
Następny mecz
Women's Super League
Tottenham W
08.11.2026

Brighton W
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Women's Super League
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.64
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.64
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
50%
DobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
88%
Bardzo dobraBTTS
Obie drużyny strzelą
75%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
57%
Bardzo dobraCzyste konta
25% meczów
25%
ŚredniaStrzały
Na mecz
21.50
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
7.00
Bardzo dobraBez gola
Bez strzelenia gola
0%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
6.50
Bardzo dobraKartki dla
Na mecz
2.00
ŚredniaStatystyki drużyny
2026/2027 • Women's Super League
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Tottenham W Attacking
2026/27
Legends
Tottenham W Defending
2026/27
Legends
Tottenham W — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.64
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Tottenham W — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.64
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Tottenham W strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 9.93

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.97

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.97
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 2.42

Kartki dla
Śr. ligi 1.21

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.21
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 27.57

Śr. strzały celne
Śr. ligi 9.61

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 34.86
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Tottenham W 2026/2027 — Women's Super League
Tottenham W zajmuje obecnie 4th w Women's Super League z 13 punktami w 8 meczach (4W 1D 3L). Tottenham W strzelił 23 goli i stracił 17 — różnica bramek +6. Średnia 1.63 pkt na mecz plasuje zespół na 4th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Tottenham W na SmartBet.
Statystyki goli Tottenham W 2026/2027
Tottenham W średnio strzela 2.88 i traci 2.13 gola na mecz. Over 2.5 pada w 88% meczów. BTTS w 75% spotkań. U siebie: 2.25 strzelonych · 2.25 straconych. Na wyjeździe: 3.50 strzelonych · 2.00 straconych.
Typy i value bety Tottenham W 2026/2027
SmartBet generuje typy Tottenham W na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (88%), BTTS (75%) oraz gol Tottenham W (100%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy Women's Super League.
Statystyki BTTS i czystych kont Tottenham W 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 75% meczów Tottenham W. Czyste konta w 25% spotkań (u siebie 25% · na wyjeździe 25%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Tottenham W 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 75% meczów Tottenham W. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 50% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 75%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Women's Super League.
Forma Tottenham W 2026/2027
Aktualna forma: WLLLW — 2W 0D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 0D 2L w 4 meczach. Na wyjeździe: 2W 1D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Women's Super League.
Najczęściej zadawane pytania - Tottenham W 2026/2027
Ile goli strzelił Tottenham W w sezonie 2026/2027?
Tottenham W strzelił 23 goli w 8 meczach — średnio 2.88 na mecz. Stracił 17 (2.13 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Women's Super League.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Tottenham W w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 88% meczów Tottenham W — 7 z 8 spotkań w Women's Super League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Tottenham W gra następny mecz?
Następny mecz Tottenham W to Brighton W 08.11.2026 o 14:00 (Brisbane Road). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Tottenham W i terminarz Women's Super League.
Jaki jest wskaźnik BTTS Tottenham W w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 75% meczów Tottenham W (6 z 8 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Women's Super League.
Jaki jest bilans Tottenham W u siebie w sezonie 2026/2027?
Tottenham W wygrał 2 z 4 meczów u siebie (50%), zremisował 0 i przegrał 2. Średnio strzela 2.25 i traci 2.25 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Tottenham W?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Tottenham W — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Women's Super League
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | 7 | 1 | 0 | +23 | 22 | |
2 | 8 | 7 | 1 | 0 | +12 | 22 | |
3 | 8 | 5 | 1 | 2 | +10 | 16 | |
4 | 8 | 4 | 1 | 3 | +6 | 13 | |
5 | 8 | 3 | 3 | 2 | -2 | 12 | |
6 | 8 | 3 | 2 | 3 | +4 | 11 | |
7 | 8 | 2 | 4 | 2 | -1 | 10 | |
8 | 8 | 3 | 1 | 4 | -2 | 10 | |
9 | 8 | 2 | 4 | 2 | -5 | 10 | |
10 | 8 | 3 | 0 | 5 | -5 | 9 | |
11 | 8 | 2 | 2 | 4 | -1 | 8 | |
12 | 8 | 1 | 3 | 4 | -7 | 6 | |
13 | 8 | 1 | 3 | 4 | -10 | 6 | |
14 | 8 | 0 | 0 | 8 | -22 | 0 |
Informacje o Tottenham W
Oficjalna nazwa klubu
Tottenham W
Skrót
Kraj
England
Aktualny trener
Martin Peter Ho
Rok założenia
Stadion
Brisbane Road
Adres stadionu
Brisbane Road
Pojemność stadionu
9271
Inne drużyny Women's Super League
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027











