
Następny mecz
Polish Cup
Polonia Środa
01.09.2026

Sandecja Nowy Sącz
Podsumowanie sezonu
2017/2018 • Polish Cup
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.50
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.50
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
0%
Bardzo złaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
100%
Bardzo dobraBTTS
Obie drużyny strzelą
100%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
42%
DobraCzyste konta
0% meczów
0%
Bardzo złaStrzały
Na mecz
8.00
ŚredniaStrzały celne
Na mecz
5.00
DobraBez gola
Bez strzelenia gola
0%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
2.00
ZłaKartki dla
Na mecz
0.00
Bardzo złaPolonia Środa Attacking
2026/27
Legends
Polonia Środa Defending
2026/27
Legends
Polonia Środa — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.50
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Polonia Środa — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.50
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Polonia Środa strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 9.63

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.82

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.82
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.88

Kartki dla
Śr. ligi 2.44

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.44
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 20.18

Śr. strzały celne
Śr. ligi 8.25

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 40.88
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Polonia Środa 2017/2018 — Polish Cup
Polonia Środa zajmuje obecnie {position}{suffix} w Polish Cup z 0 punktami w 1 meczach (0W 0D 1L). Polonia Środa strzelił 1 goli i stracił 2 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Polonia Środa na SmartBet.
Statystyki goli Polonia Środa 2017/2018
Polonia Środa średnio strzela 1.00 i traci 2.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 100% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 2.00 straconych. Na wyjeździe: 0.00 strzelonych · 0.00 straconych.
Typy i value bety Polonia Środa 2017/2018
SmartBet generuje typy Polonia Środa na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (100%) oraz gol Polonia Środa (100%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Polish Cup.
Statystyki BTTS i czystych kont Polonia Środa 2017/2018
Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Polonia Środa. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Polonia Środa 2017/2018
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Polonia Środa. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Polish Cup.
Forma Polonia Środa 2017/2018
Aktualna forma: LLLLL — 0W 0D 5L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 1L w 1 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Polish Cup.
Najczęściej zadawane pytania - Polonia Środa 2017/2018
Ile goli strzelił Polonia Środa w sezonie 2017/2018?
Polonia Środa strzelił 1 goli w 1 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 2 (2.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Polish Cup.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Polonia Środa w sezonie 2017/2018?
Over 2.5 goli pada w 100% meczów Polonia Środa — 1 z 1 spotkań w Polish Cup. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Polonia Środa gra następny mecz?
Następny mecz Polonia Środa to Sandecja Nowy Sącz 01.09.2026 o 17:00 (Stadion 700-lecia Środy Wielkopolskiej). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Polonia Środa i terminarz Polish Cup.
Jaki jest wskaźnik BTTS Polonia Środa w sezonie 2017/2018?
Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Polonia Środa (1 z 1 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Polish Cup.
Jaki jest bilans Polonia Środa u siebie w sezonie 2017/2018?
Polonia Środa wygrał 0 z 1 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 1.00 i traci 2.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Polonia Środa?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Polonia Środa — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Informacje o Polonia Środa
Oficjalna nazwa klubu
Polonia Środa
Skrót
Kraj
Poland
Aktualny trener
Paweł Juszczyk
Rok założenia
1919
Stadion
Stadion 700-lecia Środy Wielkopolskiej
Adres stadionu
Sportowa 12
Pojemność stadionu
3115