Nowość

Nowy silnik typów jest już dostępny. Zobacz dzisiejsze typy

29.08.2026

3 - 2

Zakończony
Zlín
Zlín
LLDLL
Antonín Bohata
3
0.2

Statystyki meczu

Zbrojovka BrnoZlín
53%

Posiadanie piłki

47%
10

Strzały

11
x
x
3

Strzały celne

3
x
x
3

Stworzone duże szanse

2
x
x
7

Rzuty rożne

4
x
x
8

Faule

16
x
x
1

Spalone

1
x
x
76%

Skuteczność podań

74%
x
x
0

Żółte kartki

2
x
x
0

Czerwone kartki

1
x
x

Wydarzenia meczu

ZlínZbrojovka Brno
2. połowa

90+10'

T. Hellebrand

90+3'

3-2
Filip VedralAmadou Dante

90+2'

Frank Appiah

86'

2-2
Jakub CerninMarian Pisoja

80'

Tomas FojtuPrince Mbatshi Mukuba

80'

Jaromir ZmrhalJakub Janetzky

80'

Oliver VelichDaniel Vasulin

76'

T. HellebrandTom Ulbrich

70'

Lukas PenxaStepan Langer

70'

Stanislav PetruțaMilos Kopecny

70'

Lukáš SaalTadeáš Vachoušek

59'

2-1
Milos Kopecny

58'

1-1
Michal FukalaMarian Pisoja

57'

Martin Svedik

56'

M. RymarenkoAntonin Vanicek

46'

Frank AppiahMichal Cupak

46'

Daniel ŠmigaTomas Poznar
1. połowa

30'

Milos Kopecny

23'

1-0
Daniel VasulinAntonin Vanicek

Typy na Zbrojovka Brno vs Zlín

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

82

Premium feature

Kursy9.06% EV1.33

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Zbrojovka Brno

Zbrojovka Brno

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Zlín

Zlín

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Zbrojovka Brno

Zbrojovka Brno

Zbrojovka Brno

9

Rozegrane mecze

Zlín

3

Wygrane Zbr

4

Remisy

2

Wygrane FCZ

Zlín

Zlín

Statystyki H2H

Śr. goli

2.56

9 meczów

Gospodarz1.33
x
Gość1.22
x

Trend z ostatnich 5

-0.2 Spadek

BTTS

67%

9 meczów

Gospodarz7/9
x
Gość6/9
x

Ost. 5: 3/5 BTTS

Spadek

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Zlín

Zlín Poniżej 6.5 Rzutów Rożnych

Rożne · Rożne drużyny

100%

9/9

Zbrojovka BrnoZlín

Poniżej 6.5 Kartek

Kartki · Kartki łącznie

100%

9/9

Zlín
Funkcja Premium

100%

9/9

Zbrojovka BrnoZlín
Funkcja Premium

100%

9/9

1.08

Kursy

Zlín
Funkcja Premium

89%

8/9

Widzisz 2 z 24 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Zlín i Zbrojovka Brno strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Zbrojovka Brno0.00Gole / Mecz
x

Zbr U siebie

Zlín0.00Gole / Mecz
x

FCZ Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Zbrojovka BrnoZbr
ZlínFCZ
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Zbr i FCZ.

Gole stracone przez drużynę

Zlín i Zbrojovka Brno tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Zbrojovka Brno0.00Stracone / Mecz
x

Zbr U siebie

Zlín0.00Stracone / Mecz
x

FCZ Na wyjeździe

Stracone na mecz
Zbrojovka BrnoZbr
ZlínFCZ
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Zbr i FCZ.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Zbrojovka BrnoZbr
ZlínFCZ
Średnia
Powyżej 0.5
85%
93%
89%
Powyżej 1.5
68%
83%
76%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Zbrojovka BrnoZbr
ZlínFCZ
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Zbrojovka BrnoZlín

Śr. łączne rzuty rożne

Zbrojovka Brno

Zbrojovka Brno - Rożne zdobyte

Zlín

Zlín - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Zbrojovka BrnoZbr
ZlínFCZ
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Zbrojovka BrnoZlín

Śr. łączne kartki

Zbrojovka Brno

Zbrojovka Brno - Kartki zdobyte

Zlín

Zlín - Kartki zdobyte

Kartki
Zbrojovka BrnoZbr
ZlínFCZ
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Zbrojovka BrnoZlín

Śr. łączne strzały

24.50/ Mecz
x

Śr. ligi 26.88

Średnia

Zbrojovka Brno

Zbrojovka Brno - Strzały celne

4.10/ Mecz
x

Śr. ligi 4.25

Średnia

Zlín

Zlín - Strzały celne

2.20/ Mecz
x

Śr. ligi 4.25

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Zbrojovka Brno vs Zlín Statystyki i H2H - Chance Liga, 29 sierpnia 2026

Zbrojovka Brno podejmuje Zlín w sobota 29 sierpnia w rozgrywkach Chance Liga. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy Zlín zdobyli zaledwie 1 punkt w ostatnich 5 meczach, z 0 zwycięstw.

W ostatnich 9 spotkaniach Zbrojovka Brno i Zlín zmierzyły się 9 razy: Zbrojovka Brno wygrał 3, Zlín 2, przy 4 remisy. Over 2.5 padło w 44% ich meczów, a BTTS w 67% spotkań między Zbrojovka Brno a Zlín. Zbrojovka Brno strzelają średnio 1.00 gola na mecz, a Zlín 0.90.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Chance Liga.

Zbrojovka Brno vs Zlín mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Zbrojovka Brno vs Zlín mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.56 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 44% meczów, a BTTS w 67%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Zbrojovka Brno strzelają średnio 1.00 gola i tracą 1.30 na mecz, a Zlín strzelają 0.90 i tracą 2.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Zbrojovka Brno vs Zlín?

Zbrojovka Brno i Zlín zmierzyły się 9 razy we wszystkich rozgrywkach. Zbrojovka Brno wygrał 3, Zlín wygrał 2, a 4 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 44% spotkań H2H. Ostatni mecz: Zbrojovka Brno 0-0 Zlín (28 maja 2023). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Zbrojovka Brno vs Zlín?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (89%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (76%). Najlepszy typ na gole drużyny: Zbrojovka Brno poniżej 1.5 gola (75%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Chance Liga.

Tabela Chance Liga

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
11830+2027
2
11623+620
3
11623+520
4
11623+420
5
10604+818
6
10523+317
7
11524+117
8
10514-116
9
10433015
10
11434-315
11
10343+313
12
11326-411
13
10316-1110
14
10226-98
15
10145-77
16
110110-151

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Zbrojovka Brno Zwycięstwo

1.75

Zlín Zwycięstwo

5.17

Remis

3.80
89

Powyżej 0.5 Goli

1.05
76

Powyżej 1.5 Goli

1.32

Powyżej 2.5 Goli

2.04

Powyżej 3.5 Goli

3.60

Obie Drużyny Strzelą

1.95

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.65
Mecze
Typy
Value Bets
Generator