Spartak Moskva

Spartak Moskva Statystyki 2026/2027 Premier League

DWWLW

Następny mecz

Russian CupRussian Cup
Rodina Moskva

Rodina Moskva

Dzisiaj

Spartak Moskva

Spartak Moskva

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Premier League

Gole strzelone

/ Mecz
1.70
x

Śr. ligi 1.37

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
0.80
x

Śr. ligi 1.37

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

60%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

60%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

60%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

61%

Bardzo dobra

Czyste konta

40% meczów

40%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

14.90

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

4.90

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

6.30

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

2.10

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • Premier League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Spartak Moskva Attacking

2026/27

Legends

Spartak Moskva
League average

Spartak Moskva Defending

2026/27

Legends

Spartak Moskva
League average

Spartak Moskva — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.70
x

Śr. ligi 1.37

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
49 min
60 min
53 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
50%
50%
50%
Powyżej 2.5 goli drużyny
33%
0%
20%
Bez gola
0%
0%
0%

Spartak Moskva — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
0.80
x

Śr. ligi 1.37

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
180 min
72 min
113 min
Powyżej 0.5 straconych
33%
100%
60%
Powyżej 1.5 straconych
17%
25%
20%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
67%
0%
40%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Spartak Moskva strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
12%
16 - 30 min
24%
31 - 45 min
12%
46 - 60 min
12%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
41%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
83%
100%
90%
Powyżej 2.5
50%
75%
60%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
33%
100%
60%
Oba zespoły nie strzelą
67%
0%
40%

Statystyki rzutów rożnych

Spartak Moskva

Śr. łączne rzuty rożne

10.40/ Mecz
x

Śr. ligi 8.82

Bardzo dobra

Spartak Moskva

Rzuty rożne dla

6.30/ Mecz
x

Śr. ligi 4.41

Bardzo dobra

Spartak Moskva

Rzuty rożne przeciw

4.10/ Mecz
x

Śr. ligi 4.41

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
83%
50%
70%
Powyżej 8.5
67%
50%
60%
Powyżej 9.5
50%
50%
50%
Powyżej 10.5
50%
50%
50%
Powyżej 11.5
50%
50%
50%
Powyżej 12.5
50%
50%
50%

Statystyki kartek

Spartak Moskva

Śr. łączne kartki

6.10/ Mecz
x

Śr. ligi 4.60

Bardzo dobra

Spartak Moskva

Kartki dla

2.10/ Mecz
x

Śr. ligi 2.30

Średnia

Spartak Moskva

Kartki przeciw

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.30

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
83%
100%
90%
Powyżej 4.5
67%
50%
60%
Powyżej 5.5
50%
50%
50%
Powyżej 6.5
50%
0%
30%

Statystyki strzałów

Spartak Moskva

Śr. łączne strzały

25.90/ Mecz
x

Śr. ligi 26.63

Średnia

Spartak Moskva

Śr. strzały celne

8.70/ Mecz
x

Śr. ligi 8.69

Średnia

Spartak Moskva

Śr. skuteczność strzałów

34%/ Mecz
x

Śr. ligi 32.63

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
67%
100%
80%
Powyżej 7.5
50%
50%
50%
Powyżej 8.5
33%
25%
30%
Powyżej 9.5
33%
0%
20%
Powyżej 10.5
33%
0%
20%
Spartak Moskva

Statystyki Spartak Moskva 2026/2027 — Premier League

Spartak Moskva zajmuje obecnie 5th w Premier League z 20 punktami w 10 meczach (6W 2D 2L). Spartak Moskva strzelił 17 goli i stracił 8 — różnica bramek +9. Średnia 2 pkt na mecz plasuje zespół na 5th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Spartak Moskva na SmartBet.

Statystyki goli Spartak Moskva 2026/2027

Spartak Moskva średnio strzela 1.70 i traci 0.80 gola na mecz. Over 2.5 pada w 60% meczów. BTTS w 60% spotkań. U siebie: 1.83 strzelonych · 0.50 straconych. Na wyjeździe: 1.50 strzelonych · 1.25 straconych.

Typy i value bety Spartak Moskva 2026/2027

SmartBet generuje typy Spartak Moskva na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (60%), BTTS (60%) oraz gol Spartak Moskva (100%). Skuteczność u siebie: 67% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy Premier League.

Statystyki BTTS i czystych kont Spartak Moskva 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 60% meczów Spartak Moskva. Czyste konta w 40% spotkań (u siebie 67% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Spartak Moskva 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 70% meczów Spartak Moskva. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 50% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 40%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Premier League.

Forma Spartak Moskva 2026/2027

Aktualna forma: DLWWD — 2W 2D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 4W 1D 1L w 6 meczach. Na wyjeździe: 2W 1D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Premier League.

Najczęściej zadawane pytania - Spartak Moskva 2026/2027

Ile goli strzelił Spartak Moskva w sezonie 2026/2027?

Spartak Moskva strzelił 17 goli w 10 meczach — średnio 1.70 na mecz. Stracił 8 (0.80 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Premier League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Spartak Moskva w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 60% meczów Spartak Moskva — 6 z 10 spotkań w Premier League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Spartak Moskva gra następny mecz?

Następny mecz Spartak Moskva to Rodina Moskva 15.10.2026 o 17:45 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Spartak Moskva i terminarz Premier League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Spartak Moskva w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 60% meczów Spartak Moskva (6 z 10 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Premier League.

Jaki jest bilans Spartak Moskva u siebie w sezonie 2026/2027?

Spartak Moskva wygrał 4 z 6 meczów u siebie (67%), zremisował 1 i przegrał 1. Średnio strzela 1.83 i traci 0.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Spartak Moskva?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Spartak Moskva — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Premier League

Go to Premier League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
10640+922
2
10712+722
3
10703+1121
4
10631+621
5
10622+920
6
10334+212
7
10262+112
8
10262012
9
10262-112
10
10406-512
11
10253011
12
10325-611
13
10244+210
14
10154-88
15
10127-155
16
10037-123
Nadchodzące
15 paź
A
Rodina MoskvaRodina Moskva
18 paź
H
Rubin KazanRubin Kazan
25 paź
A
CSKA MoskvaCSKA Moskva
28 paź
H
Rubin KazanRubin Kazan
1 lis
A
Lokomotiv MoskvaLokomotiv Moskva

Informacje o Spartak Moskva

Oficjalna nazwa klubu

Spartak Moskva

Skrót

SPM

Kraj

Russia

Aktualny trener

Juan Carlos Carcedo Mardones

Rok założenia

1922

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Mecze
Typy
Value Bets
Generator
Spartak Moskva Statystyki 2026/2027 | SmartBet