
Następny mecz
Super League
PAOK
18.10.2026

Iraklis 1908 FC
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Super League
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.29
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.29
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
33%
ŚredniaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
17%
Bardzo złaBTTS
Obie drużyny strzelą
33%
ŚredniaPosiadanie piłki
Śr. na mecz
44%
DobraCzyste konta
50% meczów
50%
Bardzo dobraStrzały
Na mecz
8.17
ŚredniaStrzały celne
Na mecz
1.83
ZłaBez gola
Bez strzelenia gola
33%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
2.50
ZłaKartki dla
Na mecz
2.33
ŚredniaIraklis 1908 FC Attacking
2026/27
Legends
Iraklis 1908 FC Defending
2026/27
Legends
Iraklis 1908 FC — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.29
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Iraklis 1908 FC — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.29
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Iraklis 1908 FC strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 8.57

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.29

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.29
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 5.07

Kartki dla
Śr. ligi 2.54

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.54
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 25.45

Śr. strzały celne
Śr. ligi 8.12

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 31.91
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Iraklis 1908 FC 2026/2027 — Super League
Iraklis 1908 FC zajmuje obecnie 7th w Super League z 9 punktami w 6 meczach (2W 3D 1L). Iraklis 1908 FC strzelił 6 goli i stracił 6 — różnica bramek 0. Średnia 1.5 pkt na mecz plasuje zespół na 7th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Iraklis 1908 FC na SmartBet.
Statystyki goli Iraklis 1908 FC 2026/2027
Iraklis 1908 FC średnio strzela 1.00 i traci 1.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 17% meczów. BTTS w 33% spotkań. U siebie: 1.50 strzelonych · 0.50 straconych. Na wyjeździe: 0.75 strzelonych · 1.25 straconych.
Typy i value bety Iraklis 1908 FC 2026/2027
SmartBet generuje typy Iraklis 1908 FC na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (17%), BTTS (33%) oraz gol Iraklis 1908 FC (67%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 25%. Zobacz wszystkie typy Super League.
Statystyki BTTS i czystych kont Iraklis 1908 FC 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 33% meczów Iraklis 1908 FC. Czyste konta w 50% spotkań (u siebie 50% · na wyjeździe 50%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Iraklis 1908 FC 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 67% meczów Iraklis 1908 FC. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 17% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 33%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Super League.
Forma Iraklis 1908 FC 2026/2027
Aktualna forma: DWDDW — 2W 3D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 1D 0L w 2 meczach. Na wyjeździe: 1W 2D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Super League.
Najczęściej zadawane pytania - Iraklis 1908 FC 2026/2027
Ile goli strzelił Iraklis 1908 FC w sezonie 2026/2027?
Iraklis 1908 FC strzelił 6 goli w 6 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 6 (1.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Super League.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Iraklis 1908 FC w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 17% meczów Iraklis 1908 FC — 1 z 6 spotkań w Super League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Iraklis 1908 FC gra następny mecz?
Następny mecz Iraklis 1908 FC to PAOK 18.10.2026 o 18:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Iraklis 1908 FC i terminarz Super League.
Jaki jest wskaźnik BTTS Iraklis 1908 FC w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 33% meczów Iraklis 1908 FC (2 z 6 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Super League.
Jaki jest bilans Iraklis 1908 FC u siebie w sezonie 2026/2027?
Iraklis 1908 FC wygrał 1 z 2 meczów u siebie (50%), zremisował 1 i przegrał 0. Średnio strzela 1.50 i traci 0.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Iraklis 1908 FC?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Iraklis 1908 FC — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Super League
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | 5 | 0 | 1 | +9 | 15 | |
2 | 6 | 4 | 2 | 0 | +13 | 14 | |
3 | 6 | 4 | 1 | 1 | +3 | 13 | |
4 | 5 | 4 | 0 | 1 | +7 | 12 | |
5 | 6 | 3 | 1 | 2 | -4 | 10 | |
6 | 6 | 3 | 1 | 2 | +1 | 10 | |
7 | 6 | 2 | 3 | 1 | 0 | 9 | |
8 | 6 | 3 | 0 | 3 | -1 | 9 | |
9 | 6 | 2 | 2 | 2 | -1 | 8 | |
10 | 6 | 1 | 2 | 3 | -4 | 5 | |
11 | 5 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | |
12 | 6 | 0 | 2 | 4 | -4 | 2 | |
13 | 6 | 0 | 1 | 5 | -11 | 1 | |
14 | 6 | 0 | 2 | 4 | -6 | -1 |
Informacje o Iraklis 1908 FC
Oficjalna nazwa klubu
Iraklis 1908 FC
Skrót
IRTH
Kraj
Greece
Aktualny trener
Walter Mazzarri
Rok założenia
1908
Stadion
Kaftanzoglio Stadio
Adres stadionu
Aghiou Dimitriou
Pojemność stadionu
27770
Inne drużyny Super League
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027











