Connah's Quay

Connah's Quay Statystyki 2026/2027 Premier League

WDWWW

Następny mecz

Premier LeaguePremier League
Caernarfon Town

Caernarfon Town

20.11.2026

Connah's Quay

Connah's Quay

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Premier League

Gole strzelone

/ Mecz
2.13
x

Śr. ligi 1.66

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
0.56
x

Śr. ligi 1.66

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

75%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

56%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

44%

Średnia

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

52%

Dobra

Czyste konta

56% meczów

56%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

13.50

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

5.44

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

6%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.69

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

1.50

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • Premier League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Connah's Quay Attacking

2026/27

Legends

Connah's Quay
League average

Connah's Quay Defending

2026/27

Legends

Connah's Quay
League average

Connah's Quay — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
2.13
x

Śr. ligi 1.66

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
41 min
45 min
42 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
86%
94%
Powyżej 1.5 goli drużyny
56%
71%
63%
Powyżej 2.5 goli drużyny
33%
29%
31%
Bez gola
0%
14%
6%

Connah's Quay — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
0.56
x

Śr. ligi 1.66

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
273 min
105 min
161 min
Powyżej 0.5 straconych
22%
71%
44%
Powyżej 1.5 straconych
11%
14%
13%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
78%
29%
56%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Connah's Quay strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
18%
16 - 30 min
15%
31 - 45 min
15%
46 - 60 min
21%
61 - 75 min
12%
76 - 90 min
21%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
86%
94%
Powyżej 1.5
78%
86%
81%
Powyżej 2.5
44%
71%
56%
Powyżej 3.5
11%
29%
19%
Powyżej 4.5
11%
14%
13%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
22%
71%
44%
Oba zespoły nie strzelą
78%
29%
56%

Statystyki rzutów rożnych

Connah's Quay

Śr. łączne rzuty rożne

10.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.06

Dobra

Connah's Quay

Rzuty rożne dla

5.69/ Mecz
x

Śr. ligi 4.53

Bardzo dobra

Connah's Quay

Rzuty rożne przeciw

4.31/ Mecz
x

Śr. ligi 4.53

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
56%
100%
75%
Powyżej 8.5
56%
86%
69%
Powyżej 9.5
56%
71%
63%
Powyżej 10.5
44%
43%
44%
Powyżej 11.5
44%
43%
44%
Powyżej 12.5
22%
14%
19%

Statystyki kartek

Connah's Quay

Śr. łączne kartki

4.75/ Mecz
x

Śr. ligi 3.71

Bardzo dobra

Connah's Quay

Kartki dla

1.50/ Mecz
x

Śr. ligi 1.86

Bardzo zła

Connah's Quay

Kartki przeciw

3.25/ Mecz
x

Śr. ligi 1.86

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
89%
86%
88%
Powyżej 3.5
78%
86%
81%
Powyżej 4.5
44%
57%
50%
Powyżej 5.5
33%
29%
31%
Powyżej 6.5
22%
29%
25%

Statystyki strzałów

Connah's Quay

Śr. łączne strzały

21.50/ Mecz
x

Śr. ligi 23.83

Średnia

Connah's Quay

Śr. strzały celne

8.44/ Mecz
x

Śr. ligi 9.28

Średnia

Connah's Quay

Śr. skuteczność strzałów

39%/ Mecz
x

Śr. ligi 38.94

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
67%
86%
75%
Powyżej 7.5
67%
71%
69%
Powyżej 8.5
56%
43%
50%
Powyżej 9.5
33%
29%
31%
Powyżej 10.5
22%
14%
19%
Connah's Quay

Statystyki Connah's Quay 2026/2027 — Premier League

Connah's Quay zajmuje obecnie 2nd w Premier League z 38 punktami w 16 meczach (12W 2D 2L). Connah's Quay strzelił 34 goli i stracił 9 — różnica bramek +25. Średnia 2.38 pkt na mecz plasuje zespół na 3rd w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Connah's Quay na SmartBet.

Statystyki goli Connah's Quay 2026/2027

Connah's Quay średnio strzela 2.13 i traci 0.56 gola na mecz. Over 2.5 pada w 56% meczów. BTTS w 44% spotkań. U siebie: 2.22 strzelonych · 0.33 straconych. Na wyjeździe: 2.00 strzelonych · 0.86 straconych.

Typy i value bety Connah's Quay 2026/2027

SmartBet generuje typy Connah's Quay na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (56%), BTTS (44%) oraz gol Connah's Quay (94%). Skuteczność u siebie: 78% · Na wyjeździe: 71%. Zobacz wszystkie typy Premier League.

Statystyki BTTS i czystych kont Connah's Quay 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 44% meczów Connah's Quay. Czyste konta w 56% spotkań (u siebie 78% · na wyjeździe 29%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Connah's Quay 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 69% meczów Connah's Quay. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 25% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 50%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Premier League.

Forma Connah's Quay 2026/2027

Aktualna forma: WWWDW — 4W 1D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 7W 1D 1L w 9 meczach. Na wyjeździe: 5W 1D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Premier League.

Najczęściej zadawane pytania - Connah's Quay 2026/2027

Ile goli strzelił Connah's Quay w sezonie 2026/2027?

Connah's Quay strzelił 34 goli w 16 meczach — średnio 2.13 na mecz. Stracił 9 (0.56 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Premier League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Connah's Quay w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 56% meczów Connah's Quay — 9 z 16 spotkań w Premier League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Connah's Quay gra następny mecz?

Następny mecz Connah's Quay to Caernarfon Town 20.11.2026 o 19:45 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Connah's Quay i terminarz Premier League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Connah's Quay w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 44% meczów Connah's Quay (7 z 16 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Premier League.

Jaki jest bilans Connah's Quay u siebie w sezonie 2026/2027?

Connah's Quay wygrał 7 z 9 meczów u siebie (78%), zremisował 1 i przegrał 1. Średnio strzela 2.22 i traci 0.33 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Connah's Quay?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Connah's Quay — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Premier League

Go to Premier League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
161420+4844
2
161222+2538
3
151131+2136
4
161024+1032
5
161006+1030
6
16925+2129
7
16925+629
8
16745+625
9
16547-1519
10
165110-716
11
165110-1116
12
16439-1115
13
164210-814
14
163310-3012
15
161312-296
16
150213-362
Nadchodzące
20 lis
A
Caernarfon TownCaernarfon Town
4 gru
H
HolywellHolywell
18 gru
A
Cardiff MUCardiff MU
26 gru
H
The New SaintsThe New Saints

Informacje o Connah's Quay

Oficjalna nazwa klubu

Connah's Quay

Skrót

CON

Kraj

Wales

Aktualny trener

John Disney

Rok założenia

1946

Stadion

Deeside College Stadium

Adres stadionu

Kelsterton Road, Deeside

Pojemność stadionu

1500

Mecze
Typy
Value Bets
Generator