Wingate & Finchley

Wingate & Finchley Statystyki 2026/2027 FA Cup

LDWDW

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • FA Cup

Gole strzelone

/ Mecz
1.33
x

Śr. ligi 1.64

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.17
x

Śr. ligi 1.64

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

33%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

50%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

67%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

21%

Zła

Czyste konta

33% meczów

33%

Dobra

Strzały

Na mecz

7.17

Średnia

Strzały celne

Na mecz

3.33

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

17%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.83

Średnia

Kartki dla

Na mecz

2.00

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • FA Cup

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Wingate & Finchley Attacking

2026/27

Legends

Wingate & Finchley
League average

Wingate & Finchley Defending

2026/27

Legends

Wingate & Finchley
League average

Wingate & Finchley — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.33
x

Śr. ligi 1.64

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
90 min
54 min
68 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
67%
100%
83%
Powyżej 1.5 goli drużyny
33%
67%
50%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
33%
0%
17%

Wingate & Finchley — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.17
x

Śr. ligi 1.64

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
68 min
90 min
77 min
Powyżej 0.5 straconych
67%
67%
67%
Powyżej 1.5 straconych
33%
33%
33%
Powyżej 2.5 straconych
33%
0%
17%
Czyste konto
33%
33%
33%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Wingate & Finchley strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
13%
31 - 45 min
25%
46 - 60 min
38%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
25%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
67%
100%
83%
Powyżej 1.5
67%
100%
83%
Powyżej 2.5
67%
33%
50%
Powyżej 3.5
33%
33%
33%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
67%
67%
67%
Oba zespoły nie strzelą
33%
33%
33%

Statystyki rzutów rożnych

Wingate & Finchley

Śr. łączne rzuty rożne

10.17/ Mecz
x

Śr. ligi 1.77

Bardzo dobra

Wingate & Finchley

Rzuty rożne dla

3.83/ Mecz
x

Śr. ligi 0.89

Bardzo dobra

Wingate & Finchley

Rzuty rożne przeciw

6.33/ Mecz
x

Śr. ligi 0.89

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
67%
67%
67%
Powyżej 8.5
67%
67%
67%
Powyżej 9.5
67%
67%
67%
Powyżej 10.5
67%
67%
67%
Powyżej 11.5
67%
67%
67%
Powyżej 12.5
67%
33%
50%

Statystyki kartek

Wingate & Finchley

Śr. łączne kartki

3.17/ Mecz
x

Śr. ligi 0.01

Bardzo dobra

Wingate & Finchley

Kartki dla

2.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.01

Bardzo dobra

Wingate & Finchley

Kartki przeciw

1.17/ Mecz
x

Śr. ligi 0.01

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
67%
33%
Powyżej 3.5
0%
33%
17%
Powyżej 4.5
0%
33%
17%
Powyżej 5.5
0%
33%
17%
Powyżej 6.5
0%
33%
17%

Statystyki strzałów

Wingate & Finchley

Śr. łączne strzały

18.67/ Mecz
x

Śr. ligi 3.40

Bardzo dobra

Wingate & Finchley

Śr. strzały celne

8.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.47

Bardzo dobra

Wingate & Finchley

Śr. skuteczność strzałów

43%/ Mecz
x

Śr. ligi 43.24

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
67%
67%
67%
Powyżej 7.5
67%
67%
67%
Powyżej 8.5
33%
33%
33%
Powyżej 9.5
33%
33%
33%
Powyżej 10.5
33%
33%
33%
Wingate & Finchley

Statystyki Wingate & Finchley 2026/2027 — FA Cup

Wingate & Finchley zajmuje obecnie {position}{suffix} w FA Cup z 0 punktami w 6 meczach (2W 3D 1L). Wingate & Finchley strzelił 8 goli i stracił 7 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Wingate & Finchley na SmartBet.

Statystyki goli Wingate & Finchley 2026/2027

Wingate & Finchley średnio strzela 1.33 i traci 1.17 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 67% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 1.33 straconych. Na wyjeździe: 1.67 strzelonych · 1.00 straconych.

Typy i value bety Wingate & Finchley 2026/2027

SmartBet generuje typy Wingate & Finchley na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (67%) oraz gol Wingate & Finchley (83%). Skuteczność u siebie: 33% · Na wyjeździe: 33%. Zobacz wszystkie typy FA Cup.

Statystyki BTTS i czystych kont Wingate & Finchley 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 67% meczów Wingate & Finchley. Czyste konta w 33% spotkań (u siebie 33% · na wyjeździe 33%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Wingate & Finchley 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 50% meczów Wingate & Finchley. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 33% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 67%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy FA Cup.

Forma Wingate & Finchley 2026/2027

Aktualna forma: LDWDW — 2W 2D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 1D 1L w 3 meczach. Na wyjeździe: 1W 2D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy FA Cup.

Najczęściej zadawane pytania - Wingate & Finchley 2026/2027

Ile goli strzelił Wingate & Finchley w sezonie 2026/2027?

Wingate & Finchley strzelił 8 goli w 6 meczach — średnio 1.33 na mecz. Stracił 7 (1.17 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli FA Cup.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Wingate & Finchley w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 50% meczów Wingate & Finchley — 3 z 6 spotkań w FA Cup. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Wingate & Finchley gra następny mecz?

Następny mecz Wingate & Finchley to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Wingate & Finchley i terminarz FA Cup.

Jaki jest wskaźnik BTTS Wingate & Finchley w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 67% meczów Wingate & Finchley (4 z 6 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS FA Cup.

Jaki jest bilans Wingate & Finchley u siebie w sezonie 2026/2027?

Wingate & Finchley wygrał 1 z 3 meczów u siebie (33%), zremisował 1 i przegrał 1. Średnio strzela 1.00 i traci 1.33 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Wingate & Finchley?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Wingate & Finchley — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Informacje o Wingate & Finchley

Oficjalna nazwa klubu

Wingate & Finchley

Skrót

W&F

Kraj

England

Aktualny trener

Glen Little

Rok założenia

0

Stadion

Harry Abrahams Stadium

Adres stadionu

Summers Lane, North Finchley

Pojemność stadionu

1500

Mecze
Typy
Value Bets
Generator