Tooting & Mitcham United

Tooting & Mitcham United

LDLWL

Następny mecz

FA CupFA Cup
Littlehampton Town

Littlehampton Town

04.08.2024

Tooting & Mitcham United

Tooting & Mitcham United

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • FA Cup

Gole strzelone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.66

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
2.50
x

Śr. ligi 1.66

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

0%

Bardzo zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

100%

Bardzo dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

100%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

0%

Bardzo zła

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Strzały celne

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Kartki dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Tooting & Mitcham United Attacking

2026/27

Legends

Tooting & Mitcham United
League average

Tooting & Mitcham United Defending

2026/27

Legends

Tooting & Mitcham United
League average

Tooting & Mitcham United — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.66

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
45 min
45 min
45 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
100%
100%
100%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
0%
0%
0%

Tooting & Mitcham United — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
2.50
x

Śr. ligi 1.66

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
30 min
45 min
36 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 straconych
100%
100%
100%
Powyżej 2.5 straconych
100%
0%
50%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Tooting & Mitcham United strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
50%
31 - 45 min
50%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
100%
100%
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
100%
100%
100%
Powyżej 4.5
100%
0%
50%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
100%
100%
100%
Oba zespoły nie strzelą
0%
0%
0%

Statystyki rzutów rożnych

Tooting & Mitcham United

Śr. łączne rzuty rożne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.43

Bardzo zła

Tooting & Mitcham United

Rzuty rożne dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.22

Bardzo zła

Tooting & Mitcham United

Rzuty rożne przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.22

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Tooting & Mitcham United

Śr. łączne kartki

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Tooting & Mitcham United

Kartki dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Tooting & Mitcham United

Kartki przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Tooting & Mitcham United

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.48

Bardzo zła

Tooting & Mitcham United

Śr. strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.21

Bardzo zła

Tooting & Mitcham United

Śr. skuteczność strzałów

0%/ Mecz
x

Śr. ligi 43.75

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
0%
0%
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Tooting & Mitcham United

Statystyki Tooting & Mitcham United 2026/2027 — FA Cup

Tooting & Mitcham United zajmuje obecnie {position}{suffix} w FA Cup z 0 punktami w 2 meczach (0W 1D 1L). Tooting & Mitcham United strzelił 4 goli i stracił 5 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Tooting & Mitcham United na SmartBet.

Statystyki goli Tooting & Mitcham United 2026/2027

Tooting & Mitcham United średnio strzela 2.00 i traci 2.50 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 100% spotkań. U siebie: 2.00 strzelonych · 3.00 straconych. Na wyjeździe: 2.00 strzelonych · 2.00 straconych.

Typy i value bety Tooting & Mitcham United 2026/2027

SmartBet generuje typy Tooting & Mitcham United na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (100%) oraz gol Tooting & Mitcham United (100%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy FA Cup.

Statystyki BTTS i czystych kont Tooting & Mitcham United 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Tooting & Mitcham United. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Tooting & Mitcham United 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Tooting & Mitcham United. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 100% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 50%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy FA Cup.

Forma Tooting & Mitcham United 2026/2027

Aktualna forma: LDLWL — 1W 1D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 1L w 1 meczach. Na wyjeździe: 0W 1D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy FA Cup.

Najczęściej zadawane pytania - Tooting & Mitcham United 2026/2027

Ile goli strzelił Tooting & Mitcham United w sezonie 2026/2027?

Tooting & Mitcham United strzelił 4 goli w 2 meczach — średnio 2.00 na mecz. Stracił 5 (2.50 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli FA Cup.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Tooting & Mitcham United w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 100% meczów Tooting & Mitcham United — 2 z 2 spotkań w FA Cup. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Tooting & Mitcham United gra następny mecz?

Następny mecz Tooting & Mitcham United to Littlehampton Town 04.08.2024 o 14:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Tooting & Mitcham United i terminarz FA Cup.

Jaki jest wskaźnik BTTS Tooting & Mitcham United w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Tooting & Mitcham United (2 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS FA Cup.

Jaki jest bilans Tooting & Mitcham United u siebie w sezonie 2026/2027?

Tooting & Mitcham United wygrał 0 z 1 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 2.00 i traci 3.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Tooting & Mitcham United?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Tooting & Mitcham United — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Informacje o Tooting & Mitcham United

Oficjalna nazwa klubu

Tooting & Mitcham United

Skrót

TOO

Kraj

England

Aktualny trener

-

Rok założenia

1932

Stadion

Imperial Fields

Adres stadionu

Bishopsford Road

Pojemność stadionu

3000

Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator