Ramón y Cajal

Ramón y Cajal Statystyki 2019/2020 Copa Del Rey

L

Podsumowanie sezonu

2019/2020 • Copa Del Rey

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.37

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.37

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

0%

Bardzo zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

100%

Bardzo dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

100%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

47%

Dobra

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Strzały celne

Na mecz

4.00

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

2.00

Zła

Kartki dla

Na mecz

3.00

Dobra

Statystyki drużyny

2019/2020 • Copa Del Rey

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Ramón y Cajal Attacking

2026/27

Legends

Ramón y Cajal
League average

Ramón y Cajal Defending

2026/27

Legends

Ramón y Cajal
League average

Ramón y Cajal — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.37

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
90 min
0 min
90 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
0%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
0%
0%
0%

Ramón y Cajal — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.37

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
45 min
0 min
45 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
0%
100%
Powyżej 1.5 straconych
100%
0%
100%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Ramón y Cajal strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
100%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
0%
100%
Powyżej 1.5
100%
0%
100%
Powyżej 2.5
100%
0%
100%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
100%
0%
100%
Oba zespoły nie strzelą
0%
100%
0%

Statystyki rzutów rożnych

Ramón y Cajal

Śr. łączne rzuty rożne

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.69

Bardzo zła

Ramón y Cajal

Rzuty rożne dla

2.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.85

Bardzo zła

Ramón y Cajal

Rzuty rożne przeciw

2.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.85

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Ramón y Cajal

Śr. łączne kartki

6.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.68

Bardzo dobra

Ramón y Cajal

Kartki dla

3.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.34

Bardzo dobra

Ramón y Cajal

Kartki przeciw

3.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.34

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
0%
100%
Powyżej 3.5
100%
0%
100%
Powyżej 4.5
100%
0%
100%
Powyżej 5.5
100%
0%
100%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Ramón y Cajal

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 14.49

Bardzo zła

Ramón y Cajal

Śr. strzały celne

10.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.32

Średnia

Ramón y Cajal

Śr. skuteczność strzałów

0%/ Mecz
x

Śr. ligi 64.32

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
0%
100%
Powyżej 7.5
100%
0%
100%
Powyżej 8.5
100%
0%
100%
Powyżej 9.5
100%
0%
100%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Ramón y Cajal

Statystyki Ramón y Cajal 2019/2020 — Copa Del Rey

Ramón y Cajal zajmuje obecnie {position}{suffix} w Copa Del Rey z 0 punktami w 1 meczach (0W 0D 1L). Ramón y Cajal strzelił 1 goli i stracił 2 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Ramón y Cajal na SmartBet.

Statystyki goli Ramón y Cajal 2019/2020

Ramón y Cajal średnio strzela 1.00 i traci 2.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 100% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 2.00 straconych. Na wyjeździe: 0.00 strzelonych · 0.00 straconych.

Typy i value bety Ramón y Cajal 2019/2020

SmartBet generuje typy Ramón y Cajal na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (100%) oraz gol Ramón y Cajal (100%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Copa Del Rey.

Statystyki BTTS i czystych kont Ramón y Cajal 2019/2020

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Ramón y Cajal. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Ramón y Cajal 2019/2020

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Ramón y Cajal. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 100% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Copa Del Rey.

Forma Ramón y Cajal 2019/2020

Aktualna forma: L — 0W 0D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 1L w 1 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Copa Del Rey.

Najczęściej zadawane pytania - Ramón y Cajal 2019/2020

Ile goli strzelił Ramón y Cajal w sezonie 2019/2020?

Ramón y Cajal strzelił 1 goli w 1 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 2 (2.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Copa Del Rey.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Ramón y Cajal w sezonie 2019/2020?

Over 2.5 goli pada w 100% meczów Ramón y Cajal — 1 z 1 spotkań w Copa Del Rey. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Ramón y Cajal gra następny mecz?

Następny mecz Ramón y Cajal to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Ramón y Cajal i terminarz Copa Del Rey.

Jaki jest wskaźnik BTTS Ramón y Cajal w sezonie 2019/2020?

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Ramón y Cajal (1 z 1 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Copa Del Rey.

Jaki jest bilans Ramón y Cajal u siebie w sezonie 2019/2020?

Ramón y Cajal wygrał 0 z 1 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 1.00 i traci 2.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Ramón y Cajal?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Ramón y Cajal — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Informacje o Ramón y Cajal

Oficjalna nazwa klubu

Ramón y Cajal

Skrót

Kraj

Spain

Aktualny trener

-

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Mecze
Typy
Value Bets
Generator