UFB St-Jean-d'Ardiere

UFB St-Jean-d'Ardiere Statystyki 2016/2017 Coupe de France

LWL

Podsumowanie sezonu

2016/2017 • Coupe de France

Gole strzelone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 1.53

Średnia

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.53

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

50%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

50%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

50%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

0%

Bardzo zła

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Strzały celne

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

50%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Kartki dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Statystyki drużyny

2016/2017 • Coupe de France

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

UFB St-Jean-d'Ardiere Attacking

2026/27

Legends

UFB St-Jean-d'Ardiere
League average

UFB St-Jean-d'Ardiere Defending

2026/27

Legends

UFB St-Jean-d'Ardiere
League average

UFB St-Jean-d'Ardiere — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 1.53

Średnia

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
60 min
0 min
60 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
50%
0%
50%
Powyżej 1.5 goli drużyny
50%
0%
50%
Powyżej 2.5 goli drużyny
50%
0%
50%
Bez gola
50%
0%
50%

UFB St-Jean-d'Ardiere — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.53

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
90 min
0 min
90 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
0%
100%
Powyżej 1.5 straconych
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy UFB St-Jean-d'Ardiere strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
0%
100%
Powyżej 1.5
50%
0%
50%
Powyżej 2.5
50%
0%
50%
Powyżej 3.5
50%
0%
50%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
50%
0%
50%
Oba zespoły nie strzelą
50%
100%
50%

Statystyki rzutów rożnych

UFB St-Jean-d'Ardiere

Śr. łączne rzuty rożne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.82

Bardzo zła

UFB St-Jean-d'Ardiere

Rzuty rożne dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.41

Bardzo zła

UFB St-Jean-d'Ardiere

Rzuty rożne przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.41

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

UFB St-Jean-d'Ardiere

Śr. łączne kartki

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.63

Bardzo zła

UFB St-Jean-d'Ardiere

Kartki dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.82

Bardzo zła

UFB St-Jean-d'Ardiere

Kartki przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.82

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

UFB St-Jean-d'Ardiere

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 7.03

Bardzo zła

UFB St-Jean-d'Ardiere

Śr. strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.85

Bardzo zła

UFB St-Jean-d'Ardiere

Śr. skuteczność strzałów

0%/ Mecz
x

Śr. ligi 40.54

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
0%
0%
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
UFB St-Jean-d'Ardiere

Statystyki UFB St-Jean-d'Ardiere 2016/2017 — Coupe de France

UFB St-Jean-d'Ardiere zajmuje obecnie {position}{suffix} w Coupe de France z 0 punktami w 2 meczach (1W 0D 1L). UFB St-Jean-d'Ardiere strzelił 3 goli i stracił 2 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy UFB St-Jean-d'Ardiere na SmartBet.

Statystyki goli UFB St-Jean-d'Ardiere 2016/2017

UFB St-Jean-d'Ardiere średnio strzela 1.50 i traci 1.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 1.50 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 0.00 strzelonych · 0.00 straconych.

Typy i value bety UFB St-Jean-d'Ardiere 2016/2017

SmartBet generuje typy UFB St-Jean-d'Ardiere na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (50%) oraz gol UFB St-Jean-d'Ardiere (50%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Coupe de France.

Statystyki BTTS i czystych kont UFB St-Jean-d'Ardiere 2016/2017

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów UFB St-Jean-d'Ardiere. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy UFB St-Jean-d'Ardiere 2016/2017

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 0% meczów UFB St-Jean-d'Ardiere. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Coupe de France.

Forma UFB St-Jean-d'Ardiere 2016/2017

Aktualna forma: LWL — 1W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 0D 1L w 2 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Coupe de France.

Najczęściej zadawane pytania - UFB St-Jean-d'Ardiere 2016/2017

Ile goli strzelił UFB St-Jean-d'Ardiere w sezonie 2016/2017?

UFB St-Jean-d'Ardiere strzelił 3 goli w 2 meczach — średnio 1.50 na mecz. Stracił 2 (1.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Coupe de France.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli UFB St-Jean-d'Ardiere w sezonie 2016/2017?

Over 2.5 goli pada w 50% meczów UFB St-Jean-d'Ardiere — 1 z 2 spotkań w Coupe de France. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy UFB St-Jean-d'Ardiere gra następny mecz?

Następny mecz UFB St-Jean-d'Ardiere to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze UFB St-Jean-d'Ardiere i terminarz Coupe de France.

Jaki jest wskaźnik BTTS UFB St-Jean-d'Ardiere w sezonie 2016/2017?

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów UFB St-Jean-d'Ardiere (1 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Coupe de France.

Jaki jest bilans UFB St-Jean-d'Ardiere u siebie w sezonie 2016/2017?

UFB St-Jean-d'Ardiere wygrał 1 z 2 meczów u siebie (50%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 1.50 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze UFB St-Jean-d'Ardiere?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz UFB St-Jean-d'Ardiere — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Informacje o UFB St-Jean-d'Ardiere

Oficjalna nazwa klubu

UFB St-Jean-d'Ardiere

Skrót

Kraj

France

Aktualny trener

-

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Mecze
Typy
Value Bets
Generator