Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Sheffield United

Sheffield United

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Wrexham

Wrexham

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Sheffield United

Sheffield United

Sheffield United

5

Rozegrane mecze

Wrexham

2

Wygrane SHU

1

Remisy

2

Wygrane WXH

Wrexham

Wrexham

Statystyki H2H

Śr. goli

5.40

5 meczów

Gospodarz2.80
x
Gość2.60
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

100%

5 meczów

Gospodarz5/5
x
Gość5/5
x

Ost. 5: 5/5 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

WXH i SHU strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Sheffield United0.00Gole / Mecz
x

SHU U siebie

Wrexham0.00Gole / Mecz
x

WXH Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Sheffield UnitedSHU
WrexhamWXH
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez SHU i WXH.

Gole stracone przez drużynę

WXH i SHU tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Sheffield United0.00Stracone / Mecz
x

SHU U siebie

Wrexham0.00Stracone / Mecz
x

WXH Na wyjeździe

Stracone na mecz
Sheffield UnitedSHU
WrexhamWXH
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez SHU i WXH.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Sheffield UnitedSHU
WrexhamWXH
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Sheffield UnitedSHU
WrexhamWXH
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Sheffield UnitedWrexham

Śr. łączne rzuty rożne

Sheffield United

Sheffield United - Rożne zdobyte

Wrexham

Wrexham - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Sheffield UnitedSHU
WrexhamWXH
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Sheffield UnitedWrexham

Śr. łączne kartki

Sheffield United

Sheffield United - Kartki zdobyte

Wrexham

Wrexham - Kartki zdobyte

Kartki
Sheffield UnitedSHU
WrexhamWXH
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Sheffield UnitedWrexham

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 26.83

Bardzo zła

Sheffield United

Sheffield United - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.12

Bardzo zła

Wrexham

Wrexham - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.12

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Sheffield United vs Wrexham — statystyki, typy i H2H — Championship, 30 października 2026

Sheffield United podejmuje Wrexham w piątek 30 października w rozgrywkach Championship. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 3 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Wrexham zdobyli 5 punktów w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

W ostatnich 5 spotkaniach Sheffield United i Wrexham zmierzyły się 5 razy: Sheffield United wygrał 2, Wrexham 2, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 100% ich meczów, a BTTS w 100% spotkań między Sheffield United a Wrexham.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Championship.

Sheffield United vs Wrexham mają wysoki potencjał strzelecki?

Sheffield United vs Wrexham mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 5.40 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 100% meczów, a BTTS w 100%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Sheffield United strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Wrexham strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Sheffield United vs Wrexham?

Sheffield United i Wrexham zmierzyły się 5 razy we wszystkich rozgrywkach. Sheffield United wygrał 2, Wrexham wygrał 2, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 100% spotkań H2H. Ostatni mecz: Sheffield United 1-2 Wrexham (21 marca 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Sheffield United vs Wrexham?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (100%). Najlepszy typ na gole drużyny: Sheffield United powyżej 0.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Championship.

#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
4310+610
2
3300+39
3
4211+37
4
3210+37
5
4211+17
6
3201+26
7
4130+16
8
4130+16
9
3201+16
10
3201+16
11
4121+15
12
412105
13
4121-15
14
4112-14
15
4112-24
16
4112-24
17
4211+53
18
303003
19
4103-23
20
4103-33
21
4103-53
22
3021-12
23
3012-51
24
4004-60
Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator