FC Bayern München W

FC Bayern München W Statystyki 2026/2027 UEFA Women's Champions League

WDLDW

Następny mecz

UEFA Women's Champions LeagueUEFA Women's Champions League
FC Bayern München W

FC Bayern München W

28.10.2026

Real Madrid W

Real Madrid W

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • UEFA Women's Champions League

Gole strzelone

/ Mecz
2.50
x

Śr. ligi 1.87

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.87

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

50%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

100%

Bardzo dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

50%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

55%

Bardzo dobra

Czyste konta

50% meczów

50%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

18.50

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

5.50

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.00

Średnia

Kartki dla

Na mecz

1.00

Zła

FC Bayern München W Attacking

2026/27

Legends

FC Bayern München W
League average

FC Bayern München W Defending

2026/27

Legends

FC Bayern München W
League average

FC Bayern München W — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
2.50
x

Śr. ligi 1.87

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
45 min
30 min
36 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
100%
100%
100%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
100%
50%
Bez gola
0%
0%
0%

FC Bayern München W — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.87

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
45 min
0 min
90 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
0%
50%
Powyżej 1.5 straconych
100%
0%
50%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
0%
100%
50%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy FC Bayern München W strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
20%
16 - 30 min
20%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
20%
76 - 90 min
40%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
100%
100%
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
100%
0%
50%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
100%
0%
50%
Oba zespoły nie strzelą
0%
100%
50%

Statystyki rzutów rożnych

FC Bayern München W

Śr. łączne rzuty rożne

8.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.92

Bardzo zła

FC Bayern München W

Rzuty rożne dla

3.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.96

Bardzo zła

FC Bayern München W

Rzuty rożne przeciw

5.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.96

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
100%
50%
Powyżej 8.5
0%
100%
50%
Powyżej 9.5
0%
100%
50%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

FC Bayern München W

Śr. łączne kartki

2.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.14

Średnia

FC Bayern München W

Kartki dla

1.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.07

Średnia

FC Bayern München W

Kartki przeciw

1.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.07

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

FC Bayern München W

Śr. łączne strzały

25.50/ Mecz
x

Śr. ligi 14.60

Bardzo dobra

FC Bayern München W

Śr. strzały celne

8.00/ Mecz
x

Śr. ligi 6.58

Bardzo dobra

FC Bayern München W

Śr. skuteczność strzałów

31%/ Mecz
x

Śr. ligi 45.07

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
100%
100%
Powyżej 7.5
0%
100%
50%
Powyżej 8.5
0%
100%
50%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
FC Bayern München W

Statystyki FC Bayern München W 2026/2027 — UEFA Women's Champions League

FC Bayern München W zajmuje obecnie 4th w UEFA Women's Champions League z 4 punktami w 2 meczach (1W 1D 0L). FC Bayern München W strzelił 5 goli i stracił 2 — różnica bramek +3. Średnia 2 pkt na mecz plasuje zespół na 4th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy FC Bayern München W na SmartBet.

Statystyki goli FC Bayern München W 2026/2027

FC Bayern München W średnio strzela 2.50 i traci 1.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 2.00 strzelonych · 2.00 straconych. Na wyjeździe: 3.00 strzelonych · 0.00 straconych.

Typy i value bety FC Bayern München W 2026/2027

SmartBet generuje typy FC Bayern München W na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (50%) oraz gol FC Bayern München W (100%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 100%. Zobacz wszystkie typy UEFA Women's Champions League.

Statystyki BTTS i czystych kont FC Bayern München W 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów FC Bayern München W. Czyste konta w 50% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 100%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy FC Bayern München W 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 50% meczów FC Bayern München W. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 50% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 50%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy UEFA Women's Champions League.

Forma FC Bayern München W 2026/2027

Aktualna forma: DW — 1W 1D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 1D 0L w 1 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy UEFA Women's Champions League.

Najczęściej zadawane pytania - FC Bayern München W 2026/2027

Ile goli strzelił FC Bayern München W w sezonie 2026/2027?

FC Bayern München W strzelił 5 goli w 2 meczach — średnio 2.50 na mecz. Stracił 2 (1.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli UEFA Women's Champions League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli FC Bayern München W w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 100% meczów FC Bayern München W — 2 z 2 spotkań w UEFA Women's Champions League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy FC Bayern München W gra następny mecz?

Następny mecz FC Bayern München W to Real Madrid W 28.10.2026 o 17:45 (LVM-Preußenstadion). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze FC Bayern München W i terminarz UEFA Women's Champions League.

Jaki jest wskaźnik BTTS FC Bayern München W w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów FC Bayern München W (1 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS UEFA Women's Champions League.

Jaki jest bilans FC Bayern München W u siebie w sezonie 2026/2027?

FC Bayern München W wygrał 0 z 1 meczów u siebie (0%), zremisował 1 i przegrał 0. Średnio strzela 2.00 i traci 2.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze FC Bayern München W?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz FC Bayern München W — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela UEFA Women's Champions League

Go to UEFA Women's Champions League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
2200+96
2
2110+84
3
2110+54
4
2110+34
5
2110+14
6
2110+14
7
2110+14
8
2101+33
9
2101+23
10
2101-23
11
202002
12
202002
13
2011-11
14
2011-31
15
2011-51
16
2011-61
17
2002-40
18
2002-120
Nadchodzące
28 paź
H
Real Madrid WReal Madrid W
10 lis
A
Paris SG WParis SG W
19 lis
A
Austria Wien WAustria Wien W
16 gru
H
Barcelona WBarcelona W

Informacje o FC Bayern München W

Oficjalna nazwa klubu

FC Bayern München W

Skrót

FCB

Kraj

Germany

Aktualny trener

José Antonio Barcala

Rok założenia

Stadion

LVM-Preußenstadion

Adres stadionu

Grünwalder Straße 4

Pojemność stadionu

15000

Inne drużyny UEFA Women's Champions League

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator