Les Jumeaux M'Zouasia

Les Jumeaux M'Zouasia Statystyki 2014/2015 Coupe de France

LWWLL

Podsumowanie sezonu

2014/2015 • Coupe de France

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.51

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
6.00
x

Śr. ligi 1.51

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

0%

Bardzo zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

100%

Bardzo dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

100%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

0%

Bardzo zła

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Strzały celne

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Kartki dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Statystyki drużyny

2014/2015 • Coupe de France

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Les Jumeaux M'Zouasia Attacking

2026/27

Legends

Les Jumeaux M'Zouasia
League average

Les Jumeaux M'Zouasia Defending

2026/27

Legends

Les Jumeaux M'Zouasia
League average

Les Jumeaux M'Zouasia — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.51

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
0 min
90 min
90 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
0%
100%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
0%
0%
0%

Les Jumeaux M'Zouasia — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
6.00
x

Śr. ligi 1.51

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
0 min
15 min
15 min
Powyżej 0.5 straconych
0%
100%
100%
Powyżej 1.5 straconych
0%
100%
100%
Powyżej 2.5 straconych
0%
100%
100%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Les Jumeaux M'Zouasia strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
0%
100%
100%
Powyżej 1.5
0%
100%
100%
Powyżej 2.5
0%
100%
100%
Powyżej 3.5
0%
100%
100%
Powyżej 4.5
0%
100%
100%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
0%
100%
100%
Oba zespoły nie strzelą
100%
0%
0%

Statystyki rzutów rożnych

Les Jumeaux M'Zouasia

Śr. łączne rzuty rożne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.62

Bardzo zła

Les Jumeaux M'Zouasia

Rzuty rożne dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.31

Bardzo zła

Les Jumeaux M'Zouasia

Rzuty rożne przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.31

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Les Jumeaux M'Zouasia

Śr. łączne kartki

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.71

Bardzo zła

Les Jumeaux M'Zouasia

Kartki dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.86

Bardzo zła

Les Jumeaux M'Zouasia

Kartki przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.86

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Les Jumeaux M'Zouasia

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.08

Bardzo zła

Les Jumeaux M'Zouasia

Śr. strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.59

Bardzo zła

Les Jumeaux M'Zouasia

Śr. skuteczność strzałów

0%/ Mecz
x

Śr. ligi 100.00

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
0%
0%
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Les Jumeaux M'Zouasia

Statystyki Les Jumeaux M'Zouasia 2014/2015 — Coupe de France

Les Jumeaux M'Zouasia zajmuje obecnie {position}{suffix} w Coupe de France z 0 punktami w 1 meczach (0W 0D 1L). Les Jumeaux M'Zouasia strzelił 1 goli i stracił 6 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Les Jumeaux M'Zouasia na SmartBet.

Statystyki goli Les Jumeaux M'Zouasia 2014/2015

Les Jumeaux M'Zouasia średnio strzela 1.00 i traci 6.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 100% spotkań. U siebie: 0.00 strzelonych · 0.00 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 6.00 straconych.

Typy i value bety Les Jumeaux M'Zouasia 2014/2015

SmartBet generuje typy Les Jumeaux M'Zouasia na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (100%) oraz gol Les Jumeaux M'Zouasia (100%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Coupe de France.

Statystyki BTTS i czystych kont Les Jumeaux M'Zouasia 2014/2015

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Les Jumeaux M'Zouasia. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Les Jumeaux M'Zouasia 2014/2015

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 0% meczów Les Jumeaux M'Zouasia. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Coupe de France.

Forma Les Jumeaux M'Zouasia 2014/2015

Aktualna forma: LWWLL — 2W 0D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 0L w 0 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Coupe de France.

Najczęściej zadawane pytania - Les Jumeaux M'Zouasia 2014/2015

Ile goli strzelił Les Jumeaux M'Zouasia w sezonie 2014/2015?

Les Jumeaux M'Zouasia strzelił 1 goli w 1 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 6 (6.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Coupe de France.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Les Jumeaux M'Zouasia w sezonie 2014/2015?

Over 2.5 goli pada w 100% meczów Les Jumeaux M'Zouasia — 1 z 1 spotkań w Coupe de France. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Les Jumeaux M'Zouasia gra następny mecz?

Następny mecz Les Jumeaux M'Zouasia to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Les Jumeaux M'Zouasia i terminarz Coupe de France.

Jaki jest wskaźnik BTTS Les Jumeaux M'Zouasia w sezonie 2014/2015?

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Les Jumeaux M'Zouasia (1 z 1 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Coupe de France.

Jaki jest bilans Les Jumeaux M'Zouasia u siebie w sezonie 2014/2015?

Les Jumeaux M'Zouasia wygrał 0 z 0 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 0. Średnio strzela 0.00 i traci 0.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Les Jumeaux M'Zouasia?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Les Jumeaux M'Zouasia — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Informacje o Les Jumeaux M'Zouasia

Oficjalna nazwa klubu

Les Jumeaux M'Zouasia

Skrót

Kraj

France

Aktualny trener

Ali Djamalidine

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Mecze
Typy
Value Bets
Generator