
Następny mecz
Admiral Bundesliga
Ried
17.10.2026

Austria Wien
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Admiral Bundesliga
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.52
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.52
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
38%
ŚredniaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
63%
DobraBTTS
Obie drużyny strzelą
88%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
47%
DobraCzyste konta
13% meczów
13%
ZłaStrzały
Na mecz
15.25
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
5.25
DobraBez gola
Bez strzelenia gola
0%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
4.00
DobraKartki dla
Na mecz
2.25
ŚredniaRied Attacking
2026/27
Legends
Ried Defending
2026/27
Legends
Ried — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.52
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Ried — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.52
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Ried strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 10.75

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.38

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.38
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.65

Kartki dla
Śr. ligi 1.83

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.83
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 28.29

Śr. strzały celne
Śr. ligi 9.29

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 32.84
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Ried 2026/2027 — Admiral Bundesliga
Ried zajmuje obecnie 6th w Admiral Bundesliga z 11 punktami w 8 meczach (3W 2D 3L). Ried strzelił 13 goli i stracił 13 — różnica bramek 0. Średnia 1.38 pkt na mecz plasuje zespół na 6th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Ried na SmartBet.
Statystyki goli Ried 2026/2027
Ried średnio strzela 1.63 i traci 1.63 gola na mecz. Over 2.5 pada w 63% meczów. BTTS w 88% spotkań. U siebie: 1.75 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 1.50 strzelonych · 2.25 straconych.
Typy i value bety Ried 2026/2027
SmartBet generuje typy Ried na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (63%), BTTS (88%) oraz gol Ried (100%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 25%. Zobacz wszystkie typy Admiral Bundesliga.
Statystyki BTTS i czystych kont Ried 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 88% meczów Ried. Czyste konta w 13% spotkań (u siebie 25% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Ried 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 88% meczów Ried. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 63% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 50%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Admiral Bundesliga.
Forma Ried 2026/2027
Aktualna forma: WLDWW — 3W 1D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 1D 1L w 4 meczach. Na wyjeździe: 1W 1D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Admiral Bundesliga.
Najczęściej zadawane pytania - Ried 2026/2027
Ile goli strzelił Ried w sezonie 2026/2027?
Ried strzelił 13 goli w 8 meczach — średnio 1.63 na mecz. Stracił 13 (1.63 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Admiral Bundesliga.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Ried w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 63% meczów Ried — 5 z 8 spotkań w Admiral Bundesliga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Ried gra następny mecz?
Następny mecz Ried to Austria Wien 17.10.2026 o 17:30 (josko ARENA). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Ried i terminarz Admiral Bundesliga.
Jaki jest wskaźnik BTTS Ried w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 88% meczów Ried (7 z 8 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Admiral Bundesliga.
Jaki jest bilans Ried u siebie w sezonie 2026/2027?
Ried wygrał 2 z 4 meczów u siebie (50%), zremisował 1 i przegrał 1. Średnio strzela 1.75 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Ried?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Ried — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Admiral Bundesliga
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | 7 | 0 | 1 | +16 | 21 | |
2 | 8 | 5 | 3 | 0 | +14 | 18 | |
3 | 8 | 5 | 1 | 2 | +10 | 16 | |
4 | 8 | 4 | 2 | 2 | +1 | 14 | |
5 | 8 | 3 | 2 | 3 | -2 | 11 | |
6 | 8 | 3 | 2 | 3 | 0 | 11 | |
7 | 8 | 2 | 3 | 3 | -10 | 9 | |
8 | 8 | 2 | 2 | 4 | -4 | 8 | |
9 | 8 | 2 | 2 | 4 | -4 | 8 | |
10 | 8 | 2 | 1 | 5 | -8 | 7 | |
11 | 8 | 2 | 0 | 6 | -4 | 6 | |
12 | 8 | 1 | 2 | 5 | -9 | 5 |
Mecze
Informacje o Ried
Oficjalna nazwa klubu
Ried
Skrót
SVR
Kraj
Austria
Aktualny trener
Mario Despotović
Rok założenia
1912
Stadion
josko ARENA
Adres stadionu
Volksfestplatz 2
Pojemność stadionu
5000
Inne drużyny Admiral Bundesliga
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027









