
Podsumowanie sezonu
2020/2021 • Copa Del Rey
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.35
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.35
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
50%
DobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
50%
ŚredniaBTTS
Obie drużyny strzelą
50%
DobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
45%
DobraCzyste konta
0% meczów
0%
Bardzo złaStrzały
Na mecz
1.50
Bardzo złaStrzały celne
Na mecz
2.00
ZłaBez gola
Bez strzelenia gola
50%
ŚredniaRzuty rożne dla
Na mecz
1.50
ZłaKartki dla
Na mecz
1.50
ZłaStatystyki drużyny
2020/2021 • Copa Del Rey
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Rincón Attacking
2026/27
Legends
Rincón Defending
2026/27
Legends
Rincón — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.35
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Rincón — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.35
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Rincón strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 8.90

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.45

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.45
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.85

Kartki dla
Śr. ligi 1.93

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.93
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 14.06

Śr. strzały celne
Śr. ligi 9.52

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 67.71
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Rincón 2020/2021 — Copa Del Rey
Rincón zajmuje obecnie {position}{suffix} w Copa Del Rey z 0 punktami w 2 meczach (1W 0D 1L). Rincón strzelił 2 goli i stracił 3 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Rincón na SmartBet.
Statystyki goli Rincón 2020/2021
Rincón średnio strzela 1.00 i traci 1.50 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 0.00 strzelonych · 2.00 straconych. Na wyjeździe: 2.00 strzelonych · 1.00 straconych.
Typy i value bety Rincón 2020/2021
SmartBet generuje typy Rincón na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (50%) oraz gol Rincón (50%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 100%. Zobacz wszystkie typy Copa Del Rey.
Statystyki BTTS i czystych kont Rincón 2020/2021
Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Rincón. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Rincón 2020/2021
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Rincón. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 50% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Copa Del Rey.
Forma Rincón 2020/2021
Aktualna forma: LWLW — 2W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 1L w 1 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Copa Del Rey.
Najczęściej zadawane pytania - Rincón 2020/2021
Ile goli strzelił Rincón w sezonie 2020/2021?
Rincón strzelił 2 goli w 2 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 3 (1.50 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Copa Del Rey.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Rincón w sezonie 2020/2021?
Over 2.5 goli pada w 50% meczów Rincón — 1 z 2 spotkań w Copa Del Rey. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Rincón gra następny mecz?
Następny mecz Rincón to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Rincón i terminarz Copa Del Rey.
Jaki jest wskaźnik BTTS Rincón w sezonie 2020/2021?
Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Rincón (1 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Copa Del Rey.
Jaki jest bilans Rincón u siebie w sezonie 2020/2021?
Rincón wygrał 0 z 1 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 0.00 i traci 2.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Rincón?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Rincón — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Informacje o Rincón
Oficjalna nazwa klubu
Rincón
Skrót
Kraj
Spain
Aktualny trener
Alejandro Jesús Ortiz Cabrera
Rok założenia
1964
Stadion
Estadio Francisco Romero
Adres stadionu
-
Pojemność stadionu
1092
