Romorantin

Romorantin Statystyki 2016/2017 Coupe de France

DWDLW

Podsumowanie sezonu

2016/2017 • Coupe de France

Gole strzelone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.53

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
3.00
x

Śr. ligi 1.53

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

0%

Bardzo zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

100%

Bardzo dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

100%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

0%

Bardzo zła

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Strzały celne

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Kartki dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Statystyki drużyny

2016/2017 • Coupe de France

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Romorantin Attacking

2026/27

Legends

Romorantin
League average

Romorantin Defending

2026/27

Legends

Romorantin
League average

Romorantin — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.53

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
45 min
0 min
45 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
0%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
100%
0%
100%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
0%
0%
0%

Romorantin — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
3.00
x

Śr. ligi 1.53

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
30 min
0 min
30 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
0%
100%
Powyżej 1.5 straconych
100%
0%
100%
Powyżej 2.5 straconych
100%
0%
100%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Romorantin strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
0%
100%
Powyżej 1.5
100%
0%
100%
Powyżej 2.5
100%
0%
100%
Powyżej 3.5
100%
0%
100%
Powyżej 4.5
100%
0%
100%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
100%
0%
100%
Oba zespoły nie strzelą
0%
100%
0%

Statystyki rzutów rożnych

Romorantin

Śr. łączne rzuty rożne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.82

Bardzo zła

Romorantin

Rzuty rożne dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.41

Bardzo zła

Romorantin

Rzuty rożne przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.41

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Romorantin

Śr. łączne kartki

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.63

Bardzo zła

Romorantin

Kartki dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.82

Bardzo zła

Romorantin

Kartki przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.82

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Romorantin

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 7.03

Bardzo zła

Romorantin

Śr. strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.85

Bardzo zła

Romorantin

Śr. skuteczność strzałów

0%/ Mecz
x

Śr. ligi 40.54

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
0%
0%
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Romorantin

Statystyki Romorantin 2016/2017 — Coupe de France

Romorantin zajmuje obecnie {position}{suffix} w Coupe de France z 0 punktami w 1 meczach (0W 0D 1L). Romorantin strzelił 2 goli i stracił 3 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Romorantin na SmartBet.

Statystyki goli Romorantin 2016/2017

Romorantin średnio strzela 2.00 i traci 3.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 100% spotkań. U siebie: 2.00 strzelonych · 3.00 straconych. Na wyjeździe: 0.00 strzelonych · 0.00 straconych.

Typy i value bety Romorantin 2016/2017

SmartBet generuje typy Romorantin na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (100%) oraz gol Romorantin (100%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Coupe de France.

Statystyki BTTS i czystych kont Romorantin 2016/2017

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Romorantin. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Romorantin 2016/2017

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 0% meczów Romorantin. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Coupe de France.

Forma Romorantin 2016/2017

Aktualna forma: DWDLW — 2W 2D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 1L w 1 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Coupe de France.

Najczęściej zadawane pytania - Romorantin 2016/2017

Ile goli strzelił Romorantin w sezonie 2016/2017?

Romorantin strzelił 2 goli w 1 meczach — średnio 2.00 na mecz. Stracił 3 (3.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Coupe de France.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Romorantin w sezonie 2016/2017?

Over 2.5 goli pada w 100% meczów Romorantin — 1 z 1 spotkań w Coupe de France. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Romorantin gra następny mecz?

Następny mecz Romorantin to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Romorantin i terminarz Coupe de France.

Jaki jest wskaźnik BTTS Romorantin w sezonie 2016/2017?

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Romorantin (1 z 1 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Coupe de France.

Jaki jest bilans Romorantin u siebie w sezonie 2016/2017?

Romorantin wygrał 0 z 1 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 2.00 i traci 3.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Romorantin?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Romorantin — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Nadchodzące

Informacje o Romorantin

Oficjalna nazwa klubu

Romorantin

Skrót

Kraj

France

Aktualny trener

Rémi Souyeux

Rok założenia

1930

Stadion

Stade Jules Ladoumègue

Adres stadionu

Avenue de Paris

Pojemność stadionu

17835

Mecze
Typy
Value Bets
Generator