
Podsumowanie sezonu
2016/2017 • KNVB Beker
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.84
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.84
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
50%
DobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
100%
Bardzo dobraBTTS
Obie drużyny strzelą
100%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
31%
ŚredniaCzyste konta
0% meczów
0%
Bardzo złaStrzały
Na mecz
7.00
ŚredniaStrzały celne
Na mecz
3.50
ŚredniaBez gola
Bez strzelenia gola
0%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
1.50
ZłaKartki dla
Na mecz
0.00
Bardzo złaStatystyki drużyny
2016/2017 • KNVB Beker
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
HSC '21 Attacking
2026/27
Legends
HSC '21 Defending
2026/27
Legends
HSC '21 — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.84
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
HSC '21 — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.84
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy HSC '21 strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 4.98

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 2.49

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 2.49
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.16

Kartki dla
Śr. ligi 1.58

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.58
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 12.42

Śr. strzały celne
Śr. ligi 5.71

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 45.97
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki HSC '21 2016/2017 — KNVB Beker
HSC '21 zajmuje obecnie {position}{suffix} w KNVB Beker z 0 punktami w 2 meczach (1W 0D 1L). HSC '21 strzelił 4 goli i stracił 7 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy HSC '21 na SmartBet.
Statystyki goli HSC '21 2016/2017
HSC '21 średnio strzela 2.00 i traci 3.50 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 100% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 5.00 straconych. Na wyjeździe: 3.00 strzelonych · 2.00 straconych.
Typy i value bety HSC '21 2016/2017
SmartBet generuje typy HSC '21 na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (100%) oraz gol HSC '21 (100%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 100%. Zobacz wszystkie typy KNVB Beker.
Statystyki BTTS i czystych kont HSC '21 2016/2017
Obie drużyny strzeliły w 100% meczów HSC '21. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy HSC '21 2016/2017
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów HSC '21. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 100% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy KNVB Beker.
Forma HSC '21 2016/2017
Aktualna forma: LWWWL — 3W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 1L w 1 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy KNVB Beker.
Najczęściej zadawane pytania - HSC '21 2016/2017
Ile goli strzelił HSC '21 w sezonie 2016/2017?
HSC '21 strzelił 4 goli w 2 meczach — średnio 2.00 na mecz. Stracił 7 (3.50 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli KNVB Beker.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli HSC '21 w sezonie 2016/2017?
Over 2.5 goli pada w 100% meczów HSC '21 — 2 z 2 spotkań w KNVB Beker. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy HSC '21 gra następny mecz?
Następny mecz HSC '21 to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze HSC '21 i terminarz KNVB Beker.
Jaki jest wskaźnik BTTS HSC '21 w sezonie 2016/2017?
Obie drużyny strzeliły w 100% meczów HSC '21 (2 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS KNVB Beker.
Jaki jest bilans HSC '21 u siebie w sezonie 2016/2017?
HSC '21 wygrał 0 z 1 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 1.00 i traci 5.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze HSC '21?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz HSC '21 — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Informacje o HSC '21
Oficjalna nazwa klubu
HSC '21
Skrót
Kraj
Netherlands
Aktualny trener
Daniel Nijhof
Rok założenia
1921
Stadion
Sportpark Groot Scholtenhagen
Adres stadionu
Scholtenhageweg 29 A
Pojemność stadionu
4440
