Nowość

Nowy silnik typów jest już dostępny. Zobacz dzisiejsze typy

Zlín
LLDLL
Zlín
06.09.2026

1 - 3

Zakończony
Teplice
Teplice
LDWLW
Dominik Starý
4.28
0.15

Statystyki meczu

ZlínTeplice
55%

Posiadanie piłki

45%
15

Strzały

17
x
x
2

Strzały celne

7
x
x
1

Stworzone duże szanse

2
x
x
5

Rzuty rożne

6
x
x
9

Faule

16
x
x
1

Spalone

1
x
x
78%

Skuteczność podań

77%
x
x
1

Żółte kartki

2
x
x

Wydarzenia meczu

TepliceZlín
2. połowa

90'

Matej Riznic

84'

1-3
John AutaOskars Vientiess

80'

1-2
Jakub CerninStanley Kanu

77'

Michal CupakCletus Nombil

70'

Jakub JakubkoMatej Radosta

69'

Robert JuklJan Fortelny

61'

John AutaIdris Hopi

60'

Daniel MarecekMarcel Cermak

57'

Stanislav PetruțaMichal Fukala

54'

0-2
Tomas ZlatohlavekJan Fortelny

47'

Marian Pisoja

46'

Frank AppiahAdam Gaži

46'

Stanley KanuTomas Poznar
1. połowa

42'

Jan Fortelny

24'

Tomas ZlatohlavekMatej Pulkrab

16'

Antonin KrapkaJakub Kolar

15'

0-1
Matej PulkrabMatej Radosta

Typy na Zlín vs Teplice

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

88

Premium feature

Kursy17.04% EV1.33
87

Premium feature

Kursy56.60% EV1.80
83

Premium feature

Kursy11.22% EV1.34

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Zlín

Zlín

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Teplice

Teplice

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Zlín

Zlín

Zlín

22

Rozegrane mecze

Teplice

9

Wygrane FCZ

2

Remisy

11

Wygrane TEP

Teplice

Teplice

Statystyki H2H

Śr. goli

3.05

22 meczów

Gospodarz1.45
x
Gość1.59
x

Trend z ostatnich 5

+1.4 Wzrost

BTTS

64%

22 meczów

Gospodarz19/22
x
Gość15/22
x

Ost. 5: 5/5 BTTS

Wzrost

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

ZlínTeplice
Funkcja Premium

91%

20/22

1.06

Kursy

Zlín
Funkcja Premium

91%

20/22

ZlínTeplice
Funkcja Premium

91%

20/22

1.36

Kursy

Widzisz 2 z 23 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Teplice i Zlín strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Zlín0.00Gole / Mecz
x

FCZ U siebie

Teplice0.00Gole / Mecz
x

TEP Na wyjeździe

Strzelone na mecz
ZlínFCZ
TepliceTEP
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez FCZ i TEP.

Gole stracone przez drużynę

Teplice i Zlín tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Zlín0.00Stracone / Mecz
x

FCZ U siebie

Teplice0.00Stracone / Mecz
x

TEP Na wyjeździe

Stracone na mecz
ZlínFCZ
TepliceTEP
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez FCZ i TEP.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
ZlínFCZ
TepliceTEP
Średnia
Powyżej 0.5
99%
96%
98%
Powyżej 1.5
60%
78%
69%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
ZlínFCZ
TepliceTEP
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

ZlínTeplice

Śr. łączne rzuty rożne

Zlín

Zlín - Rożne zdobyte

Teplice

Teplice - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
ZlínFCZ
TepliceTEP
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

ZlínTeplice

Śr. łączne kartki

Zlín

Zlín - Kartki zdobyte

Teplice

Teplice - Kartki zdobyte

Kartki
ZlínFCZ
TepliceTEP
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

ZlínTeplice

Śr. łączne strzały

26.00/ Mecz
x

Śr. ligi 26.88

Średnia

Zlín

Zlín - Strzały celne

2.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.25

Bardzo zła

Teplice

Teplice - Strzały celne

4.60/ Mecz
x

Śr. ligi 4.25

Średnia

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Zlín vs Teplice Statystyki i H2H - Chance Liga, 06 września 2026

Zlín podejmuje Teplice w niedziela 6 września w rozgrywkach Chance Liga. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 0 zwycięstw i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Teplice zdobyli 7 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 22 spotkaniach Zlín i Teplice zmierzyły się 22 razy: Zlín wygrał 9, Teplice 11, przy 2 remisy. Over 2.5 padło w 73% ich meczów, a BTTS w 64% spotkań między Zlín a Teplice. Zlín strzelają średnio 0.90 gola na mecz, a Teplice 2.30.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Chance Liga.

Zlín vs Teplice mają wysoki potencjał strzelecki?

Zlín vs Teplice mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 3.05 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 73% meczów, a BTTS w 64%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Zlín strzelają średnio 0.90 gola i tracą 2.20 na mecz, a Teplice strzelają 2.30 i tracą 1.50. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Zlín vs Teplice?

Zlín i Teplice zmierzyły się 22 razy we wszystkich rozgrywkach. Zlín wygrał 9, Teplice wygrał 11, a 2 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 73% spotkań H2H. Ostatni mecz: Zlín 2-4 Teplice (12 maja 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Zlín vs Teplice?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (98%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (69%). Najlepszy typ na gole drużyny: Teplice powyżej 0.5 gola (88%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Chance Liga.

Tabela Chance Liga

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
11830+2027
2
11623+620
3
11623+520
4
11623+420
5
10604+818
6
10523+317
7
11524+117
8
10514-116
9
10433015
10
11434-315
11
10343+313
12
11326-411
13
10316-1110
14
10226-98
15
10145-77
16
110110-151

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Zlín Zwycięstwo

2.79

Teplice Zwycięstwo

2.65

Remis

3.30
98

Powyżej 0.5 Goli

1.06
69

Powyżej 1.5 Goli

1.35

Powyżej 2.5 Goli

2.16

Powyżej 3.5 Goli

4.00

Obie Drużyny Strzelą

1.90

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.50
Mecze
Typy
Value Bets
Generator