FC Atlético Cearense

FC Atlético Cearense Statystyki 2017 Copa do Brasil

LWL

Podsumowanie sezonu

2017 • Copa do Brasil

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.18

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.18

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

0%

Bardzo zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

100%

Bardzo dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

100%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

56%

Bardzo dobra

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

17.00

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

4.00

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.00

Dobra

Kartki dla

Na mecz

3.00

Dobra

Statystyki drużyny

2017 • Copa do Brasil

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

FC Atlético Cearense Attacking

2026/27

Legends

FC Atlético Cearense
League average

FC Atlético Cearense Defending

2026/27

Legends

FC Atlético Cearense
League average

FC Atlético Cearense — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.18

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
90 min
0 min
90 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
0%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
0%
0%
0%

FC Atlético Cearense — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.18

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
45 min
0 min
45 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
0%
100%
Powyżej 1.5 straconych
100%
0%
100%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy FC Atlético Cearense strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
100%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
0%
100%
Powyżej 1.5
100%
0%
100%
Powyżej 2.5
100%
0%
100%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
100%
0%
100%
Oba zespoły nie strzelą
0%
100%
0%

Statystyki rzutów rożnych

FC Atlético Cearense

Śr. łączne rzuty rożne

5.00/ Mecz
x

Śr. ligi 7.75

Bardzo zła

FC Atlético Cearense

Rzuty rożne dla

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.88

Średnia

FC Atlético Cearense

Rzuty rożne przeciw

1.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.88

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

FC Atlético Cearense

Śr. łączne kartki

6.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.91

Bardzo dobra

FC Atlético Cearense

Kartki dla

3.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.46

Bardzo dobra

FC Atlético Cearense

Kartki przeciw

3.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.46

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
0%
100%
Powyżej 3.5
100%
0%
100%
Powyżej 4.5
100%
0%
100%
Powyżej 5.5
100%
0%
100%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

FC Atlético Cearense

Śr. łączne strzały

27.00/ Mecz
x

Śr. ligi 20.20

Bardzo dobra

FC Atlético Cearense

Śr. strzały celne

10.00/ Mecz
x

Śr. ligi 7.70

Bardzo dobra

FC Atlético Cearense

Śr. skuteczność strzałów

37%/ Mecz
x

Śr. ligi 38.12

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
0%
100%
Powyżej 7.5
100%
0%
100%
Powyżej 8.5
100%
0%
100%
Powyżej 9.5
100%
0%
100%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
FC Atlético Cearense

Statystyki FC Atlético Cearense 2017 — Copa do Brasil

FC Atlético Cearense zajmuje obecnie {position}{suffix} w Copa do Brasil z 0 punktami w 1 meczach (0W 0D 1L). FC Atlético Cearense strzelił 1 goli i stracił 2 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy FC Atlético Cearense na SmartBet.

Statystyki goli FC Atlético Cearense 2017

FC Atlético Cearense średnio strzela 1.00 i traci 2.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 100% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 2.00 straconych. Na wyjeździe: 0.00 strzelonych · 0.00 straconych.

Typy i value bety FC Atlético Cearense 2017

SmartBet generuje typy FC Atlético Cearense na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (100%) oraz gol FC Atlético Cearense (100%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Copa do Brasil.

Statystyki BTTS i czystych kont FC Atlético Cearense 2017

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów FC Atlético Cearense. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy FC Atlético Cearense 2017

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 0% meczów FC Atlético Cearense. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Copa do Brasil.

Forma FC Atlético Cearense 2017

Aktualna forma: LWL — 1W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 1L w 1 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Copa do Brasil.

Najczęściej zadawane pytania - FC Atlético Cearense 2017

Ile goli strzelił FC Atlético Cearense w sezonie 2017?

FC Atlético Cearense strzelił 1 goli w 1 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 2 (2.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Copa do Brasil.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli FC Atlético Cearense w sezonie 2017?

Over 2.5 goli pada w 100% meczów FC Atlético Cearense — 1 z 1 spotkań w Copa do Brasil. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy FC Atlético Cearense gra następny mecz?

Następny mecz FC Atlético Cearense to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze FC Atlético Cearense i terminarz Copa do Brasil.

Jaki jest wskaźnik BTTS FC Atlético Cearense w sezonie 2017?

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów FC Atlético Cearense (1 z 1 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Copa do Brasil.

Jaki jest bilans FC Atlético Cearense u siebie w sezonie 2017?

FC Atlético Cearense wygrał 0 z 1 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 1.00 i traci 2.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze FC Atlético Cearense?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz FC Atlético Cearense — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Informacje o FC Atlético Cearense

Oficjalna nazwa klubu

FC Atlético Cearense

Skrót

Kraj

Brazil

Aktualny trener

Tasso Oliveira

Rok założenia

1997

Stadion

Estádio Municipal Presidente Getúlio Vargas

Adres stadionu

Rua Marechal Deodoro 1187, Gentilândia

Pojemność stadionu

63903

Mecze
Typy
Value Bets
Generator