
Następny mecz
Eliteserien
Tromsø
21.11.2026

Viking
Podsumowanie sezonu
2026 • Eliteserien
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.63
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.63
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
44%
DobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
52%
ŚredniaBTTS
Obie drużyny strzelą
48%
DobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
50%
DobraCzyste konta
36% meczów
36%
DobraStrzały
Na mecz
13.28
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
5.24
DobraBez gola
Bez strzelenia gola
28%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
4.96
DobraKartki dla
Na mecz
1.72
ZłaStatystyki drużyny
2026 • Eliteserien
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Tromsø Attacking
2026/27
Legends
Tromsø Defending
2026/27
Legends
Tromsø — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.63
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Tromsø — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.63
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Tromsø strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 10.83

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.42

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.42
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.52

Kartki dla
Śr. ligi 1.76

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.76
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 28.57

Śr. strzały celne
Śr. ligi 9.66

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 33.81
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Tromsø 2026 — Eliteserien
Tromsø zajmuje obecnie 6th w Eliteserien z 40 punktami w 25 meczach (11W 7D 7L). Tromsø strzelił 43 goli i stracił 38 — różnica bramek +5. Średnia 1.6 pkt na mecz plasuje zespół na 6th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Tromsø na SmartBet.
Statystyki goli Tromsø 2026
Tromsø średnio strzela 1.72 i traci 1.52 gola na mecz. Over 2.5 pada w 52% meczów. BTTS w 48% spotkań. U siebie: 1.83 strzelonych · 0.83 straconych. Na wyjeździe: 1.62 strzelonych · 2.15 straconych.
Typy i value bety Tromsø 2026
SmartBet generuje typy Tromsø na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (52%), BTTS (48%) oraz gol Tromsø (72%). Skuteczność u siebie: 58% · Na wyjeździe: 31%. Zobacz wszystkie typy Eliteserien.
Statystyki BTTS i czystych kont Tromsø 2026
Obie drużyny strzeliły w 48% meczów Tromsø. Czyste konta w 36% spotkań (u siebie 58% · na wyjeździe 15%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Tromsø 2026
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 72% meczów Tromsø. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 36% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 52%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Eliteserien.
Forma Tromsø 2026
Aktualna forma: WDDLL — 1W 2D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 7W 4D 1L w 12 meczach. Na wyjeździe: 4W 3D 6L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Eliteserien.
Najczęściej zadawane pytania - Tromsø 2026
Ile goli strzelił Tromsø w sezonie 2026?
Tromsø strzelił 43 goli w 25 meczach — średnio 1.72 na mecz. Stracił 38 (1.52 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Eliteserien.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Tromsø w sezonie 2026?
Over 2.5 goli pada w 52% meczów Tromsø — 13 z 25 spotkań w Eliteserien. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Tromsø gra następny mecz?
Następny mecz Tromsø to Viking 21.11.2026 o 13:00 (Alfheim Stadion). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Tromsø i terminarz Eliteserien.
Jaki jest wskaźnik BTTS Tromsø w sezonie 2026?
Obie drużyny strzeliły w 48% meczów Tromsø (12 z 25 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Eliteserien.
Jaki jest bilans Tromsø u siebie w sezonie 2026?
Tromsø wygrał 7 z 12 meczów u siebie (58%), zremisował 4 i przegrał 1. Średnio strzela 1.83 i traci 0.83 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Tromsø?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Tromsø — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Eliteserien
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 25 | 19 | 2 | 4 | +38 | 59 | |
2 | 25 | 19 | 2 | 4 | +38 | 59 | |
3 | 26 | 14 | 4 | 8 | +21 | 46 | |
4 | 25 | 13 | 4 | 8 | +20 | 43 | |
5 | 25 | 13 | 3 | 9 | +3 | 42 | |
6 | 25 | 11 | 7 | 7 | +5 | 40 | |
7 | 25 | 10 | 2 | 13 | +3 | 32 | |
8 | 25 | 9 | 5 | 11 | -3 | 32 | |
9 | 25 | 8 | 7 | 10 | -7 | 31 | |
10 | 25 | 8 | 7 | 10 | -9 | 31 | |
11 | 25 | 8 | 5 | 12 | -15 | 29 | |
12 | 25 | 7 | 6 | 12 | -8 | 27 | |
13 | 25 | 7 | 6 | 12 | -18 | 27 | |
14 | 25 | 5 | 9 | 11 | -14 | 24 | |
15 | 25 | 6 | 5 | 14 | -22 | 23 | |
16 | 26 | 5 | 4 | 17 | -32 | 19 |
Informacje o Tromsø
Oficjalna nazwa klubu
Tromsø
Skrót
TIL
Kraj
Norway
Aktualny trener
Jørgen Vik
Rok założenia
1920
Stadion
Alfheim Stadion
Adres stadionu
-
Pojemność stadionu
6687
Inne drużyny Eliteserien
Statystyki, typy i mecze · 2026













