Typy na Zemplín Michalovce vs FK Košice

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

86

Premium feature

Kursy8.36% EV1.26
82

Premium feature

Kursy2.50% EV1.25
72

Premium feature

Kursy21.68% EV1.69
67

Premium feature

Kursy0.50% EV1.50

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Zemplín Michalovce

Zemplín Michalovce

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

FK Košice

FK Košice

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Zemplín Michalovce

Zemplín Michalovce

Zemplín Michalovce

8

Rozegrane mecze

FK Košice

2

Wygrane Zem

0

Remisy

6

Wygrane FKKO

FK Košice

FK Košice

Statystyki H2H

Śr. goli

3.13

8 meczów

Gospodarz1.13
x
Gość2.00
x

Trend z ostatnich 5

+0.7 Wzrost

BTTS

50%

8 meczów

Gospodarz5/8
x
Gość7/8
x

Ost. 5: 3/5 BTTS

Wzrost

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Zemplín MichalovceFK Košice

Powyżej 0.5 Gola (1 połowa)

Gole · 1. połowa

100%

8/8

1.25

Kursy

Zemplín MichalovceFK Košice
Funkcja Premium

100%

8/8

1.18

Kursy

Zemplín MichalovceFK Košice
Funkcja Premium

100%

8/8

1.25

Kursy

Zemplín Michalovce
Funkcja Premium

88%

7/8

Widzisz 2 z 29 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

FK Košice i Zemplín Michalovce strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Zemplín Michalovce0.00Gole / Mecz
x

Zem U siebie

FK Košice0.00Gole / Mecz
x

FKKO Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Zemplín MichalovceZem
FK KošiceFKKO
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Zem i FKKO.

Gole stracone przez drużynę

FK Košice i Zemplín Michalovce tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Zemplín Michalovce0.00Stracone / Mecz
x

Zem U siebie

FK Košice0.00Stracone / Mecz
x

FKKO Na wyjeździe

Stracone na mecz
Zemplín MichalovceZem
FK KošiceFKKO
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Zem i FKKO.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Zemplín MichalovceZem
FK KošiceFKKO
Średnia
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
77%
100%
89%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Zemplín MichalovceZem
FK KošiceFKKO
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Zemplín MichalovceFK Košice

Śr. łączne rzuty rożne

Zemplín Michalovce

Zemplín Michalovce - Rożne zdobyte

FK Košice

FK Košice - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Zemplín MichalovceZem
FK KošiceFKKO
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Zemplín MichalovceFK Košice

Śr. łączne kartki

Zemplín Michalovce

Zemplín Michalovce - Kartki zdobyte

FK Košice

FK Košice - Kartki zdobyte

Kartki
Zemplín MichalovceZem
FK KošiceFKKO
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Zemplín MichalovceFK Košice

Śr. łączne strzały

30.00/ Mecz
x

Śr. ligi 28.97

Średnia

Zemplín Michalovce

Zemplín Michalovce - Strzały celne

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.97

Bardzo zła

FK Košice

FK Košice - Strzały celne

6.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.97

Bardzo dobra

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Zemplín Michalovce vs FK Košice Statystyki i H2H - Niké Liga, 18 października 2026

Zemplín Michalovce podejmuje FK Košice w niedziela 18 października w rozgrywkach Niké Liga. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 3 zwycięstwa i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy FK Košice zdobyli 8 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 8 spotkaniach Zemplín Michalovce i FK Košice zmierzyły się 8 razy: Zemplín Michalovce wygrał 2, FK Košice 6, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 50% ich meczów, a BTTS w 50% spotkań między Zemplín Michalovce a FK Košice. Zemplín Michalovce strzelają średnio 0.90 gola na mecz, a FK Košice 2.20.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Niké Liga.

Zemplín Michalovce vs FK Košice mają wysoki potencjał strzelecki?

Zemplín Michalovce vs FK Košice mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 3.13 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 50% meczów, a BTTS w 50%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Zemplín Michalovce strzelają średnio 0.90 gola i tracą 1.40 na mecz, a FK Košice strzelają 2.20 i tracą 2.20. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Zemplín Michalovce vs FK Košice?

Zemplín Michalovce i FK Košice zmierzyły się 8 razy we wszystkich rozgrywkach. Zemplín Michalovce wygrał 2, FK Košice wygrał 6, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 50% spotkań H2H. Ostatni mecz: Zemplín Michalovce 0-2 FK Košice (28 lutego 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Zemplín Michalovce vs FK Košice?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (89%). Najlepszy typ na gole drużyny: FK Košice powyżej 0.5 gola (88%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Niké Liga.

Tabela Niké Liga

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9720+2323
2
10631+1321
3
10631+621
4
9522+1117
5
10424-514
6
9342+313
7
10415-513
8
10316-1110
9
10235-89
10
10064-66
11
10136-106
12
9126-115

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Zemplín Michalovce Zwycięstwo

3.30

FK Košice Zwycięstwo

2.03

Remis

3.86
100

Powyżej 0.5 Goli

1.02
89

Powyżej 1.5 Goli

1.14

Powyżej 2.5 Goli

1.50

Powyżej 3.5 Goli

2.18

Obie Drużyny Strzelą

1.44

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.52
Mecze
Typy
Value Bets
Generator