08.10.2026

1 - 3

Zakończony
Horia Gabriel Mladinovici
3.47
0.14

Statystyki meczu

CFR ClujUniversitatea Cluj
38%

Posiadanie piłki

62%
12

Strzały

15
x
x
3

Strzały celne

6
x
x
1

Stworzone duże szanse

3
x
x
4

Rzuty rożne

4
x
x
11

Faule

11
x
x
1

Spalone

1
x
x
72%

Skuteczność podań

81%
x
x
1

Żółte kartki

4
x
x

Wydarzenia meczu

Universitatea ClujCFR Cluj
2. połowa

90+3'

Alexandru Chipciu

90+2'

Mouhamadou Drammeh

88'

Friday AdamsIssouf Macalou

83'

Amin ZiblimErvin Omic

75'

Marius Ștefănescu

74'

Sergiu BuşStefan Drazic

74'

Ernest KommeyAndrei Cordea

74'

Renato PantalonViktor Kun

73'

Jug StanojevOucasse Mendy

71'

1-3
Issouf MacalouAlexandru Chipciu

65'

Oucasse Mendy

62'

Marius Sumudica

58'

Andres SfaitAdi Nalic

55'

1-2
Oucasse MendyJovo Lukić

51'

1-1
Issouf Macalou

46'

Mouhamadou DrammehPedro Pinho

46'

Jovo LukićAlibek Aliev

46'

Marius ȘtefănescuDan Nistor
1. połowa

42'

Andrei Cordea

12'

1-0
Stefan DrazicAndrei Cordea

Typy na CFR Cluj vs Universitatea Cluj

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

79

Premium feature

Kursy2.70% EV1.30
76

Premium feature

Kursy22.36% EV1.61

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

CFR Cluj

CFR Cluj

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Universitatea Cluj

Universitatea Cluj

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

CFR Cluj

CFR Cluj

CFR Cluj

13

Rozegrane mecze

Universitatea Cluj

7

Wygrane CFR

1

Remisy

5

Wygrane UCL

Universitatea Cluj

Universitatea Cluj

Statystyki H2H

Śr. goli

3.62

13 meczów

Gospodarz2.08
x
Gość1.54
x

Trend z ostatnich 5

-0.2 Spadek

BTTS

62%

13 meczów

Gospodarz12/13
x
Gość9/13
x

Ost. 5: 4/5 BTTS

Wzrost

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

CFR ClujUniversitatea Cluj

Poniżej 12.5 Rzutów Rożnych

Rożne · Rożne łącznie

92%

12/13

1.14

Kursy

CFR ClujUniversitatea Cluj
Funkcja Premium

92%

12/13

1.33

Kursy

CFR Cluj
Funkcja Premium

92%

12/13

1.30

Kursy

CFR ClujUniversitatea Cluj
Funkcja Premium

92%

12/13

1.33

Kursy

Widzisz 2 z 22 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Universitatea Cluj i CFR Cluj strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

CFR Cluj0.00Gole / Mecz
x

CFR U siebie

Universitatea Cluj0.00Gole / Mecz
x

UCL Na wyjeździe

Strzelone na mecz
CFR ClujCFR
Universitatea ClujUCL
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez CFR i UCL.

Gole stracone przez drużynę

Universitatea Cluj i CFR Cluj tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

CFR Cluj0.00Stracone / Mecz
x

CFR U siebie

Universitatea Cluj0.00Stracone / Mecz
x

UCL Na wyjeździe

Stracone na mecz
CFR ClujCFR
Universitatea ClujUCL
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez CFR i UCL.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
CFR ClujCFR
Universitatea ClujUCL
Średnia
Powyżej 0.5
82%
96%
89%
Powyżej 1.5
63%
80%
72%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
CFR ClujCFR
Universitatea ClujUCL
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

CFR ClujUniversitatea Cluj

Śr. łączne rzuty rożne

CFR Cluj

CFR Cluj - Rożne zdobyte

Universitatea Cluj

Universitatea Cluj - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
CFR ClujCFR
Universitatea ClujUCL
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

CFR ClujUniversitatea Cluj

Śr. łączne kartki

CFR Cluj

CFR Cluj - Kartki zdobyte

Universitatea Cluj

Universitatea Cluj - Kartki zdobyte

Kartki
CFR ClujCFR
Universitatea ClujUCL
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

CFR ClujUniversitatea Cluj

Śr. łączne strzały

25.40/ Mecz
x

Śr. ligi 29.32

Zła

CFR Cluj

CFR Cluj - Strzały celne

4.10/ Mecz
x

Śr. ligi 4.71

Zła

Universitatea Cluj

Universitatea Cluj - Strzały celne

4.60/ Mecz
x

Śr. ligi 4.71

Średnia

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

CFR Cluj vs Universitatea Cluj Statystyki i H2H - Superliga, 08 października 2026

CFR Cluj podejmuje Universitatea Cluj w czwartek 8 października w rozgrywkach Superliga. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Universitatea Cluj zdobyli 10 punktów w ostatnich 5 meczach, z 3 zwycięstwa.

W ostatnich 13 spotkaniach CFR Cluj i Universitatea Cluj zmierzyły się 13 razy: CFR Cluj wygrał 7, Universitatea Cluj 5, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 77% ich meczów, a BTTS w 62% spotkań między CFR Cluj a Universitatea Cluj. CFR Cluj strzelają średnio 1.10 gola na mecz, a Universitatea Cluj 1.60.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Superliga.

CFR Cluj vs Universitatea Cluj mają wysoki potencjał strzelecki?

CFR Cluj vs Universitatea Cluj mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 3.62 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 77% meczów, a BTTS w 62%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: CFR Cluj strzelają średnio 1.10 gola i tracą 2.20 na mecz, a Universitatea Cluj strzelają 1.60 i tracą 1.60. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H CFR Cluj vs Universitatea Cluj?

CFR Cluj i Universitatea Cluj zmierzyły się 13 razy we wszystkich rozgrywkach. CFR Cluj wygrał 7, Universitatea Cluj wygrał 5, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 77% spotkań H2H. Ostatni mecz: CFR Cluj 1-0 Universitatea Cluj (25 kwietnia 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na CFR Cluj vs Universitatea Cluj?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (89%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (72%). Najlepszy typ na gole drużyny: CFR Cluj powyżej 0.5 gola (68%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Superliga.

Tabela Superliga

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
141031+2233
2
141022+2432
3
14932+1030
4
15834+227
5
14815+625
6
14653+223
7
14635021
8
14545019
9
15537-418
10
14536-118
11
14365-1015
12
14356-114
13
14266-612
14
14338-812
15
142210-178
16
141211-195

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

CFR Cluj Zwycięstwo

2.87

Universitatea Cluj Zwycięstwo

2.50

Remis

3.45
89

Powyżej 0.5 Goli

1.03
72

Powyżej 1.5 Goli

1.19

Powyżej 2.5 Goli

1.65

Powyżej 3.5 Goli

2.75

Obie Drużyny Strzelą

1.57

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.51
Mecze
Typy
Value Bets
Generator