
Następny mecz
FA Cup
Shefford Town & Campton
03.08.2024

Brantham Athletic
Podsumowanie sezonu
2022/2023 • FA Cup
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.62
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.62
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
67%
Bardzo dobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
67%
DobraBTTS
Obie drużyny strzelą
67%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
0%
Bardzo złaCzyste konta
17% meczów
17%
ZłaStrzały
Na mecz
0.00
Bardzo złaStrzały celne
Na mecz
0.00
Bardzo złaBez gola
Bez strzelenia gola
17%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
0.00
Bardzo złaKartki dla
Na mecz
0.00
Bardzo złaStatystyki drużyny
2022/2023 • FA Cup
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Shefford Town & Campton Attacking
2026/27
Legends
Shefford Town & Campton Defending
2026/27
Legends
Shefford Town & Campton — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.62
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Shefford Town & Campton — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.62
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Shefford Town & Campton strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 3.37

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 1.69

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 1.69
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 0.54

Kartki dla
Śr. ligi 0.27

Kartki przeciw
Śr. ligi 0.27
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 6.20

Śr. strzały celne
Śr. ligi 2.68

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 43.23
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Shefford Town & Campton 2022/2023 — FA Cup
Shefford Town & Campton zajmuje obecnie {position}{suffix} w FA Cup z 0 punktami w 6 meczach (4W 1D 1L). Shefford Town & Campton strzelił 13 goli i stracił 10 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Shefford Town & Campton na SmartBet.
Statystyki goli Shefford Town & Campton 2022/2023
Shefford Town & Campton średnio strzela 2.17 i traci 1.67 gola na mecz. Over 2.5 pada w 67% meczów. BTTS w 67% spotkań. U siebie: 3.50 strzelonych · 1.50 straconych. Na wyjeździe: 1.50 strzelonych · 1.75 straconych.
Typy i value bety Shefford Town & Campton 2022/2023
SmartBet generuje typy Shefford Town & Campton na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (67%), BTTS (67%) oraz gol Shefford Town & Campton (83%). Skuteczność u siebie: 100% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy FA Cup.
Statystyki BTTS i czystych kont Shefford Town & Campton 2022/2023
Obie drużyny strzeliły w 67% meczów Shefford Town & Campton. Czyste konta w 17% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 25%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Shefford Town & Campton 2022/2023
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 50% meczów Shefford Town & Campton. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 17% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy FA Cup.
Forma Shefford Town & Campton 2022/2023
Aktualna forma: LLWWW — 3W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 0D 0L w 2 meczach. Na wyjeździe: 2W 1D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy FA Cup.
Najczęściej zadawane pytania - Shefford Town & Campton 2022/2023
Ile goli strzelił Shefford Town & Campton w sezonie 2022/2023?
Shefford Town & Campton strzelił 13 goli w 6 meczach — średnio 2.17 na mecz. Stracił 10 (1.67 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli FA Cup.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Shefford Town & Campton w sezonie 2022/2023?
Over 2.5 goli pada w 67% meczów Shefford Town & Campton — 4 z 6 spotkań w FA Cup. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Shefford Town & Campton gra następny mecz?
Następny mecz Shefford Town & Campton to Brantham Athletic 03.08.2024 o 14:00 (Gospodarz). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Shefford Town & Campton i terminarz FA Cup.
Jaki jest wskaźnik BTTS Shefford Town & Campton w sezonie 2022/2023?
Obie drużyny strzeliły w 67% meczów Shefford Town & Campton (4 z 6 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS FA Cup.
Jaki jest bilans Shefford Town & Campton u siebie w sezonie 2022/2023?
Shefford Town & Campton wygrał 2 z 2 meczów u siebie (100%), zremisował 0 i przegrał 0. Średnio strzela 3.50 i traci 1.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Shefford Town & Campton?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Shefford Town & Campton — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Informacje o Shefford Town & Campton
Oficjalna nazwa klubu
Shefford Town & Campton
Skrót
STC
Kraj
England
Aktualny trener
-
Rok założenia
Stadion
-
Adres stadionu
-
Pojemność stadionu
-