Žilina
DWDWW
Žilina
19.09.2026

2 - 1

Zakończony
Filip Glova
3.92
0.09

Statystyki meczu

ŽilinaTrenčín
68%

Posiadanie piłki

32%
26

Strzały

4
x
x
12

Strzały celne

1
x
x
5

Stworzone duże szanse

1
x
x
8

Rzuty rożne

2
x
x
9

Faule

7
x
x
0

Spalone

2
x
x
87%

Skuteczność podań

75%
x
x
1

Żółte kartki

1
x
x

Wydarzenia meczu

TrenčínŽilina
2. połowa

90+2'

Xavier AdangFabian Bzdyl

88'

Patrik BalejaMichal Fasko

87'

Dylann KamNikola Jovanović

80'

2-1
Kenan BilalovicAndrei Florea

74'

Kenan BilalovicMarko Roginic

74'

Andrei FloreaFrantisek Kosa

57'

1-1
Lukáš MikulajEynel Soares

56'

Markus Poom

54'

Markus PoomPablo González
1. połowa

40'

Fabian Bzdyl

30'

1-0
Fabian BzdylMichal Fasko

15'

Jakub PaurJordan Zirkzee

Typy na Žilina vs Trenčín

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

93

Premium feature

Kursy32.06% EV1.42
85

Premium feature

Kursy2.00% EV1.20
82

Premium feature

Kursy11.52% EV1.36
79

Premium feature

Kursy-2.04% EV1.24

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Žilina

Žilina

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Trenčín

Trenčín

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Žilina

Žilina

Žilina

26

Rozegrane mecze

Trenčín

14

Wygrane ZILI

3

Remisy

9

Wygrane TRE

Trenčín

Trenčín

Statystyki H2H

Śr. goli

3.96

26 meczów

Gospodarz2.19
x
Gość1.77
x

Trend z ostatnich 5

+0.4 Wzrost

BTTS

77%

26 meczów

Gospodarz22/26
x
Gość22/26
x

Ost. 5: 5/5 BTTS

Wzrost

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

ŽilinaTrenčín
Funkcja Premium

92%

24/26

1.01

Kursy

ŽilinaTrenčín
Funkcja Premium

92%

24/26

1.07

Kursy

ŽilinaTrenčín
Funkcja Premium

92%

24/26

1.10

Kursy

Widzisz 2 z 28 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Trenčín i Žilina strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Žilina0.00Gole / Mecz
x

ZILI U siebie

Trenčín0.00Gole / Mecz
x

TRE Na wyjeździe

Strzelone na mecz
ŽilinaZILI
TrenčínTRE
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez ZILI i TRE.

Gole stracone przez drużynę

Trenčín i Žilina tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Žilina0.00Stracone / Mecz
x

ZILI U siebie

Trenčín0.00Stracone / Mecz
x

TRE Na wyjeździe

Stracone na mecz
ŽilinaZILI
TrenčínTRE
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez ZILI i TRE.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
ŽilinaZILI
TrenčínTRE
Średnia
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
95%
82%
89%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
ŽilinaZILI
TrenčínTRE
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

ŽilinaTrenčín

Śr. łączne rzuty rożne

Žilina

Žilina - Rożne zdobyte

Trenčín

Trenčín - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
ŽilinaZILI
TrenčínTRE
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

ŽilinaTrenčín

Śr. łączne kartki

Žilina

Žilina - Kartki zdobyte

Trenčín

Trenčín - Kartki zdobyte

Kartki
ŽilinaZILI
TrenčínTRE
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

ŽilinaTrenčín

Śr. łączne strzały

30.10/ Mecz
x

Śr. ligi 28.89

Średnia

Žilina

Žilina - Strzały celne

6.30/ Mecz
x

Śr. ligi 4.88

Bardzo dobra

Trenčín

Trenčín - Strzały celne

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.88

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Žilina vs Trenčín Statystyki i H2H - Niké Liga, 19 września 2026

Žilina podejmuje Trenčín w sobota 19 września w rozgrywkach Niké Liga. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 3 zwycięstwa i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Trenčín zdobyli zaledwie 3 punkty w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

W ostatnich 26 spotkaniach Žilina i Trenčín zmierzyły się 26 razy: Žilina wygrał 14, Trenčín 9, przy 3 remisy. Over 2.5 padło w 77% ich meczów, a BTTS w 77% spotkań między Žilina a Trenčín. Žilina strzelają średnio 2.40 gola na mecz, a Trenčín 1.60.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Niké Liga.

Žilina vs Trenčín mają wysoki potencjał strzelecki?

Žilina vs Trenčín mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 3.96 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 77% meczów, a BTTS w 77%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Žilina strzelają średnio 2.40 gola i tracą 2.00 na mecz, a Trenčín strzelają 1.60 i tracą 2.40. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Žilina vs Trenčín?

Žilina i Trenčín zmierzyły się 26 razy we wszystkich rozgrywkach. Žilina wygrał 14, Trenčín wygrał 9, a 3 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 77% spotkań H2H. Ostatni mecz: Žilina 4-1 Trenčín (22 listopada 2025). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Žilina vs Trenčín?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (89%). Najlepszy typ na gole drużyny: Žilina powyżej 0.5 gola (93%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Niké Liga.

Tabela Niké Liga

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9720+2323
2
11632+1021
3
10631+621
4
10622+1420
5
10424-514
6
9342+313
7
10415-513
8
10316-1110
9
11236-99
10
11236-109
11
10226-98
12
11065-76

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Žilina Zwycięstwo

1.43

Trenčín Zwycięstwo

7.65

Remis

5.00
100

Powyżej 0.5 Goli

1.01
89

Powyżej 1.5 Goli

1.10

Powyżej 2.5 Goli

1.36

Powyżej 3.5 Goli

1.87

Obie Drużyny Strzelą

1.53

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.24
Mecze
Typy
Value Bets
Generator