Slovan Duslo Šaľa

Slovan Duslo Šaľa Statystyki 2006/2007 Niké Liga

LLLDD

Podsumowanie sezonu

2006/2007 • Niké Liga

Gole strzelone

/ Mecz
1.07
x

Śr. ligi 1.34

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.64
x

Śr. ligi 1.34

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

7%

Bardzo zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

50%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

64%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

0%

Bardzo zła

Czyste konta

14% meczów

14%

Zła

Strzały

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Strzały celne

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

36%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Kartki dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Statystyki drużyny

2006/2007 • Niké Liga

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Slovan Duslo Šaľa Attacking

2026/27

Legends

Slovan Duslo Šaľa
League average

Slovan Duslo Šaľa Defending

2026/27

Legends

Slovan Duslo Šaľa
League average

Slovan Duslo Šaľa — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.07
x

Śr. ligi 1.34

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
79 min
90 min
84 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
71%
57%
64%
Powyżej 1.5 goli drużyny
29%
29%
29%
Powyżej 2.5 goli drużyny
14%
14%
14%
Bez gola
29%
43%
36%

Slovan Duslo Šaľa — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.64
x

Śr. ligi 1.34

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
53 min
57 min
55 min
Powyżej 0.5 straconych
71%
100%
86%
Powyżej 1.5 straconych
57%
29%
43%
Powyżej 2.5 straconych
43%
29%
36%
Czyste konto
29%
0%
14%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Slovan Duslo Šaľa strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
71%
100%
86%
Powyżej 1.5
71%
57%
64%
Powyżej 2.5
57%
43%
50%
Powyżej 3.5
43%
43%
43%
Powyżej 4.5
29%
14%
21%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
71%
57%
64%
Oba zespoły nie strzelą
29%
43%
36%

Statystyki rzutów rożnych

Slovan Duslo Šaľa

Śr. łączne rzuty rożne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Slovan Duslo Šaľa

Rzuty rożne dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Slovan Duslo Šaľa

Rzuty rożne przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Slovan Duslo Šaľa

Śr. łączne kartki

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Slovan Duslo Šaľa

Kartki dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Slovan Duslo Šaľa

Kartki przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Slovan Duslo Šaľa

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Slovan Duslo Šaľa

Śr. strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Slovan Duslo Šaľa

Śr. skuteczność strzałów

0%/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
0%
0%
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Slovan Duslo Šaľa

Statystyki Slovan Duslo Šaľa 2006/2007 — Niké Liga

Slovan Duslo Šaľa zajmuje obecnie {position}{suffix} w Niké Liga z 0 punktami w 14 meczach (1W 5D 8L). Slovan Duslo Šaľa strzelił 15 goli i stracił 23 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Slovan Duslo Šaľa na SmartBet.

Statystyki goli Slovan Duslo Šaľa 2006/2007

Slovan Duslo Šaľa średnio strzela 1.07 i traci 1.64 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 64% spotkań. U siebie: 1.14 strzelonych · 1.71 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 1.57 straconych.

Typy i value bety Slovan Duslo Šaľa 2006/2007

SmartBet generuje typy Slovan Duslo Šaľa na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (64%) oraz gol Slovan Duslo Šaľa (64%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 14%. Zobacz wszystkie typy Niké Liga.

Statystyki BTTS i czystych kont Slovan Duslo Šaľa 2006/2007

Obie drużyny strzeliły w 64% meczów Slovan Duslo Šaľa. Czyste konta w 14% spotkań (u siebie 29% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Slovan Duslo Šaľa 2006/2007

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 0% meczów Slovan Duslo Šaľa. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Niké Liga.

Forma Slovan Duslo Šaľa 2006/2007

Aktualna forma: LLLDD — 0W 2D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 4D 3L w 7 meczach. Na wyjeździe: 1W 1D 5L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Niké Liga.

Najczęściej zadawane pytania - Slovan Duslo Šaľa 2006/2007

Ile goli strzelił Slovan Duslo Šaľa w sezonie 2006/2007?

Slovan Duslo Šaľa strzelił 15 goli w 14 meczach — średnio 1.07 na mecz. Stracił 23 (1.64 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Niké Liga.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Slovan Duslo Šaľa w sezonie 2006/2007?

Over 2.5 goli pada w 50% meczów Slovan Duslo Šaľa — 7 z 14 spotkań w Niké Liga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Slovan Duslo Šaľa gra następny mecz?

Następny mecz Slovan Duslo Šaľa to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Slovan Duslo Šaľa i terminarz Niké Liga.

Jaki jest wskaźnik BTTS Slovan Duslo Šaľa w sezonie 2006/2007?

Obie drużyny strzeliły w 64% meczów Slovan Duslo Šaľa (9 z 14 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Niké Liga.

Jaki jest bilans Slovan Duslo Šaľa u siebie w sezonie 2006/2007?

Slovan Duslo Šaľa wygrał 0 z 7 meczów u siebie (0%), zremisował 4 i przegrał 3. Średnio strzela 1.14 i traci 1.71 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Slovan Duslo Šaľa?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Slovan Duslo Šaľa — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Niké Liga

Go to Niké Liga
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
2200+46
2
210103
3
2101+33
4
2101+23
5
210103
6
2101+13
7
210103
8
2101-13
9
2101-23
10
2101-33
11
2101-23
12
2002-20

Informacje o Slovan Duslo Šaľa

Oficjalna nazwa klubu

Slovan Duslo Šaľa

Skrót

Kraj

Slovakia

Aktualny trener

Martin Babinec

Rok założenia

1921

Stadion

Futbalový štadión FK Slovan Duslo Šaľa

Adres stadionu

Nitrianska 1727/1

Pojemność stadionu

1126

Mecze
Typy
Value Bets
Generator
Slovan Duslo Šaľa Statystyki 2006/2007 | SmartBet