
Następny mecz
UAE Pro League
Hatta
07.11.2026

Khorfakkan Club
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • UAE Pro League
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.69
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.69
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
17%
ZłaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
50%
ŚredniaBTTS
Obie drużyny strzelą
33%
ŚredniaPosiadanie piłki
Śr. na mecz
45%
DobraCzyste konta
17% meczów
17%
ZłaStrzały
Na mecz
8.50
ŚredniaStrzały celne
Na mecz
2.50
ZłaBez gola
Bez strzelenia gola
50%
ŚredniaRzuty rożne dla
Na mecz
2.83
ŚredniaKartki dla
Na mecz
1.17
ZłaStatystyki drużyny
2026/2027 • UAE Pro League
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Hatta Attacking
2026/27
Legends
Hatta Defending
2026/27
Legends
Hatta — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.69
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Hatta — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.69
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Hatta strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 9.26

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.63

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.63
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 2.91

Kartki dla
Śr. ligi 1.46

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.46
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 27.10

Śr. strzały celne
Śr. ligi 9.05

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 33.39
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Hatta 2026/2027 — UAE Pro League
Hatta zajmuje obecnie 13th w UAE Pro League z 3 punktami w 6 meczach (1W 0D 5L). Hatta strzelił 5 goli i stracił 13 — różnica bramek -8. Średnia 0.5 pkt na mecz plasuje zespół na 13th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Hatta na SmartBet.
Statystyki goli Hatta 2026/2027
Hatta średnio strzela 0.83 i traci 2.17 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 33% spotkań. U siebie: 0.33 strzelonych · 2.33 straconych. Na wyjeździe: 1.33 strzelonych · 2.00 straconych.
Typy i value bety Hatta 2026/2027
SmartBet generuje typy Hatta na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (33%) oraz gol Hatta (50%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 33%. Zobacz wszystkie typy UAE Pro League.
Statystyki BTTS i czystych kont Hatta 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 33% meczów Hatta. Czyste konta w 17% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 33%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Hatta 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 83% meczów Hatta. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 33% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 17%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy UAE Pro League.
Forma Hatta 2026/2027
Aktualna forma: LLWLL — 1W 0D 4L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 3L w 3 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy UAE Pro League.
Najczęściej zadawane pytania - Hatta 2026/2027
Ile goli strzelił Hatta w sezonie 2026/2027?
Hatta strzelił 5 goli w 6 meczach — średnio 0.83 na mecz. Stracił 13 (2.17 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli UAE Pro League.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Hatta w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 50% meczów Hatta — 3 z 6 spotkań w UAE Pro League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Hatta gra następny mecz?
Następny mecz Hatta to Khorfakkan Club 07.11.2026 o 15:30 (Sheikh Hamdan Bin Rashid Al Maktoum Stadium). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Hatta i terminarz UAE Pro League.
Jaki jest wskaźnik BTTS Hatta w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 33% meczów Hatta (2 z 6 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS UAE Pro League.
Jaki jest bilans Hatta u siebie w sezonie 2026/2027?
Hatta wygrał 0 z 3 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 3. Średnio strzela 0.33 i traci 2.33 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Hatta?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Hatta — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela UAE Pro League
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | 4 | 2 | 0 | +9 | 14 | |
2 | 6 | 4 | 1 | 1 | +11 | 13 | |
3 | 6 | 4 | 1 | 1 | +7 | 13 | |
4 | 6 | 4 | 1 | 1 | +5 | 13 | |
5 | 6 | 4 | 0 | 2 | +5 | 12 | |
6 | 6 | 4 | 0 | 2 | +2 | 12 | |
7 | 6 | 3 | 0 | 3 | -3 | 9 | |
8 | 6 | 2 | 2 | 2 | +1 | 8 | |
9 | 6 | 2 | 1 | 3 | -5 | 7 | |
10 | 6 | 2 | 0 | 4 | -2 | 6 | |
11 | 6 | 1 | 2 | 3 | -7 | 5 | |
12 | 6 | 1 | 1 | 4 | -8 | 4 | |
13 | 6 | 1 | 0 | 5 | -8 | 3 | |
14 | 6 | 0 | 1 | 5 | -7 | 1 |
Mecze
Informacje o Hatta
Oficjalna nazwa klubu
Hatta
Skrót
Kraj
United Arab Emirates
Aktualny trener
Nenad Vanić
Rok założenia
1981
Stadion
Sheikh Hamdan Bin Rashid Al Maktoum Stadium
Adres stadionu
-
Pojemność stadionu
12000
Inne drużyny UAE Pro League
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027











