Les Sables-d'Olonne

Les Sables-d'Olonne Statystyki 2016/2017 Coupe de France

LW

Podsumowanie sezonu

2016/2017 • Coupe de France

Gole strzelone

/ Mecz
3.00
x

Śr. ligi 1.53

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.53

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

50%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

100%

Bardzo dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

100%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

0%

Bardzo zła

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Strzały celne

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Kartki dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Statystyki drużyny

2016/2017 • Coupe de France

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Les Sables-d'Olonne Attacking

2026/27

Legends

Les Sables-d'Olonne
League average

Les Sables-d'Olonne Defending

2026/27

Legends

Les Sables-d'Olonne
League average

Les Sables-d'Olonne — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
3.00
x

Śr. ligi 1.53

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
23 min
45 min
30 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
100%
100%
100%
Powyżej 2.5 goli drużyny
100%
0%
50%
Bez gola
0%
0%
0%

Les Sables-d'Olonne — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.53

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
90 min
30 min
45 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 straconych
0%
100%
50%
Powyżej 2.5 straconych
0%
100%
50%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Les Sables-d'Olonne strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
100%
100%
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
100%
100%
100%
Powyżej 4.5
100%
100%
100%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
100%
100%
100%
Oba zespoły nie strzelą
0%
0%
0%

Statystyki rzutów rożnych

Les Sables-d'Olonne

Śr. łączne rzuty rożne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.82

Bardzo zła

Les Sables-d'Olonne

Rzuty rożne dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.41

Bardzo zła

Les Sables-d'Olonne

Rzuty rożne przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.41

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Les Sables-d'Olonne

Śr. łączne kartki

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.63

Bardzo zła

Les Sables-d'Olonne

Kartki dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.82

Bardzo zła

Les Sables-d'Olonne

Kartki przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.82

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Les Sables-d'Olonne

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 7.03

Bardzo zła

Les Sables-d'Olonne

Śr. strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.85

Bardzo zła

Les Sables-d'Olonne

Śr. skuteczność strzałów

0%/ Mecz
x

Śr. ligi 40.54

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
0%
0%
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Les Sables-d'Olonne

Statystyki Les Sables-d'Olonne 2016/2017 — Coupe de France

Les Sables-d'Olonne zajmuje obecnie {position}{suffix} w Coupe de France z 0 punktami w 2 meczach (1W 0D 1L). Les Sables-d'Olonne strzelił 6 goli i stracił 4 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Les Sables-d'Olonne na SmartBet.

Statystyki goli Les Sables-d'Olonne 2016/2017

Les Sables-d'Olonne średnio strzela 3.00 i traci 2.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 100% spotkań. U siebie: 4.00 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 2.00 strzelonych · 3.00 straconych.

Typy i value bety Les Sables-d'Olonne 2016/2017

SmartBet generuje typy Les Sables-d'Olonne na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (100%) oraz gol Les Sables-d'Olonne (100%). Skuteczność u siebie: 100% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Coupe de France.

Statystyki BTTS i czystych kont Les Sables-d'Olonne 2016/2017

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Les Sables-d'Olonne. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Les Sables-d'Olonne 2016/2017

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 0% meczów Les Sables-d'Olonne. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Coupe de France.

Forma Les Sables-d'Olonne 2016/2017

Aktualna forma: LW — 1W 0D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 0D 0L w 1 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Coupe de France.

Najczęściej zadawane pytania - Les Sables-d'Olonne 2016/2017

Ile goli strzelił Les Sables-d'Olonne w sezonie 2016/2017?

Les Sables-d'Olonne strzelił 6 goli w 2 meczach — średnio 3.00 na mecz. Stracił 4 (2.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Coupe de France.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Les Sables-d'Olonne w sezonie 2016/2017?

Over 2.5 goli pada w 100% meczów Les Sables-d'Olonne — 2 z 2 spotkań w Coupe de France. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Les Sables-d'Olonne gra następny mecz?

Następny mecz Les Sables-d'Olonne to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Les Sables-d'Olonne i terminarz Coupe de France.

Jaki jest wskaźnik BTTS Les Sables-d'Olonne w sezonie 2016/2017?

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Les Sables-d'Olonne (2 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Coupe de France.

Jaki jest bilans Les Sables-d'Olonne u siebie w sezonie 2016/2017?

Les Sables-d'Olonne wygrał 1 z 1 meczów u siebie (100%), zremisował 0 i przegrał 0. Średnio strzela 4.00 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Les Sables-d'Olonne?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Les Sables-d'Olonne — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Informacje o Les Sables-d'Olonne

Oficjalna nazwa klubu

Les Sables-d'Olonne

Skrót

Kraj

France

Aktualny trener

-

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Mecze
Typy
Value Bets
Generator