Toluca
WWDWL
Toluca
25.08.2024

2 - 1

Zakończony
Katia Itzel García
4.96
0.04

Statystyki meczu

TolucaAtlético San Luis
46%

Posiadanie piłki

54%
14

Strzały

18
x
x
4

Strzały celne

7
x
x
2

Rzuty rożne

4
x
x
10

Faule

9
x
x
0

Spalone

3
x
x
84%

Skuteczność podań

87%
x
x
2

Żółte kartki

2
x
x
1

Czerwone kartki

0
x
x

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Toluca

Toluca

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Atlético San Luis

Atlético San Luis

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gole strzelone przez drużynę

ASL i TOL strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Toluca0.00Gole / Mecz
x

TOL U siebie

Atlético San Luis0.00Gole / Mecz
x

ASL Na wyjeździe

Strzelone na mecz
TolucaTOL
Atlético San LuisASL
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez TOL i ASL.

Gole stracone przez drużynę

ASL i TOL tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Toluca0.00Stracone / Mecz
x

TOL U siebie

Atlético San Luis0.00Stracone / Mecz
x

ASL Na wyjeździe

Stracone na mecz
TolucaTOL
Atlético San LuisASL
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez TOL i ASL.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
TolucaTOL
Atlético San LuisASL
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
TolucaTOL
Atlético San LuisASL
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

TolucaAtlético San Luis

Śr. łączne rzuty rożne

Toluca

Toluca - Rożne zdobyte

Atlético San Luis

Atlético San Luis - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
TolucaTOL
Atlético San LuisASL
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

TolucaAtlético San Luis

Śr. łączne kartki

Toluca

Toluca - Kartki zdobyte

Atlético San Luis

Atlético San Luis - Kartki zdobyte

Kartki
TolucaTOL
Atlético San LuisASL
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

TolucaAtlético San Luis

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 26.02

Bardzo zła

Toluca

Toluca - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.50

Bardzo zła

Atlético San Luis

Atlético San Luis - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.50

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Toluca vs Atlético San Luis — statystyki, typy i H2H — Liga MX, 25 sierpnia 2024

Toluca podejmuje Atlético San Luis w niedziela 25 sierpnia w rozgrywkach Liga MX. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 3 zwycięstwa i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Atlético San Luis zdobyli 6 punktów w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

W ostatnich 13 spotkaniach Toluca i Atlético San Luis zmierzyły się 13 razy: Toluca wygrał 9, Atlético San Luis 2, przy 2 remisy. Over 2.5 padło w 54% ich meczów, a BTTS w 62% spotkań między Toluca a Atlético San Luis.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Liga MX.

Toluca vs Atlético San Luis mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Toluca vs Atlético San Luis mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.77 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 54% meczów, a BTTS w 62%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Toluca strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Atlético San Luis strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Toluca vs Atlético San Luis?

Toluca i Atlético San Luis zmierzyły się 13 razy we wszystkich rozgrywkach. Toluca wygrał 9, Atlético San Luis wygrał 2, a 2 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 54% spotkań H2H. Ostatni mecz: Atlético San Luis 1-5 Toluca (20 kwietnia 2024). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Toluca vs Atlético San Luis?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (92%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (67%). Najlepszy typ na gole drużyny: Toluca powyżej 0.5 gola (83%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Liga MX.

#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
171142+1937
2
171331+2742
3
171052+2235
4
171043+2434
5
17962+1033
6
171043+1034
7
171034+1033
8
17944+831
9
171016+731
10
17944+731
11
17935+830
12
17935+330
13
17854-129
14
17845+928
15
17836+627
16
17845+628
17
17665-524
18
17746+925
19
17638-321
20
17575-622
21
17566-321
22
17395-218
23
175210-1417
24
17629-720
25
17368-615
26
176110-619
27
17467-718
28
17287-914
29
174211-1414
30
176011-1318
31
17458-1017
32
173410-913
33
172312-139
34
173311-1812
35
172114-217
36
172411-1810
Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator