Ginásio Figueirense

Ginásio Figueirense Statystyki 2026/2027 Taça De Portugal

LLDW

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Taça De Portugal

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.65

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
6.00
x

Śr. ligi 1.65

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

0%

Bardzo zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

100%

Bardzo dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

100%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

41%

Dobra

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

10.00

Dobra

Strzały celne

Na mecz

3.00

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.00

Średnia

Kartki dla

Na mecz

5.00

Bardzo dobra

Statystyki drużyny

2026/2027 • Taça De Portugal

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Ginásio Figueirense Attacking

2026/27

Legends

Ginásio Figueirense
League average

Ginásio Figueirense Defending

2026/27

Legends

Ginásio Figueirense
League average

Ginásio Figueirense — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.65

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
0 min
90 min
90 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
0%
100%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
0%
0%
0%

Ginásio Figueirense — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
6.00
x

Śr. ligi 1.65

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
0 min
15 min
15 min
Powyżej 0.5 straconych
0%
100%
100%
Powyżej 1.5 straconych
0%
100%
100%
Powyżej 2.5 straconych
0%
100%
100%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Ginásio Figueirense strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
100%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
0%
100%
100%
Powyżej 1.5
0%
100%
100%
Powyżej 2.5
0%
100%
100%
Powyżej 3.5
0%
100%
100%
Powyżej 4.5
0%
100%
100%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
0%
100%
100%
Oba zespoły nie strzelą
100%
0%
0%

Statystyki rzutów rożnych

Ginásio Figueirense

Śr. łączne rzuty rożne

7.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.79

Bardzo zła

Ginásio Figueirense

Rzuty rożne dla

3.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.89

Bardzo zła

Ginásio Figueirense

Rzuty rożne przeciw

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.89

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Ginásio Figueirense

Śr. łączne kartki

8.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.55

Bardzo dobra

Ginásio Figueirense

Kartki dla

5.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.28

Bardzo dobra

Ginásio Figueirense

Kartki przeciw

3.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.28

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
100%
100%
Powyżej 3.5
0%
100%
100%
Powyżej 4.5
0%
100%
100%
Powyżej 5.5
0%
100%
100%
Powyżej 6.5
0%
100%
100%

Statystyki strzałów

Ginásio Figueirense

Śr. łączne strzały

26.00/ Mecz
x

Śr. ligi 18.65

Bardzo dobra

Ginásio Figueirense

Śr. strzały celne

14.00/ Mecz
x

Śr. ligi 7.79

Bardzo dobra

Ginásio Figueirense

Śr. skuteczność strzałów

54%/ Mecz
x

Śr. ligi 41.77

Bardzo dobra

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
100%
100%
Powyżej 7.5
0%
100%
100%
Powyżej 8.5
0%
100%
100%
Powyżej 9.5
0%
100%
100%
Powyżej 10.5
0%
100%
100%
Ginásio Figueirense

Statystyki Ginásio Figueirense 2026/2027 — Taça De Portugal

Ginásio Figueirense zajmuje obecnie {position}{suffix} w Taça De Portugal z 0 punktami w 1 meczach (0W 0D 1L). Ginásio Figueirense strzelił 1 goli i stracił 6 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Ginásio Figueirense na SmartBet.

Statystyki goli Ginásio Figueirense 2026/2027

Ginásio Figueirense średnio strzela 1.00 i traci 6.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 100% spotkań. U siebie: 0.00 strzelonych · 0.00 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 6.00 straconych.

Typy i value bety Ginásio Figueirense 2026/2027

SmartBet generuje typy Ginásio Figueirense na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (100%) oraz gol Ginásio Figueirense (100%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Taça De Portugal.

Statystyki BTTS i czystych kont Ginásio Figueirense 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Ginásio Figueirense. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Ginásio Figueirense 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Ginásio Figueirense. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 100% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 100%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Taça De Portugal.

Forma Ginásio Figueirense 2026/2027

Aktualna forma: LLDW — 1W 1D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 0L w 0 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Taça De Portugal.

Najczęściej zadawane pytania - Ginásio Figueirense 2026/2027

Ile goli strzelił Ginásio Figueirense w sezonie 2026/2027?

Ginásio Figueirense strzelił 1 goli w 1 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 6 (6.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Taça De Portugal.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Ginásio Figueirense w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 100% meczów Ginásio Figueirense — 1 z 1 spotkań w Taça De Portugal. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Ginásio Figueirense gra następny mecz?

Następny mecz Ginásio Figueirense to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Ginásio Figueirense i terminarz Taça De Portugal.

Jaki jest wskaźnik BTTS Ginásio Figueirense w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Ginásio Figueirense (1 z 1 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Taça De Portugal.

Jaki jest bilans Ginásio Figueirense u siebie w sezonie 2026/2027?

Ginásio Figueirense wygrał 0 z 0 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 0. Średnio strzela 0.00 i traci 0.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Ginásio Figueirense?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Ginásio Figueirense — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Informacje o Ginásio Figueirense

Oficjalna nazwa klubu

Ginásio Figueirense

Skrót

Kraj

Portugal

Aktualny trener

Émerson Carvalho Matheus

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Mecze
Typy
Value Bets
Generator