
Podsumowanie sezonu
2026 • Copa do Brasil
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.07
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.07
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
33%
ŚredniaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
33%
ZłaBTTS
Obie drużyny strzelą
33%
ŚredniaPosiadanie piłki
Śr. na mecz
56%
Bardzo dobraCzyste konta
33% meczów
33%
DobraStrzały
Na mecz
7.00
ŚredniaStrzały celne
Na mecz
2.33
ZłaBez gola
Bez strzelenia gola
33%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
2.67
ŚredniaKartki dla
Na mecz
2.00
ŚredniaStatystyki drużyny
2026 • Copa do Brasil
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Nova Iguaçu Attacking
2026/27
Legends
Nova Iguaçu Defending
2026/27
Legends
Nova Iguaçu — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.07
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Nova Iguaçu — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.07
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Nova Iguaçu strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 9.45

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.72

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.72
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.15

Kartki dla
Śr. ligi 2.08

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.08
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 23.33

Śr. strzały celne
Śr. ligi 7.95

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 34.08
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Nova Iguaçu 2026 — Copa do Brasil
Nova Iguaçu zajmuje obecnie {position}{suffix} w Copa do Brasil z 0 punktami w 3 meczach (1W 1D 1L). Nova Iguaçu strzelił 5 goli i stracił 2 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Nova Iguaçu na SmartBet.
Statystyki goli Nova Iguaçu 2026
Nova Iguaçu średnio strzela 1.67 i traci 0.67 gola na mecz. Over 2.5 pada w 33% meczów. BTTS w 33% spotkań. U siebie: 0.50 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 4.00 strzelonych · 0.00 straconych.
Typy i value bety Nova Iguaçu 2026
SmartBet generuje typy Nova Iguaçu na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (33%), BTTS (33%) oraz gol Nova Iguaçu (67%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 100%. Zobacz wszystkie typy Copa do Brasil.
Statystyki BTTS i czystych kont Nova Iguaçu 2026
Obie drużyny strzeliły w 33% meczów Nova Iguaçu. Czyste konta w 33% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 100%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Nova Iguaçu 2026
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Nova Iguaçu. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 67% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Copa do Brasil.
Forma Nova Iguaçu 2026
Aktualna forma: LWDLW — 2W 1D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 1D 1L w 2 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Copa do Brasil.
Najczęściej zadawane pytania - Nova Iguaçu 2026
Ile goli strzelił Nova Iguaçu w sezonie 2026?
Nova Iguaçu strzelił 5 goli w 3 meczach — średnio 1.67 na mecz. Stracił 2 (0.67 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Copa do Brasil.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Nova Iguaçu w sezonie 2026?
Over 2.5 goli pada w 33% meczów Nova Iguaçu — 1 z 3 spotkań w Copa do Brasil. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Nova Iguaçu gra następny mecz?
Następny mecz Nova Iguaçu to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Nova Iguaçu i terminarz Copa do Brasil.
Jaki jest wskaźnik BTTS Nova Iguaçu w sezonie 2026?
Obie drużyny strzeliły w 33% meczów Nova Iguaçu (1 z 3 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Copa do Brasil.
Jaki jest bilans Nova Iguaçu u siebie w sezonie 2026?
Nova Iguaçu wygrał 0 z 2 meczów u siebie (0%), zremisował 1 i przegrał 1. Średnio strzela 0.50 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Nova Iguaçu?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Nova Iguaçu — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Informacje o Nova Iguaçu
Oficjalna nazwa klubu
Nova Iguaçu
Skrót
Kraj
Brazil
Aktualny trener
Felipe de Oliveira Conceição
Rok założenia
1990
Stadion
Estádio Jânio de Moraes
Adres stadionu
Avenida Governador Roberto Silveira 1357, Bairro Centro
Pojemność stadionu
5000
