Typy na AGF vs Egnatia Rrogozhinë

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

85

Premium feature

Kursy1.15% EV1.19
83

Premium feature

Kursy26.99% EV1.53
79

Premium feature

Kursy3.49% EV1.31
67

Premium feature

Kursy17.25% EV1.75

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

AGF

AGF

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Egnatia Rrogozhinë

Egnatia Rrogozhinë

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gole strzelone przez drużynę

Egnatia Rrogozhinë i AGF strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

AGF0.00Gole / Mecz
x

AGF U siebie

Egnatia Rrogozhinë0.00Gole / Mecz
x

EGN Na wyjeździe

Strzelone na mecz
AGFAGF
Egnatia RrogozhinëEGN
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez AGF i EGN.

Gole stracone przez drużynę

Egnatia Rrogozhinë i AGF tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

AGF0.00Stracone / Mecz
x

AGF U siebie

Egnatia Rrogozhinë0.00Stracone / Mecz
x

EGN Na wyjeździe

Stracone na mecz
AGFAGF
Egnatia RrogozhinëEGN
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez AGF i EGN.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
AGFAGF
Egnatia RrogozhinëEGN
Średnia
Powyżej 0.5
95%
89%
94%
Powyżej 1.5
88%
82%
85%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
AGFAGF
Egnatia RrogozhinëEGN
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

AGFEgnatia Rrogozhinë

Śr. łączne rzuty rożne

AGF

AGF - Rożne zdobyte

Egnatia Rrogozhinë

Egnatia Rrogozhinë - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
AGFAGF
Egnatia RrogozhinëEGN
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

AGFEgnatia Rrogozhinë

Śr. łączne kartki

AGF

AGF - Kartki zdobyte

Egnatia Rrogozhinë

Egnatia Rrogozhinë - Kartki zdobyte

Kartki
AGFAGF
Egnatia RrogozhinëEGN
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

AGFEgnatia Rrogozhinë

Śr. łączne strzały

24.55/ Mecz
x

Śr. ligi 19.69

Bardzo dobra

AGF

AGF - Strzały celne

3.60/ Mecz
x

Śr. ligi 3.90

Średnia

Egnatia Rrogozhinë

Egnatia Rrogozhinë - Strzały celne

4.80/ Mecz
x

Śr. ligi 3.90

Bardzo dobra

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

AGF vs Egnatia Rrogozhinë Statystyki i H2H - Europa Conference League, 22 października 2026

AGF podejmuje Egnatia Rrogozhinë w czwartek 22 października w rozgrywkach Europa Conference League. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Egnatia Rrogozhinë zdobyli 5 punktów w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

AGF strzelają średnio 1.20 gola na mecz, a Egnatia Rrogozhinë 2.20.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Europa Conference League.

AGF vs Egnatia Rrogozhinë mają wysoki potencjał strzelecki?

AGF vs Egnatia Rrogozhinë mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 3.45 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 0% meczów, a BTTS w 0%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: AGF strzelają średnio 1.20 gola i tracą 1.70 na mecz, a Egnatia Rrogozhinë strzelają 2.20 i tracą 1.80. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H AGF vs Egnatia Rrogozhinë?

AGF i Egnatia Rrogozhinë zmierzyły się 0 razy we wszystkich rozgrywkach. AGF wygrał 0, Egnatia Rrogozhinë wygrał 0, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 0% spotkań H2H. Ostatni mecz: - (-). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na AGF vs Egnatia Rrogozhinë?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (94%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (85%). Najlepszy typ na gole drużyny: Egnatia Rrogozhinë powyżej 0.5 gola (83%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Europa Conference League.

Tabela Europa Conference League

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
1100+43
2
1100+33
3
1100+23
4
1100+23
5
1100+23
6
1100+23
7
1100+13
8
1100+13
9
1100+13
10
1100+13
11
1100+13
12
1100+13
13
1100+13
14
1100+13
15
101001
16
101001
17
101001
18
101001
19
101001
20
101001
21
101001
22
101001
23
1001-10
24
1001-10
25
1001-10
26
1001-10
27
1001-10
28
1001-10
29
1001-10
30
1001-10
31
1001-20
32
1001-20
33
1001-20
34
1001-20
35
1001-30
36
1001-40

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

AGF Zwycięstwo

1.67

Egnatia Rrogozhinë Zwycięstwo

5.13

Remis

4.11
94

Powyżej 0.5 Goli

1.02
85

Powyżej 1.5 Goli

1.19

Powyżej 2.5 Goli

1.80

Powyżej 3.5 Goli

2.83

Obie Drużyny Strzelą

1.75

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

?
Mecze
Typy
Value Bets
Generator