Villeneuve-d'Ascq

Villeneuve-d'Ascq Statystyki 2016/2017 Coupe de France

LWL

Podsumowanie sezonu

2016/2017 • Coupe de France

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.53

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
3.50
x

Śr. ligi 1.53

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

50%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

50%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

0%

Bardzo zła

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

0%

Bardzo zła

Czyste konta

50% meczów

50%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Strzały celne

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

50%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Kartki dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Statystyki drużyny

2016/2017 • Coupe de France

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Villeneuve-d'Ascq Attacking

2026/27

Legends

Villeneuve-d'Ascq
League average

Villeneuve-d'Ascq Defending

2026/27

Legends

Villeneuve-d'Ascq
League average

Villeneuve-d'Ascq — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.53

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
90 min
0 min
90 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
50%
0%
50%
Powyżej 1.5 goli drużyny
50%
0%
50%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
50%
0%
50%

Villeneuve-d'Ascq — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
3.50
x

Śr. ligi 1.53

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
26 min
0 min
26 min
Powyżej 0.5 straconych
50%
0%
50%
Powyżej 1.5 straconych
50%
0%
50%
Powyżej 2.5 straconych
50%
0%
50%
Czyste konto
50%
0%
50%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Villeneuve-d'Ascq strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
0%
100%
Powyżej 1.5
100%
0%
100%
Powyżej 2.5
50%
0%
50%
Powyżej 3.5
50%
0%
50%
Powyżej 4.5
50%
0%
50%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
0%
0%
0%
Oba zespoły nie strzelą
100%
100%
100%

Statystyki rzutów rożnych

Villeneuve-d'Ascq

Śr. łączne rzuty rożne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.82

Bardzo zła

Villeneuve-d'Ascq

Rzuty rożne dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.41

Bardzo zła

Villeneuve-d'Ascq

Rzuty rożne przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.41

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Villeneuve-d'Ascq

Śr. łączne kartki

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.63

Bardzo zła

Villeneuve-d'Ascq

Kartki dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.82

Bardzo zła

Villeneuve-d'Ascq

Kartki przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.82

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Villeneuve-d'Ascq

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 7.03

Bardzo zła

Villeneuve-d'Ascq

Śr. strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.85

Bardzo zła

Villeneuve-d'Ascq

Śr. skuteczność strzałów

0%/ Mecz
x

Śr. ligi 40.54

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
0%
0%
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Villeneuve-d'Ascq

Statystyki Villeneuve-d'Ascq 2016/2017 — Coupe de France

Villeneuve-d'Ascq zajmuje obecnie {position}{suffix} w Coupe de France z 0 punktami w 2 meczach (1W 0D 1L). Villeneuve-d'Ascq strzelił 2 goli i stracił 7 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Villeneuve-d'Ascq na SmartBet.

Statystyki goli Villeneuve-d'Ascq 2016/2017

Villeneuve-d'Ascq średnio strzela 1.00 i traci 3.50 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 0% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 3.50 straconych. Na wyjeździe: 0.00 strzelonych · 0.00 straconych.

Typy i value bety Villeneuve-d'Ascq 2016/2017

SmartBet generuje typy Villeneuve-d'Ascq na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (0%) oraz gol Villeneuve-d'Ascq (50%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Coupe de France.

Statystyki BTTS i czystych kont Villeneuve-d'Ascq 2016/2017

Obie drużyny strzeliły w 0% meczów Villeneuve-d'Ascq. Czyste konta w 50% spotkań (u siebie 50% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Villeneuve-d'Ascq 2016/2017

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 0% meczów Villeneuve-d'Ascq. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Coupe de France.

Forma Villeneuve-d'Ascq 2016/2017

Aktualna forma: LWL — 1W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 0D 1L w 2 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Coupe de France.

Najczęściej zadawane pytania - Villeneuve-d'Ascq 2016/2017

Ile goli strzelił Villeneuve-d'Ascq w sezonie 2016/2017?

Villeneuve-d'Ascq strzelił 2 goli w 2 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 7 (3.50 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Coupe de France.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Villeneuve-d'Ascq w sezonie 2016/2017?

Over 2.5 goli pada w 50% meczów Villeneuve-d'Ascq — 1 z 2 spotkań w Coupe de France. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Villeneuve-d'Ascq gra następny mecz?

Następny mecz Villeneuve-d'Ascq to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Villeneuve-d'Ascq i terminarz Coupe de France.

Jaki jest wskaźnik BTTS Villeneuve-d'Ascq w sezonie 2016/2017?

Obie drużyny strzeliły w 0% meczów Villeneuve-d'Ascq (0 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Coupe de France.

Jaki jest bilans Villeneuve-d'Ascq u siebie w sezonie 2016/2017?

Villeneuve-d'Ascq wygrał 1 z 2 meczów u siebie (50%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 1.00 i traci 3.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Villeneuve-d'Ascq?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Villeneuve-d'Ascq — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Informacje o Villeneuve-d'Ascq

Oficjalna nazwa klubu

Villeneuve-d'Ascq

Skrót

Kraj

France

Aktualny trener

-

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Mecze
Typy
Value Bets
Generator