Ginásio de Alcobaça

Ginásio de Alcobaça Statystyki 2016/2017 Taça De Portugal

LWLWL

Podsumowanie sezonu

2016/2017 • Taça De Portugal

Gole strzelone

/ Mecz
0.50
x

Śr. ligi 1.45

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.45

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

50%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

0%

Bardzo zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

0%

Bardzo zła

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

0%

Bardzo zła

Czyste konta

50% meczów

50%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Strzały celne

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

50%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Kartki dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Statystyki drużyny

2016/2017 • Taça De Portugal

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Ginásio de Alcobaça Attacking

2026/27

Legends

Ginásio de Alcobaça
League average

Ginásio de Alcobaça Defending

2026/27

Legends

Ginásio de Alcobaça
League average

Ginásio de Alcobaça — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
0.50
x

Śr. ligi 1.45

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
180 min
0 min
180 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
50%
0%
50%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
50%
0%
50%

Ginásio de Alcobaça — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.45

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
90 min
0 min
90 min
Powyżej 0.5 straconych
50%
0%
50%
Powyżej 1.5 straconych
50%
0%
50%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
50%
0%
50%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Ginásio de Alcobaça strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
0%
100%
Powyżej 1.5
50%
0%
50%
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
0%
0%
0%
Oba zespoły nie strzelą
100%
100%
100%

Statystyki rzutów rożnych

Ginásio de Alcobaça

Śr. łączne rzuty rożne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.88

Bardzo zła

Ginásio de Alcobaça

Rzuty rożne dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.44

Bardzo zła

Ginásio de Alcobaça

Rzuty rożne przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.44

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Ginásio de Alcobaça

Śr. łączne kartki

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.53

Bardzo zła

Ginásio de Alcobaça

Kartki dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.77

Bardzo zła

Ginásio de Alcobaça

Kartki przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.77

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Ginásio de Alcobaça

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.20

Bardzo zła

Ginásio de Alcobaça

Śr. strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.71

Bardzo zła

Ginásio de Alcobaça

Śr. skuteczność strzałów

0%/ Mecz
x

Śr. ligi 40.33

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
0%
0%
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Ginásio de Alcobaça

Statystyki Ginásio de Alcobaça 2016/2017 — Taça De Portugal

Ginásio de Alcobaça zajmuje obecnie {position}{suffix} w Taça De Portugal z 0 punktami w 2 meczach (1W 0D 1L). Ginásio de Alcobaça strzelił 1 goli i stracił 2 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Ginásio de Alcobaça na SmartBet.

Statystyki goli Ginásio de Alcobaça 2016/2017

Ginásio de Alcobaça średnio strzela 0.50 i traci 1.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 0% meczów. BTTS w 0% spotkań. U siebie: 0.50 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 0.00 strzelonych · 0.00 straconych.

Typy i value bety Ginásio de Alcobaça 2016/2017

SmartBet generuje typy Ginásio de Alcobaça na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (0%), BTTS (0%) oraz gol Ginásio de Alcobaça (50%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Taça De Portugal.

Statystyki BTTS i czystych kont Ginásio de Alcobaça 2016/2017

Obie drużyny strzeliły w 0% meczów Ginásio de Alcobaça. Czyste konta w 50% spotkań (u siebie 50% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Ginásio de Alcobaça 2016/2017

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 0% meczów Ginásio de Alcobaça. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Taça De Portugal.

Forma Ginásio de Alcobaça 2016/2017

Aktualna forma: LWLWL — 2W 0D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 0D 1L w 2 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Taça De Portugal.

Najczęściej zadawane pytania - Ginásio de Alcobaça 2016/2017

Ile goli strzelił Ginásio de Alcobaça w sezonie 2016/2017?

Ginásio de Alcobaça strzelił 1 goli w 2 meczach — średnio 0.50 na mecz. Stracił 2 (1.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Taça De Portugal.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Ginásio de Alcobaça w sezonie 2016/2017?

Over 2.5 goli pada w 0% meczów Ginásio de Alcobaça — 0 z 2 spotkań w Taça De Portugal. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Ginásio de Alcobaça gra następny mecz?

Następny mecz Ginásio de Alcobaça to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Ginásio de Alcobaça i terminarz Taça De Portugal.

Jaki jest wskaźnik BTTS Ginásio de Alcobaça w sezonie 2016/2017?

Obie drużyny strzeliły w 0% meczów Ginásio de Alcobaça (0 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Taça De Portugal.

Jaki jest bilans Ginásio de Alcobaça u siebie w sezonie 2016/2017?

Ginásio de Alcobaça wygrał 1 z 2 meczów u siebie (50%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 0.50 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Ginásio de Alcobaça?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Ginásio de Alcobaça — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Informacje o Ginásio de Alcobaça

Oficjalna nazwa klubu

Ginásio de Alcobaça

Skrót

Kraj

Portugal

Aktualny trener

Filipe Emanuel Domingues Faria

Rok założenia

1946

Stadion

Estádio Municipal de Alcobaça

Adres stadionu

Rua de Olivença

Pojemność stadionu

5000

Mecze
Typy
Value Bets
Generator