Dinamo Bucureşti

Dinamo Bucureşti Statystyki 2026/2027 Superliga

LWDWW

Następny mecz

SuperligaSuperliga
Dinamo Bucureşti

Dinamo Bucureşti

21.11.2026

Petrolul 52

Petrolul 52

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Superliga

Gole strzelone

/ Mecz
2.13
x

Śr. ligi 1.34

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
0.73
x

Śr. ligi 1.34

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

67%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

53%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

53%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

58%

Bardzo dobra

Czyste konta

40% meczów

40%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

18.67

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

5.80

Bardzo dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

7%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

6.00

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

2.73

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • Superliga

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Dinamo Bucureşti Attacking

2026/27

Legends

Dinamo Bucureşti
League average

Dinamo Bucureşti Defending

2026/27

Legends

Dinamo Bucureşti
League average

Dinamo Bucureşti — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
2.13
x

Śr. ligi 1.34

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
30 min
65 min
42 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
88%
93%
Powyżej 1.5 goli drużyny
100%
38%
67%
Powyżej 2.5 goli drużyny
43%
13%
27%
Bez gola
0%
13%
7%

Dinamo Bucureşti — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
0.73
x

Śr. ligi 1.34

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
209 min
90 min
123 min
Powyżej 0.5 straconych
43%
75%
60%
Powyżej 1.5 straconych
0%
25%
13%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
57%
25%
40%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Dinamo Bucureşti strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
6%
16 - 30 min
9%
31 - 45 min
28%
46 - 60 min
13%
61 - 75 min
13%
76 - 90 min
31%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
75%
87%
Powyżej 2.5
71%
38%
53%
Powyżej 3.5
43%
25%
33%
Powyżej 4.5
14%
0%
7%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
43%
63%
53%
Oba zespoły nie strzelą
57%
37%
47%

Statystyki rzutów rożnych

Dinamo Bucureşti

Śr. łączne rzuty rożne

9.67/ Mecz
x

Śr. ligi 9.38

Średnia

Dinamo Bucureşti

Rzuty rożne dla

6.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.69

Bardzo dobra

Dinamo Bucureşti

Rzuty rożne przeciw

3.67/ Mecz
x

Śr. ligi 4.69

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
86%
75%
80%
Powyżej 8.5
86%
75%
80%
Powyżej 9.5
29%
50%
40%
Powyżej 10.5
29%
38%
33%
Powyżej 11.5
14%
25%
20%
Powyżej 12.5
14%
25%
20%

Statystyki kartek

Dinamo Bucureşti

Śr. łączne kartki

5.53/ Mecz
x

Śr. ligi 4.47

Bardzo dobra

Dinamo Bucureşti

Kartki dla

2.73/ Mecz
x

Śr. ligi 2.24

Bardzo dobra

Dinamo Bucureşti

Kartki przeciw

2.80/ Mecz
x

Śr. ligi 2.24

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
86%
88%
87%
Powyżej 3.5
71%
63%
67%
Powyżej 4.5
57%
50%
53%
Powyżej 5.5
43%
38%
40%
Powyżej 6.5
43%
25%
33%

Statystyki strzałów

Dinamo Bucureşti

Śr. łączne strzały

28.73/ Mecz
x

Śr. ligi 29.32

Średnia

Dinamo Bucureşti

Śr. strzały celne

9.40/ Mecz
x

Śr. ligi 9.42

Średnia

Dinamo Bucureşti

Śr. skuteczność strzałów

33%/ Mecz
x

Śr. ligi 32.13

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
88%
93%
Powyżej 7.5
86%
63%
73%
Powyżej 8.5
57%
50%
53%
Powyżej 9.5
43%
38%
40%
Powyżej 10.5
43%
13%
27%
Dinamo Bucureşti

Statystyki Dinamo Bucureşti 2026/2027 — Superliga

Dinamo Bucureşti zajmuje obecnie 1st w Superliga z 33 punktami w 15 meczach (10W 3D 2L). Dinamo Bucureşti strzelił 32 goli i stracił 11 — różnica bramek +21. Średnia 2.2 pkt na mecz plasuje zespół na 2nd w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Dinamo Bucureşti na SmartBet.

Statystyki goli Dinamo Bucureşti 2026/2027

Dinamo Bucureşti średnio strzela 2.13 i traci 0.73 gola na mecz. Over 2.5 pada w 53% meczów. BTTS w 53% spotkań. U siebie: 3.00 strzelonych · 0.43 straconych. Na wyjeździe: 1.38 strzelonych · 1.00 straconych.

Typy i value bety Dinamo Bucureşti 2026/2027

SmartBet generuje typy Dinamo Bucureşti na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (53%), BTTS (53%) oraz gol Dinamo Bucureşti (93%). Skuteczność u siebie: 100% · Na wyjeździe: 38%. Zobacz wszystkie typy Superliga.

Statystyki BTTS i czystych kont Dinamo Bucureşti 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 53% meczów Dinamo Bucureşti. Czyste konta w 40% spotkań (u siebie 57% · na wyjeździe 25%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Dinamo Bucureşti 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 87% meczów Dinamo Bucureşti. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 27% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 53%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Superliga.

Forma Dinamo Bucureşti 2026/2027

Aktualna forma: WWDWL — 3W 1D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 7W 0D 0L w 7 meczach. Na wyjeździe: 3W 3D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Superliga.

Najczęściej zadawane pytania - Dinamo Bucureşti 2026/2027

Ile goli strzelił Dinamo Bucureşti w sezonie 2026/2027?

Dinamo Bucureşti strzelił 32 goli w 15 meczach — średnio 2.13 na mecz. Stracił 11 (0.73 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Superliga.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Dinamo Bucureşti w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 53% meczów Dinamo Bucureşti — 8 z 15 spotkań w Superliga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Dinamo Bucureşti gra następny mecz?

Następny mecz Dinamo Bucureşti to Petrolul 52 21.11.2026 o 18:30 (Stadionul Ştefan cel Mare). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Dinamo Bucureşti i terminarz Superliga.

Jaki jest wskaźnik BTTS Dinamo Bucureşti w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 53% meczów Dinamo Bucureşti (8 z 15 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Superliga.

Jaki jest bilans Dinamo Bucureşti u siebie w sezonie 2026/2027?

Dinamo Bucureşti wygrał 7 z 7 meczów u siebie (100%), zremisował 0 i przegrał 0. Średnio strzela 3.00 i traci 0.43 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Dinamo Bucureşti?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Dinamo Bucureşti — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Superliga

Go to Superliga
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
151032+2133
2
141022+2432
3
14932+1030
4
15834+227
5
14815+625
6
14653+223
7
14635021
8
14545019
9
15537-418
10
14536-118
11
14365-1015
12
15438-715
13
14356-114
14
14266-612
15
142210-178
16
141211-195
Nadchodzące
21 lis
H
Petrolul 52Petrolul 52
5 gru
H
OtelulOtelul
12 gru
A
VoluntariVoluntari
19 gru
H
Rapid BucurestiRapid Bucuresti

Informacje o Dinamo Bucureşti

Oficjalna nazwa klubu

Dinamo Bucureşti

Skrót

DIN

Kraj

Romania

Aktualny trener

Nuno Alexandre Carvalho Campos

Rok założenia

1948

Stadion

Stadionul Ştefan cel Mare

Adres stadionu

Şoseaua Ştefan cel Mare, nr. 7-9, Sector 1

Pojemność stadionu

15032

Mecze
Typy
Value Bets
Generator