Maranhão

Maranhão

LWLLL

Podsumowanie sezonu

2026 • Copa do Brasil

Gole strzelone

/ Mecz
0.50
x

Śr. ligi 1.07

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
0.50
x

Śr. ligi 1.07

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

50%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

0%

Bardzo zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

0%

Bardzo zła

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

48%

Dobra

Czyste konta

50% meczów

50%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

14.00

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

2.50

Zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

50%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.50

Średnia

Kartki dla

Na mecz

4.00

Bardzo dobra

Maranhão Attacking

2026/27

Legends

Maranhão
League average

Maranhão Defending

2026/27

Legends

Maranhão
League average

Maranhão — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
0.50
x

Śr. ligi 1.07

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
0 min
90 min
180 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
0%
100%
50%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
100%
0%
50%

Maranhão — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
0.50
x

Śr. ligi 1.07

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
90 min
0 min
180 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
0%
50%
Powyżej 1.5 straconych
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
0%
100%
50%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Maranhão strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
100%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
0%
0%
0%
Oba zespoły nie strzelą
100%
100%
100%

Statystyki rzutów rożnych

Maranhão

Śr. łączne rzuty rożne

6.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.46

Bardzo zła

Maranhão

Rzuty rożne dla

3.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.73

Bardzo zła

Maranhão

Rzuty rożne przeciw

2.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.73

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Maranhão

Śr. łączne kartki

9.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.12

Bardzo dobra

Maranhão

Kartki dla

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.06

Bardzo dobra

Maranhão

Kartki przeciw

5.50/ Mecz
x

Śr. ligi 2.06

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
100%
100%
100%
Powyżej 4.5
100%
100%
100%
Powyżej 5.5
100%
100%
100%
Powyżej 6.5
100%
100%
100%

Statystyki strzałów

Maranhão

Śr. łączne strzały

25.50/ Mecz
x

Śr. ligi 23.61

Średnia

Maranhão

Śr. strzały celne

6.00/ Mecz
x

Śr. ligi 7.97

Bardzo zła

Maranhão

Śr. skuteczność strzałów

24%/ Mecz
x

Śr. ligi 33.76

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
100%
50%
Powyżej 7.5
0%
100%
50%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Maranhão

Statystyki Maranhão 2026 — Copa do Brasil

Maranhão zajmuje obecnie {position}{suffix} w Copa do Brasil z 0 punktami w 2 meczach (1W 0D 1L). Maranhão strzelił 1 goli i stracił 1 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Maranhão na SmartBet.

Statystyki goli Maranhão 2026

Maranhão średnio strzela 0.50 i traci 0.50 gola na mecz. Over 2.5 pada w 0% meczów. BTTS w 0% spotkań. U siebie: 0.00 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 0.00 straconych.

Typy i value bety Maranhão 2026

SmartBet generuje typy Maranhão na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (0%), BTTS (0%) oraz gol Maranhão (50%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 100%. Zobacz wszystkie typy Copa do Brasil.

Statystyki BTTS i czystych kont Maranhão 2026

Obie drużyny strzeliły w 0% meczów Maranhão. Czyste konta w 50% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 100%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Maranhão 2026

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 50% meczów Maranhão. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Copa do Brasil.

Forma Maranhão 2026

Aktualna forma: LWLLL — 1W 0D 4L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 1L w 1 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Copa do Brasil.

Najczęściej zadawane pytania - Maranhão 2026

Ile goli strzelił Maranhão w sezonie 2026?

Maranhão strzelił 1 goli w 2 meczach — średnio 0.50 na mecz. Stracił 1 (0.50 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Copa do Brasil.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Maranhão w sezonie 2026?

Over 2.5 goli pada w 0% meczów Maranhão — 0 z 2 spotkań w Copa do Brasil. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Maranhão gra następny mecz?

Następny mecz Maranhão to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Maranhão i terminarz Copa do Brasil.

Jaki jest wskaźnik BTTS Maranhão w sezonie 2026?

Obie drużyny strzeliły w 0% meczów Maranhão (0 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Copa do Brasil.

Jaki jest bilans Maranhão u siebie w sezonie 2026?

Maranhão wygrał 0 z 1 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 0.00 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Maranhão?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Maranhão — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Nadchodzące

Informacje o Maranhão

Oficjalna nazwa klubu

Maranhão

Skrót

Kraj

Brazil

Aktualny trener

Jerson Testoni

Rok założenia

1932

Stadion

Estádio Governador João Castelo Ribeiro Gonçalves

Adres stadionu

Complexo Esportivo Castelão, Travessa Guaxenduba

Pojemność stadionu

12900

Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator