Caernarfon Town

Caernarfon Town Statystyki 2026/2027 Premier League

LLWWL

Następny mecz

Premier LeaguePremier League
Caernarfon Town

Caernarfon Town

20.11.2026

Connah's Quay

Connah's Quay

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Premier League

Gole strzelone

/ Mecz
2.63
x

Śr. ligi 1.66

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.31
x

Śr. ligi 1.66

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

56%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

75%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

63%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

60%

Bardzo dobra

Czyste konta

25% meczów

25%

Średnia

Strzały

Na mecz

15.38

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

6.44

Bardzo dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

13%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

6.31

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

2.13

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • Premier League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Caernarfon Town Attacking

2026/27

Legends

Caernarfon Town
League average

Caernarfon Town Defending

2026/27

Legends

Caernarfon Town
League average

Caernarfon Town — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
2.63
x

Śr. ligi 1.66

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
30 min
39 min
34 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
86%
89%
88%
Powyżej 1.5 goli drużyny
71%
78%
75%
Powyżej 2.5 goli drużyny
57%
22%
38%
Bez gola
14%
11%
13%

Caernarfon Town — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.31
x

Śr. ligi 1.66

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
79 min
63 min
69 min
Powyżej 0.5 straconych
71%
78%
75%
Powyżej 1.5 straconych
29%
44%
38%
Powyżej 2.5 straconych
14%
22%
19%
Czyste konto
29%
22%
25%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Caernarfon Town strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
10%
16 - 30 min
14%
31 - 45 min
21%
46 - 60 min
12%
61 - 75 min
24%
76 - 90 min
19%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
86%
100%
94%
Powyżej 2.5
86%
67%
75%
Powyżej 3.5
43%
44%
44%
Powyżej 4.5
29%
33%
31%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
57%
67%
63%
Oba zespoły nie strzelą
43%
33%
37%

Statystyki rzutów rożnych

Caernarfon Town

Śr. łączne rzuty rożne

10.25/ Mecz
x

Śr. ligi 9.06

Dobra

Caernarfon Town

Rzuty rożne dla

6.31/ Mecz
x

Śr. ligi 4.53

Bardzo dobra

Caernarfon Town

Rzuty rożne przeciw

3.94/ Mecz
x

Śr. ligi 4.53

Zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
71%
67%
69%
Powyżej 8.5
71%
56%
63%
Powyżej 9.5
71%
44%
56%
Powyżej 10.5
57%
44%
50%
Powyżej 11.5
57%
33%
44%
Powyżej 12.5
57%
22%
38%

Statystyki kartek

Caernarfon Town

Śr. łączne kartki

3.75/ Mecz
x

Śr. ligi 3.71

Średnia

Caernarfon Town

Kartki dla

2.13/ Mecz
x

Śr. ligi 1.86

Dobra

Caernarfon Town

Kartki przeciw

1.63/ Mecz
x

Śr. ligi 1.86

Zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
57%
78%
69%
Powyżej 3.5
57%
67%
63%
Powyżej 4.5
43%
33%
38%
Powyżej 5.5
29%
22%
25%
Powyżej 6.5
0%
11%
6%

Statystyki strzałów

Caernarfon Town

Śr. łączne strzały

25.38/ Mecz
x

Śr. ligi 23.83

Średnia

Caernarfon Town

Śr. strzały celne

10.19/ Mecz
x

Śr. ligi 9.28

Średnia

Caernarfon Town

Śr. skuteczność strzałów

40%/ Mecz
x

Śr. ligi 38.94

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
86%
67%
75%
Powyżej 7.5
86%
44%
63%
Powyżej 8.5
86%
33%
56%
Powyżej 9.5
71%
33%
50%
Powyżej 10.5
71%
22%
44%
Caernarfon Town

Statystyki Caernarfon Town 2026/2027 — Premier League

Caernarfon Town zajmuje obecnie 6th w Premier League z 29 punktami w 16 meczach (9W 2D 5L). Caernarfon Town strzelił 42 goli i stracił 21 — różnica bramek +21. Średnia 1.81 pkt na mecz plasuje zespół na 6th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Caernarfon Town na SmartBet.

Statystyki goli Caernarfon Town 2026/2027

Caernarfon Town średnio strzela 2.63 i traci 1.31 gola na mecz. Over 2.5 pada w 75% meczów. BTTS w 63% spotkań. U siebie: 3.00 strzelonych · 1.14 straconych. Na wyjeździe: 2.33 strzelonych · 1.44 straconych.

Typy i value bety Caernarfon Town 2026/2027

SmartBet generuje typy Caernarfon Town na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (75%), BTTS (63%) oraz gol Caernarfon Town (88%). Skuteczność u siebie: 57% · Na wyjeździe: 56%. Zobacz wszystkie typy Premier League.

Statystyki BTTS i czystych kont Caernarfon Town 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 63% meczów Caernarfon Town. Czyste konta w 25% spotkań (u siebie 29% · na wyjeździe 22%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Caernarfon Town 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Caernarfon Town. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 50% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 69%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Premier League.

Forma Caernarfon Town 2026/2027

Aktualna forma: LWWLL — 2W 0D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 4W 0D 3L w 7 meczach. Na wyjeździe: 5W 2D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Premier League.

Najczęściej zadawane pytania - Caernarfon Town 2026/2027

Ile goli strzelił Caernarfon Town w sezonie 2026/2027?

Caernarfon Town strzelił 42 goli w 16 meczach — średnio 2.63 na mecz. Stracił 21 (1.31 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Premier League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Caernarfon Town w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 75% meczów Caernarfon Town — 12 z 16 spotkań w Premier League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Caernarfon Town gra następny mecz?

Następny mecz Caernarfon Town to Connah's Quay 20.11.2026 o 19:45 (The Oval). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Caernarfon Town i terminarz Premier League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Caernarfon Town w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 63% meczów Caernarfon Town (10 z 16 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Premier League.

Jaki jest bilans Caernarfon Town u siebie w sezonie 2026/2027?

Caernarfon Town wygrał 4 z 7 meczów u siebie (57%), zremisował 0 i przegrał 3. Średnio strzela 3.00 i traci 1.14 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Caernarfon Town?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Caernarfon Town — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Premier League

Go to Premier League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
161420+4844
2
161222+2538
3
151131+2136
4
161024+1032
5
161006+1030
6
16925+2129
7
16925+629
8
16745+625
9
16547-1519
10
165110-716
11
165110-1116
12
16439-1115
13
164210-814
14
163310-3012
15
161312-296
16
150213-362
Nadchodzące
20 lis
H
Connah's QuayConnah's Quay
28 lis
A
Barry Town UnitedBarry Town United
18 gru
A
Briton FerryBriton Ferry
26 gru
H
Airbus UKAirbus UK

Informacje o Caernarfon Town

Oficjalna nazwa klubu

Caernarfon Town

Skrót

CAE

Kraj

Wales

Aktualny trener

Richard Owain Davies

Rok założenia

1876

Stadion

The Oval

Adres stadionu

Marcus Street / Stryd Y Marcus

Pojemność stadionu

3000

Mecze
Typy
Value Bets
Generator