Shkëndija Tiranë U19

Shkëndija Tiranë U19 Statystyki 2019/2020 UEFA Youth League

LL

Podsumowanie sezonu

2019/2020 • UEFA Youth League

Gole strzelone

/ Mecz
0.50
x

Śr. ligi 1.66

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 1.66

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

0%

Bardzo zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

50%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

50%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

28%

Średnia

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Strzały celne

Na mecz

7.00

Bardzo dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

50%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.00

Dobra

Kartki dla

Na mecz

2.00

Średnia

Statystyki drużyny

2019/2020 • UEFA Youth League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Shkëndija Tiranë U19 Attacking

2026/27

Legends

Shkëndija Tiranë U19
League average

Shkëndija Tiranë U19 Defending

2026/27

Legends

Shkëndija Tiranë U19
League average

Shkëndija Tiranë U19 — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
0.50
x

Śr. ligi 1.66

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
90 min
0 min
180 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
0%
50%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
0%
100%
50%

Shkëndija Tiranë U19 — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 1.66

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
45 min
90 min
60 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 straconych
100%
0%
50%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Shkëndija Tiranë U19 strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
100%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
0%
50%
Powyżej 2.5
100%
0%
50%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
100%
0%
50%
Oba zespoły nie strzelą
0%
100%
50%

Statystyki rzutów rożnych

Shkëndija Tiranë U19

Śr. łączne rzuty rożne

11.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.35

Bardzo dobra

Shkëndija Tiranë U19

Rzuty rożne dla

5.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.68

Średnia

Shkëndija Tiranë U19

Rzuty rożne przeciw

6.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.68

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
100%
100%
100%
Powyżej 9.5
100%
0%
50%
Powyżej 10.5
100%
0%
50%
Powyżej 11.5
100%
0%
50%
Powyżej 12.5
100%
0%
50%

Statystyki kartek

Shkëndija Tiranë U19

Śr. łączne kartki

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.41

Średnia

Shkëndija Tiranë U19

Kartki dla

2.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.21

Średnia

Shkëndija Tiranë U19

Kartki przeciw

2.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.21

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
100%
100%
100%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Shkëndija Tiranë U19

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.01

Bardzo zła

Shkëndija Tiranë U19

Śr. strzały celne

12.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.04

Bardzo dobra

Shkëndija Tiranë U19

Śr. skuteczność strzałów

0%/ Mecz
x

Śr. ligi 100.00

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
100%
100%
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
100%
100%
100%
Powyżej 9.5
100%
100%
100%
Powyżej 10.5
100%
100%
100%
Shkëndija Tiranë U19

Statystyki Shkëndija Tiranë U19 2019/2020 — UEFA Youth League

Shkëndija Tiranë U19 zajmuje obecnie {position}{suffix} w UEFA Youth League z 0 punktami w 2 meczach (0W 0D 2L). Shkëndija Tiranë U19 strzelił 1 goli i stracił 3 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Shkëndija Tiranë U19 na SmartBet.

Statystyki goli Shkëndija Tiranë U19 2019/2020

Shkëndija Tiranë U19 średnio strzela 0.50 i traci 1.50 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 2.00 straconych. Na wyjeździe: 0.00 strzelonych · 1.00 straconych.

Typy i value bety Shkëndija Tiranë U19 2019/2020

SmartBet generuje typy Shkëndija Tiranë U19 na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (50%) oraz gol Shkëndija Tiranë U19 (50%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy UEFA Youth League.

Statystyki BTTS i czystych kont Shkëndija Tiranë U19 2019/2020

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Shkëndija Tiranë U19. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Shkëndija Tiranë U19 2019/2020

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Shkëndija Tiranë U19. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 50% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy UEFA Youth League.

Forma Shkëndija Tiranë U19 2019/2020

Aktualna forma: LL — 0W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 1L w 1 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy UEFA Youth League.

Najczęściej zadawane pytania - Shkëndija Tiranë U19 2019/2020

Ile goli strzelił Shkëndija Tiranë U19 w sezonie 2019/2020?

Shkëndija Tiranë U19 strzelił 1 goli w 2 meczach — średnio 0.50 na mecz. Stracił 3 (1.50 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli UEFA Youth League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Shkëndija Tiranë U19 w sezonie 2019/2020?

Over 2.5 goli pada w 50% meczów Shkëndija Tiranë U19 — 1 z 2 spotkań w UEFA Youth League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Shkëndija Tiranë U19 gra następny mecz?

Następny mecz Shkëndija Tiranë U19 to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Shkëndija Tiranë U19 i terminarz UEFA Youth League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Shkëndija Tiranë U19 w sezonie 2019/2020?

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Shkëndija Tiranë U19 (1 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS UEFA Youth League.

Jaki jest bilans Shkëndija Tiranë U19 u siebie w sezonie 2019/2020?

Shkëndija Tiranë U19 wygrał 0 z 1 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 1.00 i traci 2.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Shkëndija Tiranë U19?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Shkëndija Tiranë U19 — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela UEFA Youth League

Go to UEFA Youth League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
6501+1115
2
6411+613
3
6501+1315
4
6411+513
5
6420+1614
6
6411+1113
7
6402+812
8
6321+611
9
6321+111
10
6402+312
11
6402+312
12
6312+810
13
6312+310
14
6321-311
15
6402+312
16
6312-110
17
6213+37
18
6132-26
19
6114-54
20
6204-46
21
621307
22
6303-79
23
6222-18
24
6114-64
25
6114-104
26
6024-92
27
6024-182
28
6114-94
29
6015-131
30
6204-56
31
6123-35
32
6105-43

Informacje o Shkëndija Tiranë U19

Oficjalna nazwa klubu

Shkëndija Tiranë U19

Skrót

Kraj

Albania

Aktualny trener

-

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Mecze
Typy
Value Bets
Generator