Haringey & Waltham Development

Haringey & Waltham Development Statystyki 2012/2013 FA Cup

LWWDL

Podsumowanie sezonu

2012/2013 • FA Cup

Gole strzelone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.73

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 1.73

Zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

50%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

100%

Bardzo dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

100%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

0%

Bardzo zła

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Strzały celne

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Kartki dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Statystyki drużyny

2012/2013 • FA Cup

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Haringey & Waltham Development Attacking

2026/27

Legends

Haringey & Waltham Development
League average

Haringey & Waltham Development Defending

2026/27

Legends

Haringey & Waltham Development
League average

Haringey & Waltham Development — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.73

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
90 min
30 min
45 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
100%
50%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
100%
50%
Bez gola
0%
0%
0%

Haringey & Waltham Development — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 1.73

Zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
45 min
90 min
60 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 straconych
100%
0%
50%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Haringey & Waltham Development strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
100%
100%
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
0%
100%
50%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
100%
100%
100%
Oba zespoły nie strzelą
0%
0%
0%

Statystyki rzutów rożnych

Haringey & Waltham Development

Śr. łączne rzuty rożne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.01

Bardzo zła

Haringey & Waltham Development

Rzuty rożne dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.01

Bardzo zła

Haringey & Waltham Development

Rzuty rożne przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.01

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Haringey & Waltham Development

Śr. łączne kartki

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.51

Bardzo zła

Haringey & Waltham Development

Kartki dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.26

Bardzo zła

Haringey & Waltham Development

Kartki przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.26

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Haringey & Waltham Development

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.04

Bardzo zła

Haringey & Waltham Development

Śr. strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.01

Bardzo zła

Haringey & Waltham Development

Śr. skuteczność strzałów

0%/ Mecz
x

Śr. ligi 25.00

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
0%
0%
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Haringey & Waltham Development

Statystyki Haringey & Waltham Development 2012/2013 — FA Cup

Haringey & Waltham Development zajmuje obecnie {position}{suffix} w FA Cup z 0 punktami w 2 meczach (1W 0D 1L). Haringey & Waltham Development strzelił 4 goli i stracił 3 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Haringey & Waltham Development na SmartBet.

Statystyki goli Haringey & Waltham Development 2012/2013

Haringey & Waltham Development średnio strzela 2.00 i traci 1.50 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 100% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 2.00 straconych. Na wyjeździe: 3.00 strzelonych · 1.00 straconych.

Typy i value bety Haringey & Waltham Development 2012/2013

SmartBet generuje typy Haringey & Waltham Development na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (100%) oraz gol Haringey & Waltham Development (100%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 100%. Zobacz wszystkie typy FA Cup.

Statystyki BTTS i czystych kont Haringey & Waltham Development 2012/2013

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Haringey & Waltham Development. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Haringey & Waltham Development 2012/2013

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 0% meczów Haringey & Waltham Development. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy FA Cup.

Forma Haringey & Waltham Development 2012/2013

Aktualna forma: LWWDL — 2W 1D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 1L w 1 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy FA Cup.

Najczęściej zadawane pytania - Haringey & Waltham Development 2012/2013

Ile goli strzelił Haringey & Waltham Development w sezonie 2012/2013?

Haringey & Waltham Development strzelił 4 goli w 2 meczach — średnio 2.00 na mecz. Stracił 3 (1.50 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli FA Cup.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Haringey & Waltham Development w sezonie 2012/2013?

Over 2.5 goli pada w 100% meczów Haringey & Waltham Development — 2 z 2 spotkań w FA Cup. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Haringey & Waltham Development gra następny mecz?

Następny mecz Haringey & Waltham Development to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Haringey & Waltham Development i terminarz FA Cup.

Jaki jest wskaźnik BTTS Haringey & Waltham Development w sezonie 2012/2013?

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Haringey & Waltham Development (2 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS FA Cup.

Jaki jest bilans Haringey & Waltham Development u siebie w sezonie 2012/2013?

Haringey & Waltham Development wygrał 0 z 1 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 1.00 i traci 2.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Haringey & Waltham Development?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Haringey & Waltham Development — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Informacje o Haringey & Waltham Development

Oficjalna nazwa klubu

Haringey & Waltham Development

Skrót

HWD

Kraj

England

Aktualny trener

-

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Mecze
Typy
Value Bets
Generator
Haringey & Waltham Development Statystyki 2012/2013 | SmartBet