29.02.2020

0 - 3

Zakończony
Juárez
Juárez
LLLLL
Diego Montaño Robles
4.12
0.22

Statystyki meczu

Atlético San LuisJuárez
65%

Posiadanie piłki

35%
16

Strzały

9
x
x
1

Strzały celne

5
x
x
5

Rzuty rożne

3
x
x
17

Faule

18
x
x
2

Spalone

0
x
x
80%

Skuteczność podań

60%
x
x
2

Żółte kartki

4
x
x
1

Czerwone kartki

1
x
x

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Atlético San Luis

Atlético San Luis

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Juárez

Juárez

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gole strzelone przez drużynę

JUA i ASL strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Atlético San Luis0.00Gole / Mecz
x

ASL U siebie

Juárez0.00Gole / Mecz
x

JUA Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Atlético San LuisASL
JuárezJUA
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez ASL i JUA.

Gole stracone przez drużynę

JUA i ASL tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Atlético San Luis0.00Stracone / Mecz
x

ASL U siebie

Juárez0.00Stracone / Mecz
x

JUA Na wyjeździe

Stracone na mecz
Atlético San LuisASL
JuárezJUA
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez ASL i JUA.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Atlético San LuisASL
JuárezJUA
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Atlético San LuisASL
JuárezJUA
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Atlético San LuisJuárez

Śr. łączne rzuty rożne

Atlético San Luis

Atlético San Luis - Rożne zdobyte

Juárez

Juárez - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Atlético San LuisASL
JuárezJUA
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Atlético San LuisJuárez

Śr. łączne kartki

Atlético San Luis

Atlético San Luis - Kartki zdobyte

Juárez

Juárez - Kartki zdobyte

Kartki
Atlético San LuisASL
JuárezJUA
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Atlético San LuisJuárez

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 25.93

Bardzo zła

Atlético San Luis

Atlético San Luis - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.49

Bardzo zła

Juárez

Juárez - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.49

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Atlético San Luis vs Juárez — statystyki, typy i H2H — Liga MX, 29 lutego 2020

Atlético San Luis podejmuje Juárez w sobota 29 lutego w rozgrywkach Liga MX. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 3 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Juárez zdobyli zaledwie 0 punktów w ostatnich 5 meczach, z 0 zwycięstw.

W ostatnich 14 spotkaniach Atlético San Luis i Juárez zmierzyły się 14 razy: Atlético San Luis wygrał 4, Juárez 8, przy 2 remisy. Over 2.5 padło w 57% ich meczów, a BTTS w 64% spotkań między Atlético San Luis a Juárez.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Liga MX.

Atlético San Luis vs Juárez mają wysoki potencjał strzelecki?

Atlético San Luis vs Juárez mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 2.86 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 57% meczów, a BTTS w 64%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Atlético San Luis strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Juárez strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Atlético San Luis vs Juárez?

Atlético San Luis i Juárez zmierzyły się 14 razy we wszystkich rozgrywkach. Atlético San Luis wygrał 4, Juárez wygrał 8, a 2 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 57% spotkań H2H. Ostatni mecz: Juárez 1-2 Atlético San Luis (06 października 2019). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Atlético San Luis vs Juárez?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (77%). Najlepszy typ na gole drużyny: Atlético San Luis powyżej 0.5 gola (85%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Liga MX.

#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
10712+1022
2
181143+1537
3
18963+1533
4
10703+921
5
10523017
6
18882+1232
7
18945+1231
8
10523017
9
10442+216
10
18873+1031
11
10433+115
12
18945+1031
13
10424014
14
18837+427
15
18837+527
16
10424+314
17
18747+625
18
10424-114
19
18747025
20
10424-214
21
10424+114
22
18738-1024
23
10424+214
24
18657+123
25
10343-413
26
18585+123
27
10325+111
28
18639-721
29
186210-920
30
10244-210
31
185310-1018
32
10235-69
33
18459-1017
34
10307-79
35
10055-75
36
18459-1117
37
181512-348
Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator