Toulouse Métropole

Toulouse Métropole Statystyki 2021/2022 Coupe de France

LDW

Podsumowanie sezonu

2021/2022 • Coupe de France

Gole strzelone

/ Mecz
0.50
x

Śr. ligi 1.60

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
0.00
x

Śr. ligi 1.60

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

50%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

0%

Bardzo zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

0%

Bardzo zła

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

0%

Bardzo zła

Czyste konta

100% meczów

100%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Strzały celne

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

50%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Kartki dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Statystyki drużyny

2021/2022 • Coupe de France

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Toulouse Métropole Attacking

2026/27

Legends

Toulouse Métropole
League average

Toulouse Métropole Defending

2026/27

Legends

Toulouse Métropole
League average

Toulouse Métropole — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
0.50
x

Śr. ligi 1.60

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
180 min
0 min
180 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
50%
0%
50%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
50%
0%
50%

Toulouse Métropole — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
0.00
x

Śr. ligi 1.60

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
0 min
0 min
0 min
Powyżej 0.5 straconych
0%
0%
0%
Powyżej 1.5 straconych
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
100%
0%
100%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Toulouse Métropole strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
100%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
50%
0%
50%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
0%
0%
0%
Oba zespoły nie strzelą
100%
100%
100%

Statystyki rzutów rożnych

Toulouse Métropole

Śr. łączne rzuty rożne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 5.05

Bardzo zła

Toulouse Métropole

Rzuty rożne dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.53

Bardzo zła

Toulouse Métropole

Rzuty rożne przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.53

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Toulouse Métropole

Śr. łączne kartki

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.73

Bardzo zła

Toulouse Métropole

Kartki dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.87

Bardzo zła

Toulouse Métropole

Kartki przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.87

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Toulouse Métropole

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 11.17

Bardzo zła

Toulouse Métropole

Śr. strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 5.04

Bardzo zła

Toulouse Métropole

Śr. skuteczność strzałów

0%/ Mecz
x

Śr. ligi 45.12

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
0%
0%
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Toulouse Métropole

Statystyki Toulouse Métropole 2021/2022 — Coupe de France

Toulouse Métropole zajmuje obecnie {position}{suffix} w Coupe de France z 0 punktami w 2 meczach (1W 1D 0L). Toulouse Métropole strzelił 1 goli i stracił 0 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Toulouse Métropole na SmartBet.

Statystyki goli Toulouse Métropole 2021/2022

Toulouse Métropole średnio strzela 0.50 i traci 0.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 0% meczów. BTTS w 0% spotkań. U siebie: 0.50 strzelonych · 0.00 straconych. Na wyjeździe: 0.00 strzelonych · 0.00 straconych.

Typy i value bety Toulouse Métropole 2021/2022

SmartBet generuje typy Toulouse Métropole na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (0%), BTTS (0%) oraz gol Toulouse Métropole (50%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Coupe de France.

Statystyki BTTS i czystych kont Toulouse Métropole 2021/2022

Obie drużyny strzeliły w 0% meczów Toulouse Métropole. Czyste konta w 100% spotkań (u siebie 100% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Toulouse Métropole 2021/2022

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 0% meczów Toulouse Métropole. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Coupe de France.

Forma Toulouse Métropole 2021/2022

Aktualna forma: LDW — 1W 1D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 1D 0L w 2 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Coupe de France.

Najczęściej zadawane pytania - Toulouse Métropole 2021/2022

Ile goli strzelił Toulouse Métropole w sezonie 2021/2022?

Toulouse Métropole strzelił 1 goli w 2 meczach — średnio 0.50 na mecz. Stracił 0 (0.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Coupe de France.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Toulouse Métropole w sezonie 2021/2022?

Over 2.5 goli pada w 0% meczów Toulouse Métropole — 0 z 2 spotkań w Coupe de France. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Toulouse Métropole gra następny mecz?

Następny mecz Toulouse Métropole to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Toulouse Métropole i terminarz Coupe de France.

Jaki jest wskaźnik BTTS Toulouse Métropole w sezonie 2021/2022?

Obie drużyny strzeliły w 0% meczów Toulouse Métropole (0 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Coupe de France.

Jaki jest bilans Toulouse Métropole u siebie w sezonie 2021/2022?

Toulouse Métropole wygrał 1 z 2 meczów u siebie (50%), zremisował 1 i przegrał 0. Średnio strzela 0.50 i traci 0.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Toulouse Métropole?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Toulouse Métropole — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Informacje o Toulouse Métropole

Oficjalna nazwa klubu

Toulouse Métropole

Skrót

Kraj

France

Aktualny trener

Olivier Hernandez

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Mecze
Typy
Value Bets
Generator
Toulouse Métropole Statystyki 2021/2022 | SmartBet