Strømsgodset U19

Strømsgodset U19 Statystyki 2024/2025 UEFA Youth League

LL

Podsumowanie sezonu

2024/2025 • UEFA Youth League

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.78

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
4.00
x

Śr. ligi 1.78

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

0%

Bardzo zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

100%

Bardzo dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

100%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

45%

Dobra

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

7.00

Średnia

Strzały celne

Na mecz

5.00

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

2.50

Zła

Kartki dla

Na mecz

3.00

Dobra

Statystyki drużyny

2024/2025 • UEFA Youth League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Strømsgodset U19 Attacking

2026/27

Legends

Strømsgodset U19
League average

Strømsgodset U19 Defending

2026/27

Legends

Strømsgodset U19
League average

Strømsgodset U19 — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.78

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
90 min
90 min
90 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
0%
0%
0%

Strømsgodset U19 — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
4.00
x

Śr. ligi 1.78

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
23 min
23 min
23 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 straconych
100%
100%
100%
Powyżej 2.5 straconych
100%
100%
100%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Strømsgodset U19 strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
50%
76 - 90 min
50%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
100%
100%
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
100%
100%
100%
Powyżej 4.5
100%
100%
100%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
100%
100%
100%
Oba zespoły nie strzelą
0%
0%
0%

Statystyki rzutów rożnych

Strømsgodset U19

Śr. łączne rzuty rożne

9.50/ Mecz
x

Śr. ligi 9.03

Średnia

Strømsgodset U19

Rzuty rożne dla

2.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.51

Bardzo zła

Strømsgodset U19

Rzuty rożne przeciw

7.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.51

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
100%
0%
50%
Powyżej 9.5
100%
0%
50%
Powyżej 10.5
100%
0%
50%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Strømsgodset U19

Śr. łączne kartki

5.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.85

Średnia

Strømsgodset U19

Kartki dla

3.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.42

Bardzo dobra

Strømsgodset U19

Kartki przeciw

2.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.42

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
100%
100%
100%
Powyżej 4.5
100%
100%
100%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Strømsgodset U19

Śr. łączne strzały

23.00/ Mecz
x

Śr. ligi 21.41

Średnia

Strømsgodset U19

Śr. strzały celne

15.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.45

Bardzo dobra

Strømsgodset U19

Śr. skuteczność strzałów

65%/ Mecz
x

Śr. ligi 44.14

Bardzo dobra

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
100%
100%
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
100%
100%
100%
Powyżej 9.5
100%
100%
100%
Powyżej 10.5
100%
100%
100%
Strømsgodset U19

Statystyki Strømsgodset U19 2024/2025 — UEFA Youth League

Strømsgodset U19 zajmuje obecnie {position}{suffix} w UEFA Youth League z 0 punktami w 2 meczach (0W 0D 2L). Strømsgodset U19 strzelił 2 goli i stracił 8 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Strømsgodset U19 na SmartBet.

Statystyki goli Strømsgodset U19 2024/2025

Strømsgodset U19 średnio strzela 1.00 i traci 4.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 100% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 4.00 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 4.00 straconych.

Typy i value bety Strømsgodset U19 2024/2025

SmartBet generuje typy Strømsgodset U19 na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (100%) oraz gol Strømsgodset U19 (100%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy UEFA Youth League.

Statystyki BTTS i czystych kont Strømsgodset U19 2024/2025

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Strømsgodset U19. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Strømsgodset U19 2024/2025

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Strømsgodset U19. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 50% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 50%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy UEFA Youth League.

Forma Strømsgodset U19 2024/2025

Aktualna forma: LL — 0W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 1L w 1 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy UEFA Youth League.

Najczęściej zadawane pytania - Strømsgodset U19 2024/2025

Ile goli strzelił Strømsgodset U19 w sezonie 2024/2025?

Strømsgodset U19 strzelił 2 goli w 2 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 8 (4.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli UEFA Youth League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Strømsgodset U19 w sezonie 2024/2025?

Over 2.5 goli pada w 100% meczów Strømsgodset U19 — 2 z 2 spotkań w UEFA Youth League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Strømsgodset U19 gra następny mecz?

Następny mecz Strømsgodset U19 to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Strømsgodset U19 i terminarz UEFA Youth League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Strømsgodset U19 w sezonie 2024/2025?

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Strømsgodset U19 (2 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS UEFA Youth League.

Jaki jest bilans Strømsgodset U19 u siebie w sezonie 2024/2025?

Strømsgodset U19 wygrał 0 z 1 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 1.00 i traci 4.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Strømsgodset U19?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Strømsgodset U19 — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela UEFA Youth League

Go to UEFA Youth League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
6600+1218
2
6510+1016
3
6510+816
4
6501+715
5
6411+713
6
6402+512
7
6402+212
8
6321+811
9
6321+511
10
6321+511
11
6312+810
12
6240+410
13
6312-110
14
6312-210
15
6303+39
16
6231+29
17
630309
18
6222+38
19
6222+18
20
6150+18
21
622208
22
6222-18
23
6213+17
24
6213-27
25
6132-16
26
6204-76
27
6123-45
28
6123-45
29
6114-74
30
6105-63
31
6033-63
32
6105-83
33
6024-72
34
6024-112
35
6024-142
36
6015-111

Informacje o Strømsgodset U19

Oficjalna nazwa klubu

Strømsgodset U19

Skrót

Kraj

Norway

Aktualny trener

Tobias Torgersen

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Inne drużyny UEFA Youth League

Statystyki, typy i mecze · 2024/2025

Mecze
Typy
Value Bets
Generator