkań w FA Cup. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Epsom & Ewell FC gra następny mecz?

Następny mecz Epsom & Ewell FC to Phoenix Sports 03.08.2024 o 14:00 (Gospodarz). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Epsom & Ewell FC i terminarz FA Cup.

Jaki jest wskaźnik BTTS Epsom & Ewell FC w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 0% meczów Epsom & Ewell FC (0 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS FA Cup.

Jaki jest bilans Epsom & Ewell FC u siebie w sezonie 2026/2027?

Epsom & Ewell FC wygrał 1 z 2 meczów u siebie (50%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 0.50 i traci 1.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Epsom & Ewell FC?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Epsom & Ewell FC — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Informacje o Epsom & Ewell FC

Oficjalna nazwa klubu

Epsom & Ewell FC

Skrót

EPEW

Kraj

England

Aktualny trener

-

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator