Universitatea Cluj

Universitatea Cluj Statystyki 2026/2027 Superliga

WWDLW

Następny mecz

SuperligaSuperliga
Csikszereda

Csikszereda

Dzisiaj

Universitatea Cluj

Universitatea Cluj

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Superliga

Gole strzelone

/ Mecz
1.86
x

Śr. ligi 1.34

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.43
x

Śr. ligi 1.34

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

57%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

79%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

57%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

54%

Bardzo dobra

Czyste konta

29% meczów

29%

Średnia

Strzały

Na mecz

14.50

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

4.79

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

14%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.00

Dobra

Kartki dla

Na mecz

2.71

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • Superliga

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Universitatea Cluj Attacking

2026/27

Legends

Universitatea Cluj
League average

Universitatea Cluj Defending

2026/27

Legends

Universitatea Cluj
League average

Universitatea Cluj — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.86
x

Śr. ligi 1.34

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
42 min
60 min
48 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
67%
86%
Powyżej 1.5 goli drużyny
88%
50%
71%
Powyżej 2.5 goli drużyny
25%
33%
29%
Bez gola
0%
33%
14%

Universitatea Cluj — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.43
x

Śr. ligi 1.34

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
60 min
68 min
63 min
Powyżej 0.5 straconych
75%
67%
71%
Powyżej 1.5 straconych
38%
33%
36%
Powyżej 2.5 straconych
25%
17%
21%
Czyste konto
25%
33%
29%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Universitatea Cluj strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
12%
16 - 30 min
4%
31 - 45 min
15%
46 - 60 min
23%
61 - 75 min
15%
76 - 90 min
31%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
88%
83%
86%
Powyżej 2.5
88%
67%
79%
Powyżej 3.5
38%
33%
36%
Powyżej 4.5
25%
0%
14%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
75%
33%
57%
Oba zespoły nie strzelą
25%
67%
43%

Statystyki rzutów rożnych

Universitatea Cluj

Śr. łączne rzuty rożne

10.50/ Mecz
x

Śr. ligi 9.38

Dobra

Universitatea Cluj

Rzuty rożne dla

5.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.69

Średnia

Universitatea Cluj

Rzuty rożne przeciw

5.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.69

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
75%
100%
86%
Powyżej 8.5
75%
67%
71%
Powyżej 9.5
63%
50%
57%
Powyżej 10.5
50%
33%
43%
Powyżej 11.5
38%
33%
36%
Powyżej 12.5
38%
17%
29%

Statystyki kartek

Universitatea Cluj

Śr. łączne kartki

5.43/ Mecz
x

Śr. ligi 4.47

Bardzo dobra

Universitatea Cluj

Kartki dla

2.71/ Mecz
x

Śr. ligi 2.24

Bardzo dobra

Universitatea Cluj

Kartki przeciw

2.71/ Mecz
x

Śr. ligi 2.24

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
67%
86%
Powyżej 3.5
100%
50%
79%
Powyżej 4.5
63%
33%
50%
Powyżej 5.5
50%
17%
36%
Powyżej 6.5
50%
17%
36%

Statystyki strzałów

Universitatea Cluj

Śr. łączne strzały

29.14/ Mecz
x

Śr. ligi 29.32

Średnia

Universitatea Cluj

Śr. strzały celne

10.07/ Mecz
x

Śr. ligi 9.42

Średnia

Universitatea Cluj

Śr. skuteczność strzałów

35%/ Mecz
x

Śr. ligi 32.13

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
75%
100%
86%
Powyżej 7.5
75%
83%
79%
Powyżej 8.5
63%
83%
71%
Powyżej 9.5
50%
50%
50%
Powyżej 10.5
38%
33%
36%
Universitatea Cluj

Statystyki Universitatea Cluj 2026/2027 — Superliga

Universitatea Cluj zajmuje obecnie 5th w Superliga z 25 punktami w 14 meczach (8W 1D 5L). Universitatea Cluj strzelił 26 goli i stracił 20 — różnica bramek +6. Średnia 1.79 pkt na mecz plasuje zespół na 5th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Universitatea Cluj na SmartBet.

Statystyki goli Universitatea Cluj 2026/2027

Universitatea Cluj średnio strzela 1.86 i traci 1.43 gola na mecz. Over 2.5 pada w 79% meczów. BTTS w 57% spotkań. U siebie: 2.13 strzelonych · 1.50 straconych. Na wyjeździe: 1.50 strzelonych · 1.33 straconych.

Typy i value bety Universitatea Cluj 2026/2027

SmartBet generuje typy Universitatea Cluj na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (79%), BTTS (57%) oraz gol Universitatea Cluj (86%). Skuteczność u siebie: 63% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy Superliga.

Statystyki BTTS i czystych kont Universitatea Cluj 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 57% meczów Universitatea Cluj. Czyste konta w 29% spotkań (u siebie 25% · na wyjeździe 33%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Universitatea Cluj 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 79% meczów Universitatea Cluj. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 21% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 79%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Superliga.

Forma Universitatea Cluj 2026/2027

Aktualna forma: WLDWW — 3W 1D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 5W 1D 2L w 8 meczach. Na wyjeździe: 3W 0D 3L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Superliga.

Najczęściej zadawane pytania - Universitatea Cluj 2026/2027

Ile goli strzelił Universitatea Cluj w sezonie 2026/2027?

Universitatea Cluj strzelił 26 goli w 14 meczach — średnio 1.86 na mecz. Stracił 20 (1.43 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Superliga.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Universitatea Cluj w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 79% meczów Universitatea Cluj — 11 z 14 spotkań w Superliga. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Universitatea Cluj gra następny mecz?

Następny mecz Universitatea Cluj to Csikszereda 07.11.2026 o 13:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Universitatea Cluj i terminarz Superliga.

Jaki jest wskaźnik BTTS Universitatea Cluj w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 57% meczów Universitatea Cluj (8 z 14 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Superliga.

Jaki jest bilans Universitatea Cluj u siebie w sezonie 2026/2027?

Universitatea Cluj wygrał 5 z 8 meczów u siebie (63%), zremisował 1 i przegrał 2. Średnio strzela 2.13 i traci 1.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Universitatea Cluj?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Universitatea Cluj — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Superliga

Go to Superliga
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
151032+2133
2
141022+2432
3
14932+1030
4
15834+227
5
14815+625
6
14653+223
7
14635021
8
14545019
9
15537-418
10
14536-118
11
14365-1015
12
15438-715
13
14356-114
14
14266-612
15
142210-178
16
141211-195
Nadchodzące
7 lis
A
CsikszeredaCsikszereda
20 lis
A
Farul ConstanțaFarul Constanța
28 lis
H
SepsiSepsi
5 gru
A
BotoşaniBotoşani
12 gru
H
CFR ClujCFR Cluj

Informacje o Universitatea Cluj

Oficjalna nazwa klubu

Universitatea Cluj

Skrót

UCL

Kraj

Romania

Aktualny trener

Cristiano Bergodi

Rok założenia

2016

Stadion

Cluj Arena

Adres stadionu

Aleea Stadionului, nr. 1

Pojemność stadionu

30246

Inne drużyny Superliga

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator