Ergué-Gaberic

Ergué-Gaberic Statystyki 2021/2022 Coupe de France

LWLDL

Podsumowanie sezonu

2021/2022 • Coupe de France

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.60

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.60

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

0%

Bardzo zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

100%

Bardzo dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

100%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

0%

Bardzo zła

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Strzały celne

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Kartki dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Statystyki drużyny

2021/2022 • Coupe de France

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Ergué-Gaberic Attacking

2026/27

Legends

Ergué-Gaberic
League average

Ergué-Gaberic Defending

2026/27

Legends

Ergué-Gaberic
League average

Ergué-Gaberic — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.60

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
90 min
0 min
90 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
0%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
0%
0%
0%

Ergué-Gaberic — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.60

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
45 min
0 min
45 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
0%
100%
Powyżej 1.5 straconych
100%
0%
100%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Ergué-Gaberic strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
100%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
0%
100%
Powyżej 1.5
100%
0%
100%
Powyżej 2.5
100%
0%
100%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
100%
0%
100%
Oba zespoły nie strzelą
0%
100%
0%

Statystyki rzutów rożnych

Ergué-Gaberic

Śr. łączne rzuty rożne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 5.05

Bardzo zła

Ergué-Gaberic

Rzuty rożne dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.53

Bardzo zła

Ergué-Gaberic

Rzuty rożne przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.53

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Ergué-Gaberic

Śr. łączne kartki

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.73

Bardzo zła

Ergué-Gaberic

Kartki dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.87

Bardzo zła

Ergué-Gaberic

Kartki przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.87

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Ergué-Gaberic

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 11.17

Bardzo zła

Ergué-Gaberic

Śr. strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 5.04

Bardzo zła

Ergué-Gaberic

Śr. skuteczność strzałów

0%/ Mecz
x

Śr. ligi 45.12

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
0%
0%
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Ergué-Gaberic

Statystyki Ergué-Gaberic 2021/2022 — Coupe de France

Ergué-Gaberic zajmuje obecnie {position}{suffix} w Coupe de France z 0 punktami w 1 meczach (0W 0D 1L). Ergué-Gaberic strzelił 1 goli i stracił 2 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Ergué-Gaberic na SmartBet.

Statystyki goli Ergué-Gaberic 2021/2022

Ergué-Gaberic średnio strzela 1.00 i traci 2.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 100% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 2.00 straconych. Na wyjeździe: 0.00 strzelonych · 0.00 straconych.

Typy i value bety Ergué-Gaberic 2021/2022

SmartBet generuje typy Ergué-Gaberic na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (100%) oraz gol Ergué-Gaberic (100%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Coupe de France.

Statystyki BTTS i czystych kont Ergué-Gaberic 2021/2022

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Ergué-Gaberic. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Ergué-Gaberic 2021/2022

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Ergué-Gaberic. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Coupe de France.

Forma Ergué-Gaberic 2021/2022

Aktualna forma: LWLDL — 1W 1D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 1L w 1 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Coupe de France.

Najczęściej zadawane pytania - Ergué-Gaberic 2021/2022

Ile goli strzelił Ergué-Gaberic w sezonie 2021/2022?

Ergué-Gaberic strzelił 1 goli w 1 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 2 (2.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Coupe de France.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Ergué-Gaberic w sezonie 2021/2022?

Over 2.5 goli pada w 100% meczów Ergué-Gaberic — 1 z 1 spotkań w Coupe de France. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Ergué-Gaberic gra następny mecz?

Następny mecz Ergué-Gaberic to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Ergué-Gaberic i terminarz Coupe de France.

Jaki jest wskaźnik BTTS Ergué-Gaberic w sezonie 2021/2022?

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Ergué-Gaberic (1 z 1 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Coupe de France.

Jaki jest bilans Ergué-Gaberic u siebie w sezonie 2021/2022?

Ergué-Gaberic wygrał 0 z 1 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 1.00 i traci 2.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Ergué-Gaberic?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Ergué-Gaberic — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Informacje o Ergué-Gaberic

Oficjalna nazwa klubu

Ergué-Gaberic

Skrót

Kraj

France

Aktualny trener

Mikael Caoudal

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Mecze
Typy
Value Bets
Generator