
Podsumowanie sezonu
2026 • Copa do Brasil
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.07
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.07
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
0%
Bardzo złaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
100%
Bardzo dobraBTTS
Obie drużyny strzelą
100%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
57%
Bardzo dobraCzyste konta
0% meczów
0%
Bardzo złaStrzały
Na mecz
20.00
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
3.00
ŚredniaBez gola
Bez strzelenia gola
0%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
8.00
Bardzo dobraKartki dla
Na mecz
3.00
DobraStatystyki drużyny
2026 • Copa do Brasil
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Tocantinópolis Attacking
2026/27
Legends
Tocantinópolis Defending
2026/27
Legends
Tocantinópolis — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.07
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Tocantinópolis — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.07
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Tocantinópolis strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 9.45

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.72

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.72
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.15

Kartki dla
Śr. ligi 2.08

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.08
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 23.33

Śr. strzały celne
Śr. ligi 7.95

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 34.08
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Tocantinópolis 2026 — Copa do Brasil
Tocantinópolis zajmuje obecnie {position}{suffix} w Copa do Brasil z 0 punktami w 1 meczach (0W 0D 1L). Tocantinópolis strzelił 1 goli i stracił 4 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Tocantinópolis na SmartBet.
Statystyki goli Tocantinópolis 2026
Tocantinópolis średnio strzela 1.00 i traci 4.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 100% spotkań. U siebie: 0.00 strzelonych · 0.00 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 4.00 straconych.
Typy i value bety Tocantinópolis 2026
SmartBet generuje typy Tocantinópolis na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (100%) oraz gol Tocantinópolis (100%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Copa do Brasil.
Statystyki BTTS i czystych kont Tocantinópolis 2026
Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Tocantinópolis. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Tocantinópolis 2026
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Tocantinópolis. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 100% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 100%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Copa do Brasil.
Forma Tocantinópolis 2026
Aktualna forma: LLLDL — 0W 1D 4L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 0L w 0 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Copa do Brasil.
Najczęściej zadawane pytania - Tocantinópolis 2026
Ile goli strzelił Tocantinópolis w sezonie 2026?
Tocantinópolis strzelił 1 goli w 1 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 4 (4.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Copa do Brasil.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Tocantinópolis w sezonie 2026?
Over 2.5 goli pada w 100% meczów Tocantinópolis — 1 z 1 spotkań w Copa do Brasil. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Tocantinópolis gra następny mecz?
Następny mecz Tocantinópolis to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Tocantinópolis i terminarz Copa do Brasil.
Jaki jest wskaźnik BTTS Tocantinópolis w sezonie 2026?
Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Tocantinópolis (1 z 1 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Copa do Brasil.
Jaki jest bilans Tocantinópolis u siebie w sezonie 2026?
Tocantinópolis wygrał 0 z 0 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 0. Średnio strzela 0.00 i traci 0.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Tocantinópolis?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Tocantinópolis — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Informacje o Tocantinópolis
Oficjalna nazwa klubu
Tocantinópolis
Skrót
Kraj
Brazil
Aktualny trener
Misomar Rodrigues De Amorim Junior
Rok założenia
1989
Stadion
Estádio João Ribeiro
Adres stadionu
-
Pojemność stadionu
10000
