
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Taça De Portugal
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.65
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.65
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
50%
DobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
100%
Bardzo dobraBTTS
Obie drużyny strzelą
0%
Bardzo złaPosiadanie piłki
Śr. na mecz
22%
ZłaCzyste konta
50% meczów
50%
Bardzo dobraStrzały
Na mecz
0.50
Bardzo złaStrzały celne
Na mecz
0.00
Bardzo złaBez gola
Bez strzelenia gola
50%
ŚredniaRzuty rożne dla
Na mecz
6.00
Bardzo dobraKartki dla
Na mecz
0.00
Bardzo złaStatystyki drużyny
2026/2027 • Taça De Portugal
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Mação Attacking
2026/27
Legends
Mação Defending
2026/27
Legends
Mação — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.65
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Mação — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.65
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Mação strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 9.79

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.89

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.89
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 0.55

Kartki dla
Śr. ligi 0.28

Kartki przeciw
Śr. ligi 0.28
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 18.65

Śr. strzały celne
Śr. ligi 7.79

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 41.77
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Mação 2026/2027 — Taça De Portugal
Mação zajmuje obecnie {position}{suffix} w Taça De Portugal z 0 punktami w 2 meczach (1W 0D 1L). Mação strzelił 5 goli i stracił 3 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Mação na SmartBet.
Statystyki goli Mação 2026/2027
Mação średnio strzela 2.50 i traci 1.50 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 0% spotkań. U siebie: 5.00 strzelonych · 0.00 straconych. Na wyjeździe: 0.00 strzelonych · 3.00 straconych.
Typy i value bety Mação 2026/2027
SmartBet generuje typy Mação na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (0%) oraz gol Mação (50%). Skuteczność u siebie: 100% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Taça De Portugal.
Statystyki BTTS i czystych kont Mação 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 0% meczów Mação. Czyste konta w 50% spotkań (u siebie 100% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Mação 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Mação. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 100% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 50%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Taça De Portugal.
Forma Mação 2026/2027
Aktualna forma: LWL — 1W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 0D 0L w 1 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Taça De Portugal.
Najczęściej zadawane pytania - Mação 2026/2027
Ile goli strzelił Mação w sezonie 2026/2027?
Mação strzelił 5 goli w 2 meczach — średnio 2.50 na mecz. Stracił 3 (1.50 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Taça De Portugal.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Mação w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 100% meczów Mação — 2 z 2 spotkań w Taça De Portugal. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Mação gra następny mecz?
Następny mecz Mação to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Mação i terminarz Taça De Portugal.
Jaki jest wskaźnik BTTS Mação w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 0% meczów Mação (0 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Taça De Portugal.
Jaki jest bilans Mação u siebie w sezonie 2026/2027?
Mação wygrał 1 z 1 meczów u siebie (100%), zremisował 0 i przegrał 0. Średnio strzela 5.00 i traci 0.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Mação?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Mação — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Mecze
Informacje o Mação
Oficjalna nazwa klubu
Mação
Skrót
Kraj
Portugal
Aktualny trener
Rui Pedro Silva Cardoso
Rok założenia
Stadion
-
Adres stadionu
-
Pojemność stadionu
-
