26.09.2026

1 - 4

Zakończony
John Andrew Jones
4.08
0.09

Statystyki meczu

Barry Town UnitedConnah's Quay
50%

Posiadanie piłki

50%
7

Strzały

10
x
x
3

Strzały celne

6
x
x
7

Rzuty rożne

5
x
x
16

Faule

11
x
x
0

Spalone

2
x
x
81%

Skuteczność podań

82%
x
x
2

Żółte kartki

0
x
x

Wydarzenia meczu

Connah's QuayBarry Town United
2. połowa

82'

Hussein MehassebJordan Hodkin

82'

Darren StephensonHarry Franklin

69'

Adam McCoyCallum West

69'

Conor PartridgeAlex Hughes

69'

Rhys Schwank Josh Bernard

68'

1-4
James LesterMichael George

62'

0-4
Jordan HodkinIwan Murray

60'

James LesterDaniel Barton
1. połowa

44'

Rhys WatsonShane Flynn

37'

0-3
Harry FranklinIwan Murray

29'

0-2
Harry FranklinCallum West

21'

Noah Daley

19'

0-1
Jordan HodkinCallum West

10'

William Richards

Typy na Barry Town United vs Connah's Quay

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

92

Premium feature

Kursy32.48% EV1.44
81

Premium feature

Kursy7.73% EV1.33
71

Premium feature

Kursy45.55% EV2.05
69

Premium feature

Kursy26.27% EV1.83

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Barry Town United

Barry Town United

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Connah's Quay

Connah's Quay

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Barry Town United

Barry Town United

Barry Town United

28

Rozegrane mecze

Connah's Quay

7

Wygrane BTU

7

Remisy

14

Wygrane CON

Connah's Quay

Connah's Quay

Statystyki H2H

Śr. goli

2.68

28 meczów

Gospodarz0.89
x
Gość1.79
x

Trend z ostatnich 5

-0.3 Spadek

BTTS

46%

28 meczów

Gospodarz17/28
x
Gość22/28
x

Ost. 5: 3/5 BTTS

Wzrost

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Barry Town UnitedConnah's Quay
Funkcja Premium

93%

26/28

1.06

Kursy

Connah's Quay
Funkcja Premium

93%

26/28

Barry Town United
Funkcja Premium

93%

26/28

Widzisz 2 z 24 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Ostatnie mecze

x

Gole strzelone przez drużynę

Connah's Quay i Barry Town United strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Barry Town United0.00Gole / Mecz
x

BTU U siebie

Connah's Quay0.00Gole / Mecz
x

CON Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Barry Town UnitedBTU
Connah's QuayCON
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez BTU i CON.

Gole stracone przez drużynę

Connah's Quay i Barry Town United tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Barry Town United0.00Stracone / Mecz
x

BTU U siebie

Connah's Quay0.00Stracone / Mecz
x

CON Na wyjeździe

Stracone na mecz
Barry Town UnitedBTU
Connah's QuayCON
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez BTU i CON.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Barry Town UnitedBTU
Connah's QuayCON
Średnia
Powyżej 0.5
100%
96%
98%
Powyżej 1.5
73%
89%
81%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Barry Town UnitedBTU
Connah's QuayCON
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Barry Town UnitedConnah's Quay

Śr. łączne rzuty rożne

Barry Town United

Barry Town United - Rożne zdobyte

Connah's Quay

Connah's Quay - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Barry Town UnitedBTU
Connah's QuayCON
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Barry Town UnitedConnah's Quay

Śr. łączne kartki

Barry Town United

Barry Town United - Kartki zdobyte

Connah's Quay

Connah's Quay - Kartki zdobyte

Kartki
Barry Town UnitedBTU
Connah's QuayCON
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Barry Town UnitedConnah's Quay

Śr. łączne strzały

23.05/ Mecz
x

Śr. ligi 23.83

Średnia

Barry Town United

Barry Town United - Strzały celne

6.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.64

Bardzo dobra

Connah's Quay

Connah's Quay - Strzały celne

6.20/ Mecz
x

Śr. ligi 4.64

Bardzo dobra

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Barry Town United vs Connah's Quay Statystyki i H2H - Premier League, 26 września 2026

Barry Town United podejmuje Connah's Quay w sobota 26 września w rozgrywkach Premier League. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Connah's Quay zdobyli 13 punktów w ostatnich 5 meczach, z 4 zwycięstwa.

W ostatnich 28 spotkaniach Barry Town United i Connah's Quay zmierzyły się 28 razy: Barry Town United wygrał 7, Connah's Quay 14, przy 7 remisów. Over 2.5 padło w 43% ich meczów, a BTTS w 46% spotkań między Barry Town United a Connah's Quay. Barry Town United strzelają średnio 2.40 gola na mecz, a Connah's Quay 2.60.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Premier League.

Barry Town United vs Connah's Quay mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Barry Town United vs Connah's Quay mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.68 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 43% meczów, a BTTS w 46%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Barry Town United strzelają średnio 2.40 gola i tracą 1.90 na mecz, a Connah's Quay strzelają 2.60 i tracą 0.60. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Barry Town United vs Connah's Quay?

Barry Town United i Connah's Quay zmierzyły się 28 razy we wszystkich rozgrywkach. Barry Town United wygrał 7, Connah's Quay wygrał 14, a 7 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 43% spotkań H2H. Ostatni mecz: Connah's Quay 1-1 Barry Town United (29 marca 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Barry Town United vs Connah's Quay?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (98%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (81%). Najlepszy typ na gole drużyny: Connah's Quay powyżej 0.5 gola (93%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Premier League.

Tabela Premier League

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
161420+4844
2
161222+2538
3
151131+2136
4
161024+1032
5
161006+1030
6
16925+2129
7
16925+629
8
16745+625
9
16547-1519
10
165110-716
11
165110-1116
12
16439-1115
13
164210-814
14
163310-3012
15
161312-296
16
150213-362

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Barry Town United Zwycięstwo

3.79

Connah's Quay Zwycięstwo

2.05

Remis

3.34
98

Powyżej 0.5 Goli

1.06
81

Powyżej 1.5 Goli

1.33

Powyżej 2.5 Goli

2.05

Powyżej 3.5 Goli

3.50

Obie Drużyny Strzelą

1.83

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

?
Mecze
Typy
Value Bets
Generator