
Następny mecz
Bundesliga
TSG Hoffenheim
08.11.2026

Schalke 04
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Bundesliga
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.75
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.75
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
13%
ZłaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
38%
ZłaBTTS
Obie drużyny strzelą
25%
ZłaPosiadanie piłki
Śr. na mecz
40%
DobraCzyste konta
38% meczów
38%
DobraStrzały
Na mecz
9.50
ŚredniaStrzały celne
Na mecz
2.88
ŚredniaBez gola
Bez strzelenia gola
75%
DobraRzuty rożne dla
Na mecz
3.25
ŚredniaKartki dla
Na mecz
1.38
ZłaStatystyki drużyny
2026/2027 • Bundesliga
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Schalke 04 Attacking
2026/27
Legends
Schalke 04 Defending
2026/27
Legends
Schalke 04 — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.75
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Schalke 04 — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.75
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Schalke 04 strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 10.63

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.32

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.32
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.73

Kartki dla
Śr. ligi 1.87

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.87
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 30.35

Śr. strzały celne
Śr. ligi 10.56

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 34.79
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Schalke 04 2026/2027 — Bundesliga
Schalke 04 zajmuje obecnie 17th w Bundesliga z 6 punktami w 8 meczach (1W 3D 4L). Schalke 04 strzelił 4 goli i stracił 9 — różnica bramek -5. Średnia 0.75 pkt na mecz plasuje zespół na 17th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Schalke 04 na SmartBet.
Statystyki goli Schalke 04 2026/2027
Schalke 04 średnio strzela 0.50 i traci 1.13 gola na mecz. Over 2.5 pada w 38% meczów. BTTS w 25% spotkań. U siebie: 0.00 strzelonych · 0.75 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 1.50 straconych.
Typy i value bety Schalke 04 2026/2027
SmartBet generuje typy Schalke 04 na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (38%), BTTS (25%) oraz gol Schalke 04 (25%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 25%. Zobacz wszystkie typy Bundesliga.
Statystyki BTTS i czystych kont Schalke 04 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 25% meczów Schalke 04. Czyste konta w 38% spotkań (u siebie 50% · na wyjeździe 25%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Schalke 04 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 63% meczów Schalke 04. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 13% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 25%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Bundesliga.
Forma Schalke 04 2026/2027
Aktualna forma: DLLDL — 0W 2D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 2D 2L w 4 meczach. Na wyjeździe: 1W 1D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Bundesliga.
Najczęściej zadawane pytania - Schalke 04 2026/2027
Ile goli strzelił Schalke 04 w sezonie 2026/2027?
Schalke 04 strzelił 4 goli w 8 meczach — średnio 0.50 na mecz. Stracił 9 (1.13 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Bundesliga.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Schalke 04 w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 38% meczów Schalke 04 — 3 z 8 spotkań w Bundesliga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Schalke 04 gra następny mecz?
Następny mecz Schalke 04 to TSG Hoffenheim 08.11.2026 o 18:30 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Schalke 04 i terminarz Bundesliga.
Jaki jest wskaźnik BTTS Schalke 04 w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 25% meczów Schalke 04 (2 z 8 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Bundesliga.
Jaki jest bilans Schalke 04 u siebie w sezonie 2026/2027?
Schalke 04 wygrał 0 z 4 meczów u siebie (0%), zremisował 2 i przegrał 2. Średnio strzela 0.00 i traci 0.75 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Schalke 04?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Schalke 04 — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Bundesliga
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | 5 | 3 | 0 | +19 | 18 | |
2 | 8 | 5 | 3 | 0 | +8 | 18 | |
3 | 8 | 5 | 1 | 2 | +8 | 16 | |
4 | 8 | 5 | 0 | 3 | +11 | 15 | |
5 | 8 | 4 | 3 | 1 | +3 | 15 | |
6 | 8 | 4 | 1 | 3 | +2 | 13 | |
7 | 8 | 4 | 1 | 3 | 0 | 13 | |
8 | 8 | 3 | 2 | 3 | -5 | 11 | |
9 | 8 | 3 | 1 | 4 | 0 | 10 | |
10 | 8 | 2 | 3 | 3 | +3 | 9 | |
11 | 8 | 3 | 0 | 5 | -1 | 9 | |
12 | 8 | 3 | 0 | 5 | -2 | 9 | |
13 | 8 | 2 | 3 | 3 | -3 | 9 | |
14 | 8 | 2 | 3 | 3 | -3 | 9 | |
15 | 8 | 3 | 0 | 5 | -12 | 9 | |
16 | 8 | 1 | 4 | 3 | -12 | 7 | |
17 | 8 | 1 | 3 | 4 | -5 | 6 | |
18 | 8 | 1 | 1 | 6 | -11 | 4 |
Informacje o Schalke 04
Oficjalna nazwa klubu
Schalke 04
Skrót
S04
Kraj
Germany
Aktualny trener
Miron Muslić
Rok założenia
1904
Stadion
Veltins-Arena
Adres stadionu
Gelsenkirchen, North Rhine-Westphalia
Pojemność stadionu
62271
Inne drużyny Bundesliga
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027















